Nyugi, tocsogni fog a vérben az Assassin's Creed Black Flag Resynced
A Ubisoft megmagyarázta, miért sikerült szó szerint vérszegényre az Assassin's Creed IV: Black Flag modern remake-jének bemutatkozása.
A Ubisoft megmagyarázta, miért sikerült szó szerint vérszegényre az Assassin's Creed IV: Black Flag modern remake-jének bemutatkozása.
Szavaztak a Warner Bros. Discovery részvényesei a tervezett felvásárlásról.
Aki esetleg attól tartott, hogy a remake átveszi az eredeti változat helyét, fellélegezhet.
Megválik a munkaerő 10 százalékától Mark Zuckerberg vállalata, hogy finanszírozni tudja AI-befektetéseit.
Egy müncheni projekt már a korsókig is elvitte az újrahasznosítást.
Az NCSoft bejelentette, hogy elhozzák nyugatra is az Aion 2-t a Steam segítségével, ennek hála pedig már a hardverkövetelményeket is ismerjük.
A tervek szerint szeptemberben bocsátják fel az eszközt.
Természetesen a játékmenetre és nem a beszerzés módjára gondolok.
A vállalat szorosan együttműködik az Apple-lel a fejlesztett asszisztens leszállításában.
A Sam Reid alakította Lestat de Lioncourt a Dancing with Myselfet adja elő Billy Idoltól, és nem lehet nem imádni érte.
Egészen csodálatosnak tűnik a remake, még úgy is, ha továbbra is kissé indokolatlannak tűnik.
Ezzel meg van oldva a fiatalok védelme a vállalat szerint.
Ez a szivárgás egy brit színészről szól, aki hobbiból démonokat űz vissza a pokolba. Arrogancia, esőkabát és bagófüst.
Még Peter Molyneux is óvatos lett az AI-jal.
Egérmozgást, leütéseket és képernyőképeket is gyűjtenek.
Már megvan az új film rendezője is.
A Deezer szerint naponta 75 ezer gépi szám érkezik.
Az AION 2 Steamen is befut még idén.
A Bungie tovább könnyíti az újoncok dolgát.
A Mozilla szerint hónapokat spórolhatott meg az új eszköz.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)