Még egy Guild Wars játék jön, de ez biztosan előbb fog befutni, mint az új MMO
Úgy felpörgött a biznisz a Guild Wars körül, mintha a stúdiója 20 évig aludt volna, és most egyszerre dőlne ki belőle minden megálmodott ötlete.
Úgy felpörgött a biznisz a Guild Wars körül, mintha a stúdiója 20 évig aludt volna, és most egyszerre dőlne ki belőle minden megálmodott ötlete.
Most, hogy a 12.0.7 megérkezett az éles szerverekre, a Blizzard bemutatta, hogy mi lesz a következő tartalom a Mindnight ciklusában.
A Final Fantasy XIV csapata nagyon szereti támogatni otthonát, ennek részeként pedig csatlakoztak egy adózási promócióhoz is.
A Gloria Victis szervereit még 2023-ban kapcsolták le.
A fejlesztők elképzelései meglehetősen szilárd alapokon nyugszanak, leszámítva egy dolgot, amit játékmenet bemutató nélkül nehéz igazán értelmezni.
A Classic+ izgalom a tetőfokára hágott, ahogy az adatbányászok rátaláltak egy teljesen új WoW verzióra.
Ha egy igazán klasszikus online élményre vágytok, akkor az EverQuest Legends bizony nektek fog szólni. A megjelenése már csak hetekre van tőlünk.
A Callback 8020 nem okostelefon, de nem is butatelefon, hanem valami a kettő között.
Kezdődhet a búcsúzkodás, mert valószínűleg az Ascension sem húzza már sokáig, ahogy a fejlesztő szisztematikusan takarítja el a nagyokat.
A pénzzel seftelő aranyárusok egy új trükköt kezdtek alkalmazni, amivel sikerült felhergelniük a játékostábort. A következménye művészi vérengzés lett.
Egy hatalmas frissítés mellé ajándékba adja a fejlesztő a komplett játékot.
A Lionessből és az 1883-ból ismert LaMonica Garrett a Man of War főszereplője.
Kevés játék élte túl azt, amit a Destiny, és még kevesebb hagyott ekkora nyomot maga után.
Nem kell többé repülőgépes üzemmódba kapcsolni a fapados járatokon.
Először fel se ismertük, de talán ez is volt a cél, mert az új MMORPG egy teljesen új irányt is vesz.
A játékosbázis mérete kritikus lehet egy MMORPG életben tartásában, ehhez pedig manapság már remek megoldások léteznek. A Funcom pedig nem használja egyiket sem.
A fejlesztők úgy akarják itt hagyni a játékot, hogy kimondanak mindent, amit szeretnének.
Befutott a játék egyik legemlékezetesebb raidjének ismétlése, amire a közösség egy kicsit túl jól emlékszik.
A Dune: Awakening konzolokra tart, és új egyjátékos módot is kap.
Ha volt ember, akinél nem számítottunk az átigazolásra, akkor az Brian Holinka volt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)