Végre teljesebb sötét módot kaphat a Windows 11
Jelenlegi állapotában a funkció meglehetősen hiányos, a legújabb Insider build viszont már tartalmaz néhány kiegészítést.
Jelenlegi állapotában a funkció meglehetősen hiányos, a legújabb Insider build viszont már tartalmaz néhány kiegészítést.
A következő frissítés célkeresztjében az "akaratlan interakciókra" épülő túltápolt karakterek állnak.
A Build a Rocket Boy fejlesztői nyílt levélben szólítják fel a stúdió vezetését, hogy szedjék össze magukat.
Legalábbis erre utaló jelek bukkantak fel a legutóbbi Insider buildben,
Pedig aztán ő tehet róla a legkevésbé, hogy olyan lett a Mindseye, amilyen.
Nehezen tudjuk elképzelni, hogy a Mindseye főnixként támad majd fel, de örülünk, hogy a Build a Rocket Boy nem adja fel.
Akkora pofára esés lett a MindsEye, hogy az IOI most a kiadói oldalának szükségességét latolgatja.
Nem, a képen nem a Jazz Jackrabbit főszereplője, hanem bizony a messzi-messzi galaxis egy karaktere látható.
Az ősöreg konzol házában egy egész erős kis build bújik meg.
Már az első évadban sem fogták vissza magukat az alkotók, ezúttal viszont tényleg teljesen elengedték a gyeplőt.
A Fire & Frost csapata egy hatalmas, nyílt világú, low-fantasy kalandot ígér, ami a hardverkövetelmények szerint könnyen futtatható lesz.
A Mindseye-t fejlesztő Build a Rocket Boy kiadott egy új frissítést a játékhoz, ami igyekszik legalább a technikai problémákat orvosolni.
Az mondjuk elég nehéz lesz fejlesztők nélkül, ugyanis épp masszív leépítés zajlik a stúdiónál.
Nagyon úgy néz ki, hogy a Build a Rocket Boy nem akarja megmenteni a Mindseye-t.
A Mindseye főszereplőjét alakító színész pont annyira van felháborodva a játék állapotán, mint mindenki más.
A Build a Rocket Boy elindított egy céges folyamatot, amire elméletileg csak akkor lehet szükség, ha 100 vagy több dolgozótól szeretne a vállalat megszabadulni.
Ha a srácok ezt vállalható formában élik túl, akkor akár fényes jövő is állhat előttük...gondoljuk mi.
Még a fizetett tartalomgyártók streamjeit is lefújta a Build A Rocket Boy, akkora a baj.
Nem volt alaptalan az aggodalom a baljós előjelek láttán.
Sejtéseink szerint a modder megunhatta, hogy hatalmas Nvidia kártyákat kell belegyömöszölnie a gépházába, és inkább megfordította a problémát.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)