Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 201

Harcos Nevelde - Légy te az utca királya

Hír | 2009.04.10 15:41

A játéközön.hu kínálatában a Harcos Nevelde, egy olyan közösségi játék, amiben te lehetsz a sikátorok király.

9 teaser és rövidfilm

Hír | 2008.12.29 10:18

A gyűrűk ura: A király visszatér speciális effektjein dolgozó Shane Acker egész estés animációs filmet készít.

TOP 10 - Az illegális kategória királya a Spore

Hír | 2008.12.07 10:55

Összeállították az illegálisan piacvezető alkotásokat, kizárólag PC-re megjelent játékok találhatóak a listán.

Duke Nukem Forever - Már csak idő kérdése!

Hír | 2008.08.27 11:59

Adjuk meg a királynak, ami a királyé. El kell ismerni, George Broussard-nak (3D Realms) jól fejlett humorérzéke van.

Age of Conan - Aranylemezre került

Hír | 2008.04.23 11:53

Sok arany nincs ugyan azon a korongon, de pssszt... a lényeg a belbecs és nem a küllem. Reszket vajon a király trónján?

Az utca királyai – Filmkritika

Teszt | 2008.04.13 14:01

Keanu Reeves egy magára maradt, kőkemény los angeles-i zsarut játszik ebben az akcióban és autós üldözésekben dúskáló amerikai krimiben.

A király nevében - Előzetes

Hír | 2007.12.18 13:30

Uwe Boll, a videojátékok filmvászonra vitelét zászlajára tűző, teuton lovag visszatér, s a fantasy műfaj legjobb elemeit felvonultatva kísérel meg minden korábbinál mélyebb nyomot hagyni.

[MOZi] Uwe Boll a Király Nevében

Hír | 2007.07.19 21:38

Most leírok ide egy nevet: Uwe Boll. Viszlát, sziasztok! Nah a viccet félre téve, már amennyire lehetséges a viccet félre tenni egy Uwe Boll filmről szóló hírben, van itt nekünk egy trailerünk.

Surfs Up! deszka királyok

Hír | 2007.03.20 09:06

A Ubisoft egy ritkán látott témához nyúlt legújabb játékának készítésénél, amiben a hullám lovasok versenyeibe pillanthatunk majd bele.

A Hot Dog játék a király

Hír | 2007.01.22 09:47

A gyorséttermek kínálata sokunknál az első helyen szerepelnek, ha gyorsan szeretnénk bekapni valamit, ám sokan még mindig a klasszikus, amerikai Hot Dogra esküsznek.

'Napot...

Hír | 2006.06.04 10:31

Kellemes vasárnap reggelt mindenkinek. Az időjárás nem épp szívderítő, de reménykedni azt lehet :). Ahogy azért is, hogy délutánra fusson be néhány remek hír, amiknek egyelőre hiányában vagyunk. Így hát lessük meg a mai viccet:

A bankigazgatónak közbejön valami, ezért a titkárnőjét küldi el ebédelni egy gazdag kliensével - egy afrikai ország néger királyával. Lelkére köti, hogy legyen nagyon kedves a királyhoz, mert fontos ügyfél, rengeteg pénze van a bankban. Az ebéd közben a titkárnő ijedten veszi észre, hogy nagyon megtetszett a négernek. Akkor esik igazán kétségbe, mikor az megkéri a kezét, hogy menjen feleségnek a háremébe. Megpróbálja finoman elhárítani: - Én megfogadtam, hogy csak ahhoz megyek hozzá, aki nászajándéknak egy 50 karátos gyémántot ad. A király telefonál egyet. - Rendben, én megvenni. - De azt is megfogadtam, hogy csak úgy megyek férjhez, ha egy 50 szobás palotában lakunk. A néger láthatóan gondban van, most már hoszabban telefonál, de végül kiböki: - Rendben, én megépíteni. Most már a csaj kezd nagyon feszengeni, de kivágja magát: - És utoljára, azt is megfogadtam hogy csak olyanhoz megyek, akinek 50 centiméteres farka van. A négernek most már igazán nagy gondja van, gyöngyözik a homloka, de nem adja fel. - Rendben, én levágni.

Eragon infomorzsák

Hír | 2006.05.09 11:38

Az Eragont nagyjából egy hónapja jelentették be, s akkor mindössze annyit tudtunk róla, hogy a hasonló című filmhez készül, ami pedig Christopher Paolini fantáziaregényén alapul. A történet főszereplője Eragon, a fiú, aki egy sárkánytojás birtokába jut. Hamar kiderül, hogy ez szerinte nem véletlen, a sors akarta úgy, hogy a benne fejlődő Saphirát, a sárkányt felnevelje. Az idő előrehaladtával aztán kénytelen lesz megismerkedni a gonosz Galbatorix királlyal, s annak birodalmába, Alagaesiába is el kell majd látogatnia, hogy felvegye a harcot az elnyomókkal. A király leghőbb vágya, hogy az összes sárkánylovagot elpusztítsa, miközben maga Eragon is azzá szeretne válni. Útja során bajtársakra lel, s összesen 16 szinten küzdi keresztül magát a végső megmérettetésig. A játék harmadik személyű nézőpontot használ, a harcrendszer mágián és közelharcon alapul, de például nyilat is használhatunk majd. Nagyjából 12-15 óra játékidőre számíthatunk majd. Jó pont, hogy kooperatív módban is játszhatunk majd, bár ez valószínűleg csak a konzolos verzióban oldható meg könnyen.

'Reggelt!

Hír | 2005.10.14 09:10

Kellemes pénteket! Végre megjelent az új számunk, mindenki számára elérhető újságosnál, postaládában, vagy befáradva a szerkesztőségbe. Új dizájn, átalakított tematika, temérdek információ, ütős teljes játék, megújult lemezmelléklet, és még sorolhatnám... Hát igen, hat évesek lettünk, nincs ezen mit szégyelni, örüljünk együtt! Mai rövid szösszenetünket Netonnak köszönjük tisztelettel és hálával.

Egy egyetemi kreatív író osztályt megkértek, hogy írjanak egy rövid értekezést, ami az alábbi elemeket tartalmazza: 1. Vallás 2. Királyság 3. Szex 4. Rejtély. A díjnyertes esszé ez volt: "- Úristen! - mondta a királynő - Terhes vagyok! De vajon kitől?"

[PATCH] Diablo 2 1.11!

Hír | 2005.08.02 09:38

Bár nem mai játék, jól tudom, hogy rengetegen játszanak vele, és sokan kb olyan szinten várták ezt a patchet mint ahogy adott esetben én a WoWhoz egy hasonlót. Megérkezett hát a v1.11 jelzésű javítás a Diablo 2-höz! Fanoknak úgysem tudok róla eleget mondani, a nemfanokat meg úgyse érinti annyira :) Szóval mars a link, letölteni, játszani még nagyon nagyon sokáig ezzel a király játékkal :) (Thanks Katarn & lokids)

[DEMO] Cloven Crania Meadow

Hír | 2005.07.28 07:37

Bevallom igen keveset hallottam a Xing Interactive pátyolgatásában álló játékról. A Cloven Crania Meadow egy fantasy RTS, amely a Unicejo Entertainment házánál készül. Nos, a Cloven Crania Meadow valóban egy komplett RTS, hiszen egy emberi birodalom vezetése és megvédése mellett etetnünk is kell a népet, gondoskodni a királyság fennmaradásáról. Az 1.05-ös demó közelít a 300 megához, ezt itt találjátok meg, de akinek csak a patch kellene, az erre kattanjon.

Panzers: Phase Two honlap-frissítés

Hír | 2005.07.14 22:20

A bizonyára sokak által ismert magyar csoda, a Codename Panzers: Phase Two weblapjának Egység Enciklopédiája frissült néhány új képpel, illetve információval, amely mintegy 30 tankot jelent orosz, német és amerikai oldalról egyaránt. Köztük olyan híres darabokkal, mint a Királytigris, a Párduc, vagy a Sherman. Ha még nem tettétek volna, próbáljátok ki eme nagyszerűnek ígérkező második világháborús stratégiának a demóját!

nV 7800GTX tech demók!

Hír | 2005.07.13 21:33

FarCry mester küldött két igencsak értékes linket. Elmondása szerint az nVidia honlapján pár napja még csak a tech demók (7800gtx) videói voltak fenn, ma már maguk a demók is letölthetőek. Igazat kell, hogy adjak neki, alig pár napja töltöttem le a videókat (hirtelen nagy 7800gtx fan lettem, most próbálok intézni magamnak egyet :)). Nos, akit esetleg érdekel Mad Mod Mike, akit Gyu elmondása szerint róla mintáztak (lássátok a királyos leírást az aktuális számunkban), vagy Luna, a szépséges sellő, nézze meg ezt a linket. Have fun! (Hivatalos közleményben az van, hogy 7800 a minimum, de FarCry elmondása szerint 6800-on is elindult neki. Hát, én a totálkáros Ti4200-vel nem próbálkozok :( )

GTA: San Andreas multiplayer!

Hír | 2005.06.27 22:20

cnensuska küldte az infóbombát, miszerint egy lelkes modkészítőbrigád, készít egy aprócska modot a San Andreashoz is. A cucc San Andreas 2 Player névre lett keresztelve, mivel ez a lényege. 2 player... értitek, hatalmas móka, érzem. Anno találhattunk ilyet Multi Theft Auto névvel az előző epizódokhoz, én már azzal is jól elszórakoztam, de remélem ez még jobb lesz... ha már a fejlesztőbácsik kivették ezt a királyos featuret :) Egyelőre még tesztelési fázisban van a cucc, kicsit bővebb infó itt vagyon.

ParaWorld késés

Hír | 2005.06.06 21:28

Sajna a dínók nem hogy nem haltak ki, még nem is érnek ide időben - gyakorlatilag erről szól ez a hírezet. Fülünkbe jutott ugyanis, hogy az előzetes tervekhez képest ez a király kis dínós-gyilkolászós RTS késni fog. Eredetileg úgy volt, hogy 2005 negyedik negyedévében kapjuk kézhez, azonban most az a helyzet, hogy 2006 eleje előtt nem is számíthatunk rá. Szörnyű, kész tragédia... megyek is vissza epret enni :( Azért a videót csekkolja, aki még nem tette volna.

6GUN az E3-on

Hír | 2005.05.06 09:29

Már meséltünk a 6GUN című harmadik személyű akciójátékról. Mekkora királyság, hogy most elárulták, kint lesz az E3-on is! Szinte hihetetlen! 45 küldetésünk lesz majd, amiket akár társainkkal vállvetve is teljesíthetünk, sőt egyedül nem is sikerülnének. Nyárra várható a megjelenés.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)