Hirdetés

Teljesen ingyen csempészhetsz egy kis 28 évvel későbböt a Fallout 4-be

|

Továbbra is rajongunk a moddertársdalomért, akik nagyban hozzájárulnak ahhoz, a PC-s játék továbbra is az egyik legmókásabb legyen a tengernyi lehetőség közül.

Hirdetés

Új, ingyenesen letölthető mod érkezett a Fallout 4-hez, amelyet az új, üdítően furcsa zombihorror, a 28 évvel később  inspirált. Az Anderson2888 néven ismert modder alkotása a film fertőzöttjeit ülteti át a posztapokaliptikus RPG-be, aminek meglepően jól áll ez a kis adalék.

A mod három új ellenféltípust hoz, név szerint az Alphákat, a hétköznapi fertőzötteket, valamint az első generációs fertőzötteket. A készítő nemcsak a megjelenésüket alkotta újra a film alapján, hanem a hangjaikat is közvetlenül a mozifilmből emelte át, így jóval autentikusabb élményt nyújtanak.

Hirdetés

Az új fertőzöttek a Fallout 4-ben már meglévő ghoulok mellett jelennek meg a világban, így nem váltják le az eredeti ellenfeleket, hanem kibővítik a végtelenül kellemetlen lények kínálatát, akikkel összefuthatsz a világban.

Azt azért szeretném hozzátenni, hogy a mod nem dolgozza fel a film történetét, tehát nem tartalmaz új küldetéseket, helyszíneket vagy történetszálakat, kizárólag az új ellenféltípusokat és a hozzájuk tartozó hanghatásokat adja a játékhoz.

A készítő arra is felhívja a figyelmet, hogy a Fallout 4 immár több mint egy évtizedes technikai alapjaira épül, ezért a karaktermodellek nem tudják teljes mértékben visszaadni a film látványvilágát. Ennek ellenére a mod hangulata kifejezetten közel áll Danny Boyle agymenéséhez.

A mod ingyenesen letölthető a Nexus Mods oldaláról, jó mulatást hozzá.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)