Az Intel elnöke nem is tudna jobb partnert elképzelni az új projekthez Elon Musknál
Lip-Bu Tan meglepően lelkesnek tűnik a Muskkal való együttműködés kapcsán.
Lip-Bu Tan meglepően lelkesnek tűnik a Muskkal való együttműködés kapcsán.
Ideális lehet azoknak, akik erre nem tartanak igényt.
Meglehetősen érdekes kettő az egyben terméket mutatott be a kínai gyártó.
Még Elon Musk előtt kísérletezett különböző megoldásokkal a platform, de egyik sem járt túl nagy sikerrel.
Jon Favreau valójában nem akarta az egyetlen valamirevaló halált sem az MCU-ba.
Véletlenül nem a Tisza párt és nem is Steiner Kristóf.
A Microsoft már most is az előfizetéses szolgáltatás rugalmasabbá tételén dolgozik.
Appból vezérelhető, energiatakarékos modelleket dobott piacra a gyártó.
Aki esetleg attól tartott, hogy a remake átveszi az eredeti változat helyét, fellélegezhet.
Percek alatt tölthetők és jelentősen könnyebbek az új generációs EV-akkuk, miközben a hatótávjuk is nagyot nőtt.
Az NCSoft bejelentette, hogy elhozzák nyugatra is az Aion 2-t a Steam segítségével, ennek hála pedig már a hardverkövetelményeket is ismerjük.
A végeredménynek van még hová fejlődnie, de működőképes lehet a projekt.
Gyakorlatilag minden nagy gyártó piacra dobott ilyet a közelmúltban, így logikus, hogy a Samsung is beállna a sorba.
Nem tart örökké, de így is nagyvonalú a fejlesztők ajánlata.
Az Artemis II után már módosított változat készül.
Az AION 2 Steamen is befut még idén.
Az 50 ezer Steam-kulcs nem fog sokáig kitartani.
Minden Oscar-díja megérdemelt lenne, de őszintén szólva a legjobb mellékszereplőnek örülnék a legjobban.
Csütörtök este húzható be a kamerás pszichohorror.
Ha így haladunk, akkor a holnap esti bemutatóra már csak Kenway arcszőrzetének számolgatása fog maradni.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)