Túl gyorsan gazdagodnak a Marathon játékosai, a Bungie már visszavágna a lootból
A 2. szezonban két hét alatt összejött annyi vagyon, mint korábban három hónap alatt.
A 2. szezonban két hét alatt összejött annyi vagyon, mint korábban három hónap alatt.
Itt ülhetünk órákat vagy éveket, de kizárt, hogy ráhibázol, hogy milyen játékot pitcheltek TÖBBSZÖR is a fejlesztők a Bungie vezetésének.
Egy belsős információ szerint a Sony még a nyáron kirúgja a Bungie fejlesztőinek felét.
Kevés játék élte túl azt, amit a Destiny, és még kevesebb hagyott ekkora nyomot maga után.
A fejlesztők úgy akarják itt hagyni a játékot, hogy kimondanak mindent, amit szeretnének.
A Bungie nemcsak megmutatta a Marathon új nagy frissítését a State of Playen, hanem rögtön ki is adta. Bár ne tette volna.
A kiadó ebbe a kockázatba már nem volt hajlandó belemenni.
A Bungie a jövő héten mindenki számára ingyenessé teszi a Marathont, úgyhogy most mindenképpen érdemes adni neki egy esélyt.
A Bungie hamarosan berángatja a pajta mögé a Destinyt, de a csapat nagy része erről velünk együtt értesült.
Százezrek tüntetnek az interneten azért, hogy a Sony adjon még egy esélyt a Destinynek.
Az emberek helyett mesterséges intelligenciába invesztáló vállalatok egyebek mellett azzal érvelnek, hogy ha nem tesznek így, lemaradnak a versenyben.
Mondjuk úgy, hogy a Destiny halálhíre nem a legjobbat - vagy épp a legokosabbat - csalogatta elő az úgynevezett rajongókból.
A Destiny 12 év után nem frissül tovább, de úgy látszik, hogy az egész franchise-nak is vége lehet.
A Bungie hivatalosan is bejelentette, hogy a következő frissítés lesz az utolsó.
Érkezik két PvE mód, jönnek az új ellenfelek és helyszínek, új jutalmak tucatjai közelegnek, a Bungie pedig több szezonnal előre tervezget.
Elképesztő mínuszban van a Bungie a Sonynál, nem sokáig maradhat már ez így.
Megérkezett a cég legutóbbi pénzügyi jelentése, és most egy kicsit félünk a Marathon jövője miatt.
Na, valaki mesélje már el, hogy hol bujkál Durandal!
A Bungie tovább könnyíti az újoncok dolgát.
Nagyon elárasztó érzés együtt látni, hogy mennyi mindenből maradtam ki, amióta lejöttem a Destinyről.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)