Nagyon próbálkozik, hogy visszahozza az első részek színvonalát, de többnyire izzadságszagú erőlködésről van szó.
A Prime Video noir szuperhősdrámája furcsán jó lett.
A második szezon egy sokkal nagyobb volumenű projekt lett, ez viszont a hibákat is felnagyította.
Véget ért a Prime Video legvéresebb politikai rémálma.
Érteni vélem, hogy mi volt a cél, de 7 év után ezzel a filmmel visszahozni a moziba a Star Warst egy kicsit soványnak érzem.
Jon Bernthal Frank Castle-je nem csak simán kibillenti, egyből kitépi a Disney+-t a komfortzónából.
A Mortal Kombat-film folytatása mindent a bunyóra tett fel, nem véletlenül.
A Star Wars animáció olyan magasságokba ért, amire évek óta nem volt példa.
Nehéz lenne egy szóval jellemezni ezt a filmet, de ha mégis kellene, akkor a hiányérzet lenne az.
A Star Wars világának egyik legérdekesebb antagonistája végre saját sorozatot kapott, mely le sem tagadhatná, honnan inspirálódott, és az a helyzet, hogy jól áll neki.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)