Úgysem találod ki, hogy milyen Destiny spin-offban látták a megváltást a Bungie fejlesztői
Itt ülhetünk órákat vagy éveket, de kizárt, hogy ráhibázol, hogy milyen játékot pitcheltek TÖBBSZÖR is a fejlesztők a Bungie vezetésének.
A Bungie sikeres online FPS-ének folytatása, a Destiny 2 egy új gonosz és serege, a Red Legion elleni harcra invitálja ismét a játékosokat és Guardianjeiket. A porig rombolt Last City lakói oldalán folytatott harcban új fegyverek és képességek segítenek majd, miközben megpróbáljuk majd visszafoglalni elvezett otthonunkat. A Naprendszeren belül új helyszíneket fedezhetünk fel, ahol rengeteg különböző tennivaló vár, akár egyedül, kooperatív módban, vagy más játékosok ellen szeretünk játszani.
Elolvasom a tesztetItt ülhetünk órákat vagy éveket, de kizárt, hogy ráhibázol, hogy milyen játékot pitcheltek TÖBBSZÖR is a fejlesztők a Bungie vezetésének.
Egy belsős információ szerint a Sony még a nyáron kirúgja a Bungie fejlesztőinek felét.
Az Extra és Premium előfizetők komoly bónuszt kaptak.
Kevés játék élte túl azt, amit a Destiny, és még kevesebb hagyott ekkora nyomot maga után.
A fejlesztők úgy akarják itt hagyni a játékot, hogy kimondanak mindent, amit szeretnének.
A kiadó ebbe a kockázatba már nem volt hajlandó belemenni.
A Bungie hamarosan berángatja a pajta mögé a Destinyt, de a csapat nagy része erről velünk együtt értesült.
Százezrek tüntetnek az interneten azért, hogy a Sony adjon még egy esélyt a Destinynek.
A Destiny 12 év után nem frissül tovább, de úgy látszik, hogy az egész franchise-nak is vége lehet.
A Bungie hivatalosan is bejelentette, hogy a következő frissítés lesz az utolsó.
Nagyon elárasztó érzés együtt látni, hogy mennyi mindenből maradtam ki, amióta lejöttem a Destinyről.
Új fegyverek és planeswalker-páncélok is jöttek a játékba.
A Bungie hivatalosan is elhalasztotta a Shadow and Ordert.
A stúdió bevallotta, hogy a játék évek óta nem tud új játékosokat bevonzani.
A játékosok heves tiltakozása és rekordalacsony Steam-számok után a Bungie eltávolítja a Destiny 2 The Edge of Fate bővítményében bevezetett Unstable Core-okat.
Szokatlan döntést hozott a Steam a Destiny 2 körüli problémák miatt.
Lemondott Pete Parsons, aki 2015 óta vezető a Destiny stúdióját.
Változik a Destiny 2 raidverseny ritmusa, jön a The Edge of Fate új időponttal és Epic változattal.
Rövid kedvcsináló vezeti fel a nagy leleplezést.
De 70 dollárba sem fog kerülni, ha minden jól megy.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)