Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 377

Érkeznek a Samsung GDDR4 memóriák

Hír | 2006.07.06 16:19

A Samsung megkezdte GDDR4 típusú memóriachipjeinek tömeges gyártását és szállítását. Nagyjából nyolc hónap telt el az első mintapéldányok kibocsátása és a tömegggyártás kezdete között. Az ipari félvezetőszabványok kidolgozásával foglalkozó JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council - Elektronikus Eszközöket Fejlesztők Bizottsága) jóváhagyásával végre megkezdődhetett a Samsung GDDR4-es memóriáinak sorozatgyártása. A dél-koreai vállalat szerint a 80 nanométeres technológiával előállított 256 Mb-os chipek 32 tűs változata 9,6 Gbps sebességre képes; az egyre népszerűbb DDR2-es modulokra épülő egységek 1,2 GHz-es (2,4 GHz-es effektív) órajelen üzemelnek. Tovább >>

Chip sebességrekord extrém hidegben

Hír | 2006.06.20 12:43

Az IBM és a Georgia Tech sikeresen felemelte egy chip órajelét 500 GHz-re. A kísérletre mínusz 232,7 °C-os környezetben került sor. A kísérlet része volt a szilícium-germánium (SiGe) chipek által elérhető maximális órajel megállapítását célzó projektnek. A SiGe chipek nagyon hasonlóak a hagyományos szilícium alapúakhoz, a germánium viszont növeli azok teljesítményét, ráadásul alacsonyabb fogyasztás érhető el általa. Egyetlen hátulütője, hogy drágítja az előállítást. Az IBM mégis több millió így készült chipet adott már el a technológia 1998-as használatba vétele óta. Ez azonban elenyészőnek számít a mobiltelefonokban évente milliárdszám felhasznált "rendes" chipekhez képest. Tovább >>

Sport iPod - Te csak fuss, ő diktálja a tempót!

Hír | 2006.05.26 17:11

Az Apple előállt legújabb ötletével, a Sport iPoddal, amelyet a Nikeval karöltve közösen szeretnének megvalósítani. Már többször hallhattunk erről a közös együttműködésről. A legújabb ötlet nem más, mintsem egy olyan iPod, amely méri a sebességünket, tempónkat, és ehhez mérten maga választ nekünk zenét.

Mindezt egy beépített gyorsulásmérő segítségével figyelné, node mi magunk is választhatunk beállítást. A gyakorlatban levetítve ez az ötlet annyit tesz, hogy ha hajrázni akarunk, a gépezet segít nekünk egy kellően pörgős és intenzív zenével tartani az iramot.

Világpremier: Athlon 64 FX-62 és nForce 5 teszt

Hír | 2006.05.23 15:36

No kérem, nemrégen bejelentették, mi meg leteszteltük jól :) Az AM2 tokozású AMD Athlon 64 FX-62 processzor és az azt támogató nForce 5 platformcsalád elég komoly teljesítményt nyújt, a következő GameStar magazinban például láthattok egy videót a CellFactorról, melyet ezzel a szerény vassal, és egy PhysX kártyával készült. De ne szaladjunk ennyire előre, a cikket olvassátok el jól! "Az első érdekes újdonság a LinkBoost: amennyiben nForce 590 SLI lapkakészletű hardverrel rendelkezünk, és GeForce 7-es VGA kártyánk van, 25 százalékkal emeli a PCI-Express foglalatokat kezelő MCP és SPP lapkák közti buszsebességet." A teljes cikket testvérlapunk oldalán találhatod meg, itt. Jó olvasást!!!

[PATCH] Sailors of the Sky

Hír | 2006.05.19 14:24

A Jesús Saiz Ayala vitorlázó repülős játékához a Sailors of the Skyhoz került ki most egy újabb patch, mely a játékot az 5.9-es verzióra frissíti és a renderelés sebességét javítja. Emellett kiadásra került a játék kipróbálható verziójának egy frissített változata is, melyben ezúttal öt egész percen keresztül próbálhatjuk ki a játékot menet közben. Érdeklődők számára a patch itt, a demó itt található.

Memory Stick csodák

Hír | 2006.05.11 20:42

A SanDisk is kivonult az idei E3-ra, és ma bemutatta két vadiúj termékét. Egy nagykapacitású és egy ultragyors Memory Stick kártyáról van szó, amelyeket PSP-játékosoknak szánnak. Az első összesen 4 gigabájtnyi adatot képes tárolni, így például 64 óra zene, 20 óra videó vagy 4000 fotó fér rá. Ennek a kártyának a forgalmazása még a napokban megkezdődik, 220 dolláros áron. A másik kártya a RapidGX, amely a valaha volt leggyorsabb Memory Stick PRO Duonak ígérkezik. Az írási sebesség 15 megabit/másodperc... Nem rossz... Ez a csoda nyáron kerül a boltokban, 85 dolláros áron. Kapacitása 1 gigabájt.

Adrenalin 2: Rush Hour - Tövig a pedált

Hír | 2006.05.09 16:15

Tavaly jelent meg a Adrenalin című autóversenyzős játék, amelynek most jelentették be a folytatását. Az Adrenalin 2: Rush Hour az előd hangulatát megőrizte, a helyszínt viszont áthelyezte Moszkva utcáira. A címből adódóan főleg a csúcsforgalom kellős közepén kell majd versenyeznünk, de az éjjeli mutatványok, gyorsulások sem maradnak ki. A dugókat azonban jobb lesz elkerülni - csakúgy a zsarukat :) A verseny során szabadon választhatjuk meg az útvonalat, a napszakok dinamikusan váltakoznak, valódi törésmodellt kaptak a kocsik, amelyekből 25 található a játékban. Az idő előrehaladtával a szerepjátékos elemeknek köszönhetően fejleszthetjük bizonyos képességeinket, ami jobb kormányzást vagy nagyobb sebességet jelenthet. Akár multiplayerben is kipróbálhatjuk majd magunkat. A játék megjelenési időpontja egyelőre nem ismert, de íme egy videó:

BitTorrenten terjesztené filmjeit a Warner

Hír | 2006.05.09 12:19

A Warner Bros. lehet az első olyan nagy filmstúdió, amely interneten terjesztené filmjeit és televíziós műsorait a BitTorrent által kifejlesztett fájlcserélő P2P technológián keresztül, ami egyébként melegágya az illegális kalózfilmeknek is. Az előzetes információk szerint már idén nyáron beindulhat a szolgáltatás, egyelőre ismeretlen árazás mellett. Várhatóan azonban a tévéműsorok egy dollár, míg a filmek a bolti DVD-khez közeli áron tölthetők majd le. A stúdió további tervei között szerepel az is, hogy olyan anyagokat kínálnak fel letöltésre, amelyeket később kiírhat DVD-re a felhasználó - bár ebben az esetben a másolat kizárólag azon a gépen játszható le, amelyen keresztül az anyagot letöltötték, hagyományos DVD lejátszókban tehát nem. A megállapodás célja, hogy az illegális letöltéseket kereső felhasználókat "átnevelje" a legális tartalmak letöltésére P2P hálózaton keresztül úgy, hogy megfizethető áron kínálják a legalitást, jó minőségben. "Ha a fájlcserélőt használók 10-15 százalékát rá tudjuk venni arra, hogy elkezdjenek legálisan letölteni, az óriási hatással lenne az egész iparág, sőt a gazdaság számára is. A folyamatot csak elkezdeni nehéz." - mondta Kevin Tsujihara, a Warner Bros. Home Entertainment csoportjának elnöke. A BitTorrent egy úgynevezett "file swarming" technológiát alkalmazza annak érdekében, hogy a letölteni kívánt fájlt ne egy központi szerverről, hanem több forrásból szerezze be. A nagy fájlt tehát feldarabolja apró részekre, s azokat több, ugyancsak BitTorrentet (vagy valamelyik hasonló programot) használó letöltőtől tölti egyszerre, levéve ezzel a terhet a központi szerver válláról. A stúdiók már tavaly november óta tárgyalnak hasonló megállapodásokról annak érdekében, hogy csökkentsék a kalózkodás nagyságát. Egyelőre annyit értek el, hogy a BitTorrent saját weboldaláról eltávolította az illegális tartalmakra mutató linkeket. A stúdiók abban reménykednek, hogy méltányos árpolitikával elősegíthetik a legalitást, a felhasználók jelentős része ugyanis inkább fizetne valamennyit, hogy teljesen biztonságos, kifogástalan minőségű és vírusoktól mentes tartalmakat töltsön le. A fájlcserélő hálózaton keresztüli disztribúció tehát sokka hatékonyabb a hagyományos szerverről történő letöltéshez képest. Első esetben ugyanis minél többen kezdik el vagy fejezik be a letöltést, annál gyorsabban tudják mások is letölteni azt úgy, hogy közben a központi szerver terhelése nem változik. Optimális esetben és gyors kapcsolat esetén akár tíz percnél rövidebb idő alatt tölthető le egy teljes mozifilm. Persze ez a stúdió számítása, és nem éppen a hazai internetkapcsolatok sebességét veszi figyelembe.

Radeon X1900 GT - A megfizethetőség jegyében

Hír | 2006.05.08 23:01

Az ATI bejelentette, hogy mostantól elérhető legújabb, Radeon X1900 GT grafikus processzora, amely ötvözi a díjnyertes Radeon X1900 XTX csúcskártya nyújtotta teljesítményt az alacsony árral. Az 1900 GT ajánlott fogyasztói ára 299 dollár. A 256 MB-os GDDR3 memória sebessége 600 MHz, ami 575 MHz-es mag órajellel párosul. Nagy a hasonlóság az X1900 XT/XTX kártyák architektúrájával, a legfőbb különbség, hogy ez a kártya néggyel kevesebb, s így összesen 36 pixel shader futószalaggal dolgozik. Az ATI korábban 350 dollárra pozícionálta e termékét, ám a konkurencia hatására, s főként a GeForce 7900 GT piacra lépése miatt inkább árat csökkentett.

Enemy Territory: Quake Wars járműlista

Hír | 2006.05.06 19:39

Az Activision a mai napon kiadta az Enemy Territory: Quake Warsban fellelhető járművek listáját, ami a következő: GDF járművek: Borz: A Borz egy négykerékmeghajtású gépezet könnyű páncélzattal és csupán egyetlen gépfegyverrel, ám nagy sebessége és jó irányíthatósága kárpótol hiányosságaiért. Bivaly szállító: Ez a "légi busz" egy pilótát igényel, s így egyszerre négy felfegyverzett katonát képes szállítani, akik bevetés közben a nyitott rakodótérből ejtőernyővel vethetik le magukat a mélybe. Mobil parancsnoki egység: Ez a rakétával és radarral felszerelt egység, amint ellenséges területen kerül bevetésre, azonnal a GDF malmára hajtja a vizet, onnantól keresztül nehéz őket kiszorítani. Fegyverzetének köszönhetően pedig a legerősebb Strogg egységeket is képes likvidálni. Strogg járművek: Gyalázó légtank: A Gyalázó egy erős páncélzattal rendelkező jármű, mely fegyvereinek köszönhetően maga a lebegő rémálom. Mozgását feláldozva pedig tovább képes növelni tűzerejét. Góliát nehéz lépegető: A Góliát lépegető hatalmasa termetének köszönhetően képes bármilyen talajon könnyen átgázolni, ezzel a leglehetetlenebb helyeken is likvidálva az ellenfelet. Lassú forgási sebessége miatt azonban könnyű célpont közeli támadásokra. Fontos képessége, hogy egy kisebb harci toronnyá képes átalakulni, kisebb célponttá válva az ellenfél számára. Lódarázs: Egy rettentő, berregő veszedelem, mely erős páncélzattal rendelkezik, gépfegyverével pedig a gyalogos egységek réme, rakétáival a szárazföldi járműveket pusztítja, míg plazmaágyújával a légi egységeket képes likvidálni-

[MOVIE] Test Drive Unlimited

Hír | 2006.05.06 18:28

Megérkezett az első videó a Test Drive Unlimited-ről, amely szerencsére PC-re is elkészül. A képek alapján már láthattuk, hogy ez az autós játék valóban eszméletlenül jól néz ki - most arról is meggyőződhetünk, hogy a jelek szerint létezik már olyan hardver, amin ez a program élvezhető sebességgel elfut :) A videóban egy tűzvörös Pagini látható. Kötelező!!! Ja, és majd' elfelejtettem: az E3-on élesben ki is próbálhatják a szerencsések a játékot...

SEGA Rally Revo - A műfaj újjászületése

Hír | 2006.04.28 13:35

A SEGA a mai napon bejelentette SEGA Rally Revo című versenyjátékát, mely az újonnan alapult SEGA Driving Studio első alkotása lesz, s mely az igéretek szerint újradefiniálja majd a versenyzés műfaját. A vadonatúj, dinamikusan változó tájjal, a következő generációs grafikával, és a kitűnően kivetelezendő versenyekkel, a SEGA Rally Revo nagy elismerésre tehet szert kategóriájában, valamint a nagy sebességgel minden sebességőrült kedvencévé válhat. A játékban nagy szerepe lesz a kocsik kiválasztásának, hiszen a verseny közben a táj folyamatosan változik, a kerekek által a talaj az őt ért hatásoknak megfelelően módosul, így már két egyszerű kör sem lehet teljesen ugyanolyan, ezeken a fotórealisztikus pályákon, járjunk a havas hegyekben, vagy sáros terepen, vagy egyszerű földúton. Sajnálatos lehet az, hogy ezt a játék kizárólag a következő generációs hardvereken lesz képes kivitelezni. Nagy szerepet kap természetesen a vezetői képesség is, hisz a versenyek során komoly MI-vel felszerelt ellenfelekre számíthatunk, akik ellen mindent be kell majd vetnünk. Ha akarjuk felvehetjük a versenyt egyjátékos módban a már jól ismert pályákon, illetve lehetőség van arra is, hogy online csapassuk, vagy akár megosztott képernyőn ketten. A tervek szerint mindez valamikor 2007-ben érkezik a vezető konzolokra és PC-re is.

Az új generációs adattárolás csúcsa

Hír | 2006.04.28 12:24

Már nem számítanak különlegességnek a 750 gigabájtos meghajtók egy asztali számítógépben, és a több terabájtos modellek elterjedése is a küszöbön áll. De hogyan archiválhatjuk a rendelkezésre álló hatalmas mennyiségű adatot? Itt vannak már a 80+ gigabájtos kétrétegű DVD-k vagy a 30+ gigabájtos blue laser DVD-k is. Az InPhase Technologies és a Hitachi Maxell azonban más megoldást kínál. Az új megoldás nem más, mint a holografikus tárolás. Az első ilyen technológiával készült lemezek tárolókapacitása 300 gigabájt, ez mintegy hét órányi nagyfelbontású (HD), 100 Mbps sebességű film archiválását teszi lehetővé. Az adathordozók 160 Mbps átviteli sebességgel működnek. A Maxell 2010-re 1,6 terabájtos tárhelyet és 960 Mbps átviteli sebességet jósol a holografikus technológia fejlődését figyelembe véve. Noha a lemezek első pillantásra egyszerű DVD-knek tűnnek, számtalan dologban különböznek azoktól. A Maxell leírása szerint a holografikus technológia úgynevezett volumetrikus rögzítést használ, méghozzá három dimenzióban - szemben az egyszintű DVD-s adatrögzítéssel. Ezen felül a holografikus eljárás több mint egymillió bitet, a DVD pedig csak egyet rögzít ugyanabban a pillanatban. A holografikus lemezeken lehetséges különböző adatokat tárolni egy adott fizikai ponton a referenciasugár szögének változtatásával, ezt az eljárást multiplexálásnak hívják. A technológia két lézersugarat használ, az egyik az adatsugár, a másik a referenciasugár. A Maxell a héten mutatta be újdonságát az Amerikai Műsorszolgáltatók Nemzeti Szövetségének (NAB) kiállításán felállított pavilonjában. Az első példányok az InPhase kereskedelmi igazgatója, Liz Murphy szerint várhatóan a jövő év második felében kerülnek a piacra. Természetesen az újfajta adattároló nem lesz olcsó mulatság. Murphy prognózisa szerint 15-20 000 dollár között lesz majd az áruk, tehát körülbelül 150 dollárba kerül majd 300 gigabájtnyi kapacitás. Mindez azt jelenti, hogy a következő években a holografikus technológia csak a professzionális felhasználók fegyvertárát gazdagítja majd, azonban a műszaki cikkek árának gyors és folyamatos csökkenését figyelembe véve mindannyiunk nappalijában holografikus tárolóval felszerelt számítógép fog állni alig egy évtizeden belül.

NVIDIA Quadro FX 4500 X2 - újabb csodafegyver

Hír | 2006.04.25 18:36

Az NVIDIA megmutatta a nagyközönségnek legújabb csodafegyverét, a Quadro FX 4500 X2-t. Már maga a név is elrettentően szolgál annak olvasója számára, nem, hogy a specifikációk.

A dual-GPU-val ellátott Quadro X2-es kétszer 512 megabájt memóriával, egy 256 bites memóriabusszal, valamint 33.6 gigabájt/másodperces átviteli sebességgel rendelkezik. A szerkezet teljes megterhelés közepette majd 200 Wattnyi energiát igényel, amely Quad SLI-be kötött rendszer esetén annak duplájára is emelkedhet.

15000 RPM a Seagate-től

Hír | 2006.04.20 17:51

A Seagate egy olyan 3,5 hüvelykes, 300 gigabájtos Cheetah merevlemez kiadását tervezi, amelyben az adattároló tányérok 15 ezret fordulnak percenként. A Cheetah 15K.5 négy adattároló tányért tartalmaz, és a kívánt kapacitás elérése érdekében az új merőleges adattárolási technológiát alkalmazza -- elsőként 3,5 hüvelykes merevlemezek között. A meghajtó kétszer annyi adat tárolására alkalmas, mint a korábbi 15000 RPM-es (round per minute, percenkénti fordulat) Cheetah modellek, míg átviteli sebessége 30 százalékkal nő, állítja a Seagate. Sőt, szerintük ez lesz az első olyan merevlemez, amely átlépi a másodpercenkénti 100 megabájtos adatátviteli álomhatárt. Terveznek kéttányéros változatot is 147 gigabájt kapacitással, illetve 73 gigás egy tányérost is. A merőleges adatrögzítési technológia alkalmazása során a mágneses területet az adathordozó réteghez képest függőlegesen alakítják ki, amely négyzethüvelykre vetítve nagyságrenddel nagyobb adattároló kapacitást tesz lehetővé. Míg a ma elterjedt, hosszirányú rögzítés esetén 100 és 200 gigabit közöttire becsülik az egy négyzethüvelyken tárolható adat maximális mennyiségét, ugyanez 1 terabit (1000 gigabit) a merőleges adatrögzítési technológia esetén. (Forrás: wikipedia) A Seagate kínálatában már szerepel merőleges adatrögzítést használó 2,5 hüvelykes (hordozható eszközökbe) merevlemez. A technológiát azonban csak most terjesztik ki a normál méretű (3,5 hüvelykes) meghajtókra. Bár az OEM-ek számára a Seagate máris megkezdte a 15000 RPM-es Cheetah-k szállítását, a első példányok megjelenése júniusnál hamarabb nem várható. Akkor háromféle kiszerelésben lesznek kaphatóak: Serial Attached SCSI, Ultra320 SCSI és Fibre Channel felülettel. Áruk egyelőre nem ismert.

2 GB-os MMCmicro a Samsungtól

Hír | 2006.04.20 16:25

A Samsung Electronics a napokban mutatta be legújabb sikertalálmányát. Az ő nevükhöz fűzhető ugyanis, hogy megalkották az első 2 GB-os MMCmicro memóriakártyát, amelyeket mobiltelefonokba szánnak. A kártyák négy, egyenként 4 gigabites NAND-flash egységből állnak.

Az igen kicsiny, 14x12x1.1 miliméter méretekkel rendelkező MMCmicro kártyákra megközelítőleg 12 órányi mobilra optimizált videó fér majd. Mégjobb, hogy a gyors írási és olvasási sebességeknek köszönhetően 3 órányi film átmásolása csupán két percbe telik majd.

'Napot...

Hír | 2006.04.15 09:58

Kellemes szombat reggelt mindenkinek. Végre elmondhatjuk, hogy jó odakint az idő is. Az előrejelzések szerint ez azonban csak ma lesz így, legközelebb csütörtökön örülhetünk napsütésnek. Hírek szerencsénkre vannak, akad egy-két érdekesség is. Aki eddig esetleg elmulasztotta volna, annak figyelmébe ajánlom a Heroes V demóját, amely abszolút méltó és lenyűgöző folytatása lesz a sorozatnak.

A fiatalasszony először süt életében kalácsot a szakácskönyv receptje szerint. A férj belekóstol, de alig eszik néhány falatot, köpködni kezd. - Mi az? - kérdezi az asszony. - Drágám, ez a kalács tele van tojáshéjjal. - Ja, ez kérlek a receptben van: "Fél kiló lisztet keverjünk össze két egész tojással.". Az ejtőernyősök életükben először ugranak repülőből. A tiszt mindegyiknek "kezdősebességet" ad, ha nem akarnanak ugrani. Az egyik azonban nagyon tiltakozik, kézzel-lábbal kapálódzik, de haszontalanul. Egy másik ejtőernyős erre irtózatos röhögésben tör ki. A kiképzőtiszt megkérdezi, hogy mi olyan vicces azon, hogy kilökött egy gyávát. - Gyávát? - kérdez vissza a katona - Hisz ő volt a pilóta! Az USA hadserege nyugdíjba vonulása alkalmából három tábornokot kíván megjutalmazni. Arra kérik őket, hogy adjanak meg tetszőlegesen két testrész között egy távolságot, azt lemérik és centiméterenként ezer dollárt kapnak. Az első tábornok magas, azt kéri mérjék meg a feje búbja és a talpa közt a távolságot. Ez 195 cm, boldogan megy nyugdíjba a 195.000 dollárral. A másodiknak hosszúak a kezei. Kinyújtott két keze a mérce, ujjai között a távolság 165 cm. 165.000 dollárral távozik. A harmadik kistermetű férfi. Azt mondja a bizottságnak mérjék meg a köldöke és a férfiassága között a távolságot. Azt hiszik csak viccel, nem lehet az olyan sok. De ő kitart az elképzelése mellett. Hát akkor mérnek! De a másodiknak említett testrészt nem találják! - Hát hol a marsallbot tábornok úr? - kérdezik. - Ja, fiaim, az ott maradt Vietnamban!

200 gigabájtos Blu-ray lemez a TDK-tól

Hír | 2006.04.13 16:56

A TDK megerősítette, hogy már fejlesztés alatt állnak a 200 gigabájtos kapacitással rendelkező Blu-ray lemezek. A vállalat még 2005. májusában bemutatott egy 100 GB-os prototípust, amely egy oldalon négy adattároló réteggel rendelkezett, a lemez írási sebessége pedig elérte a másodpercenkénti 216 MBitet, ami duplája a szabványos, 50 gigabájtos, kétrétegű BD-R médiákénak. Várhatóan már a jövő évben piacra kerülhetnek a 100 gigabájtos változatok, habár egyelőre még a negyedakkora tárkapacitású változatok pontos megjelenési dátuma sem ismert. A nyolcrétegű, 200 gigabájtos lemezekről még ennyit se tudni, mindenesetre a vállalat honlapján már találhatunk róla információkat.

Már kapható a TDK egyrétegű Blu-ray lemeze

Hír | 2006.04.11 11:02

Nemrég értesültünk arról, hogy a TDK befejezte a nagy népszerűségnek örvendő CD és DVD médiáinak gyártását. Már akkor is elmondták, hogy inkább áttérnek az újgenerációs adattárolókra, most pedig már kaphatók is az első Blu-ray lemezek. A digitális rögzítés terén világelső TDK megkezdte a 25 gigabájt tárolókapacitású, egyrétegű Blu-ray lemezek szállítását. A médiák egyszer írható, és újraírható változatban is kaphatók, előbbi 19,99; utóbbi 24,99 dollárért. A kétrétegű, 50 gigabájtos lemezek megjelenési időpontja egyelőre nem ismert, de azt már most tudni, hogy az egyszer írható változat 47,99; míg az újraírható 59,99 dollárba kerül majd eleinte. Korábban bemutattak tokos Blu-ray lemezeket is, ám ezt a tervet elvetették, így a médiák tok nélkül, a jelenlegi CD-khez és DVD-khez hasonló formában helyezhetők be az olvasó, illetve író egységekbe. A rivális HD-DVD-vel szemben a Blu-ray egyike előnye a nagyobb tárkapacitás, valamint a nagyobb adatátviteli sebesség. Emellett a tendencia azt mutatja, hogy a Blu-ray támogatói nagyobb számban vannak, ám az előállítási költség és az író-, olvasó egységek előállítási ára a HD-DVD javára billenti a mérleget. Egyelőre nem tudni, melyik lesz a nyerő, mindenesetre a TDK még nem tervezi ilyen formátumú lemezek előállítását.

[DEMO] !!! STALKER !!!

Hír | 2006.04.01 14:41

Ez hihetetlen! Ez a hét valami oltári! Nincs rá szó... A THQ és a GSC GameWorld úgy tűnik végre megállapodott, vagy valami egészen rejtélyes dolog van a háttérben. Mindenesetre Oleg barátunk szólt, hogy elkészítettek egy publikus verziót a S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobylból, amit most bárki kipróbálhat. Szerencsére a DirectX 9 kompatíbilis videokártyákon is élvezhető sebességgel fut a játék, bár azért egy erősebb processzor és legalább 1 giga memória sem árt. Futtatás előtt mindenképp olvassátok el a csatolt readme.txt fájlt!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)