Doki-Doki Universe teszt - furán aranyos valami
Depresszióra vagy levertségre a legjobb gyógyszer a Doki-Doki Universe. Egy mazurból egy ezt ajánlja.
Depresszióra vagy levertségre a legjobb gyógyszer a Doki-Doki Universe. Egy mazurból egy ezt ajánlja.
A Jézuska ma nem csak ajándékokat hozott, hanem egy csodás hölgy, Eprespuszedlee csodás értékelését is.
Szeretünk magunkkal foglalkozni, mert az egészséges önzés segít megelőzni a depressziót. Ezért most beszéljünk rólunk. Aztán persze van még itt érdekesség bőven.
Habár van ismét akció és a főhősöket elrepítő robbanás, de a hangulat mégis megnyugtató.
Ha a játékokkal kapcsolatban a depresszió szót halljuk, akkor általában negatív viszonyban állnak egymással.
Ezúttal a videojátékok gyerekekre gyakorolt hatásait vizsgálták a hozzáértők.
Az okostelefonok életünk minden területén jelen vannak. Nem csoda hát, hogy az emberi egészség és a devianciák terén is hasznát tudjuk venni.
Depressziós, gyógyszerfüggő csodazsarunkra sajnos még várni kell .
Egy ausztrál tanulmány szerint ez a helyzet.
A depressziós bohóc és hűséges, metamorfózis-mániás házihernyójának világmegmentő kalandozása
Titokzatos képrészlettel és „Jön." aláírással feszíti a Diablo rajongók idegeit a Blizzard
A depressziós, öngyilkos hajlamú üzletember visszatért, ám most még több humoros és trükkös pályával.
Új, japán nyelvű trailer érkezett a Metal Gear Solid 4-hez, melyben Snake ismét ráharap saját fegyverére.
Salma Hayek újabban eléggé felkapott. Egyszerre két filmje is érkezett a mozikba. Az utóbbit Bad Sector megleste, és elmeséli nektek, hogy megéri e megnézni, vagy sem. Erre tessék:
| John Fante Depression Era című regényéből készült ez a film, amelyben Colin Farrell Arturo Bandinit, egy fiatal, ambiciózus, de annál szegényebb írót alakit, aki a 30-as évek Los Angelesében. Egy szállodai szobában tengeti életet, mígnem össze nem hozza a sors Camillával (Salma Hayek), a tüzes és gyönyörű mexikói felszolgálólánnyal. Erre tessék » |
John Fante Depression Era című regényéből készült ez a film, amelyben Colin Farrell Arturo Bandinit, egy fiatal, ambiciózus, de annál szegényebb írót alakit, aki a 30-as évek Los Angelesében, egy szállodai szobában tengeti életet...
Annak idején óriási port kavart a Valve azon bejelentése, hogy ellopták az általuk fejlesztett Source engine forráskódját, s részben emiatt voltak a Half-Life 2 megjelenésének egy éves halasztására. Most úgy tűnik, itt az újabb botrány. A Gamers Witch Jobs információi szerint a játékot fejlesztő Flagship Studios hálózatát feltörték, s így ellopták a forráskódot. Többen is felkeresték Bill Ropert, aki a cég ügyeiben a leginkább illetékes, de sem ő, sem más megkeresettek nem kommentálták a feltételezéseket. Állítólag egy kínai személy törte fel a rendszert, aki jelenleg is árulja egy meg nem nevezett honlapon a kódot. Ha mindez beigazolódik, valószínűleg óriási botrány kerekedik belőle. A Hellgate: London az első projektje azoknak az ex-blizzardos fejlesztőknek, melyek élén Bill Roper áll. Játékukkal az elmúlt két E3 kiállításon is képviseltették magukat. A megjelenési időpont nem ismert, de az biztos, hogy a botrány ebben az esetben is hátráltatja a munkálatokat.
Pont kapóra jön :) Akinek tetszik e havi teljes játékunk, a Ghost Master zenéje, mostantól úgy is élvezheti, hogy nem indítja el a programot. Az egyetlen szépséghiba, hogy nem lehet ingyen letölteni, csak CD-n, 17 dollárért megvásárolni. Azonban hallgathatunk rövid részleteket :) Az érdeklődőknek erre tessék fáradni. Amúgy ugyanezen a honlapon a Daikatana zenéje is megtalálható.
Új videó érkezett a MotoGP: Ultimate Racing Technology 3-ból. Az animáció ugyan csak közel egyperces, de a fejlesztők megpróbáltak mindent belepréselni, mi szemnek, s szájnak ingere :) Tehát a videó 12 megabájtot nyom, az érdeklődők pedig erről a linkről tölthetik.
[DEMO] Salvo!Egy cirka 279 megás demó is befutott az E3 tájáról, most épp a Salvo! című akciójátékból. A készítőknek ebbe a gyakorló küldetéseket és egy egész - The Bourbon Navy névre hallgató - missziót sikerült belepréselniük. Akinek felkeltettem az érdeklődését az töltse le és mondja el nekem is, hogy milyen :)
A Valve aztán igazán lassan csepegteti a cuccost. Mármint a Half-Life 2 marketinganyagát. Újabb két 1024-es felbontású Bink videó került elő a Shacknews jóvoltából. Természetesen letöltésük csak súlyos depresszió vagy hajrák esetén nem kötelező (ám akkor is ajánlott!). Függetlenül attól, hogy egy betű újat nem mutat, mivel ezt az E3-on vetítették, ám arról csak homályos felvételeink vannak :) Update: Tévedtem. A Ravenholm nevezetű videó igenis mutat új jeleneteket! Ez lesz az év játéka!!! Attól függően, melyik évben jelenik meg...! :D
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)