THEY - Kik azok az "Ők"?
A fenti kérdésre máig nem válaszolt őszintén a Metropolis Software, de legalább új képeket adott ki a készülő FPS-ből.
A fenti kérdésre máig nem válaszolt őszintén a Metropolis Software, de legalább új képeket adott ki a készülő FPS-ből.
Ethan Thomas, egy alkoholista ex-FBI ügynök szerepében kell ismét rendet tennünk Metro City torokszorító, rémálomszerű városában.
A lengyel fejlesztő/kiadó egy megállapodásnak köszönhetően a szintén lengyel Metropolis Software főrészvényesévé vált.
Egy utolsó pillanatban érkező tőkeinjekciónak hála hamvaiból támadt fel a The City of Metronome fejlesztése.
Talán a múltkori modolt Xbox 360 ihlette azt a Wii tulajdonost, aki Metroid designt varázsolt készülékére.
Újabb lendületes ingame jelenetek kerültek ki a Left 4 Dead háza tájáról. Aki odavan a zombihentért, ki ne hagyja!
A Nintendo sikercímei között előkelő helyen szerepel a robotok harcát feldolgozó Metroid Prime sorozat is. A legújabb rész, a Metroid Prime 3: Corruption a Wii játékfelhozatalát hivatott megerősíteni - ebből tekinthetünk meg most egy aprócska trailert, ami ugyan nem az irányítás különlegességeire fókuszál, de azért tartogat pár érdekes jelenetet. Thx Zenty!
Az Ace Combat széria immáron a hatodik darabját ünnepli, most a legfitalabb epizódból láthatunk egy hoszabb csata jelenetet.
Új képek tűntek fel a neten a Metropolis Software Infernal játékából, ami az előzetes hírekkel ellentétben úgy tűnik mégsem késik majd semmit.
A Metropolis Software fejlesztésében készülő Infernal az előző késleltetés után újabb csúszást szenvedett el.
A Metropolis Software gondozásában készül az Infernal névre keresztelt shooter játék, aminek épp most futott be a demó változata.
A Metropolis Software fejlesztése már rengeteget fejlődött a bejelentés óta, névváltáson is átesett, de valahogy csak nem akar megjelenni...
Bad Sector nem tudta kivárni a szeptemberi GameStar megjelenését, s kénytelenek voltunk feltenni az online-ra a Metro 2033: The Last Refuge című apokaliptikus akciójáték általa írt ismertetőjét. :) Fogadjátok szeretettel!
„Az egész világ romokban hever és az emberiség majdnem teljesen megsemmisült.” – ezzel a vidám, napsütéses és madárcsicsergős mondattal kezdődik a Dimitrij Glukovszkij, orosz író regénye alapján készült horror FPS, a Metro 2033 ajánlója…
[MOVIE] METRO 2033 GC TRAILER!!!Ez nagyon jóóól néz ki! Nem hiába dolgoztak rajta a S.T.A.L.K.E.R. grafikusai! A Metro 2033 környezete teljesen hasonló a másik ukrán csodához, ám ez a föld alatt játszódik egy atomrobbanás után.
[MOVIE] METRO 2033 - EZ MÁR GRAFIKA! @ GCKár, hogy a Metro 2033 bemutatópályája ennyire kicsi... A grafika viszon eszméletlenül jól szuperál!!
[PODCAST] Metro 2033 - STALKER után vagy helyettMunkatársaink már túl vannak a Metro 2033 című horroszerű FPS prezentációján. Megdöbbentő volt a látvány.
A tegnap este bejelentett orosz horror, a Metro 2033: The Last Refuge most teljes pompájában megcsodálható az alábbi képek segítéségvel. Pesti olvasóink észelhetik, hogy az ottani metró szerelvények pont úgy néznek ki, mint az itthoniak. Pontosabban inkább a mieink hasonlítanak azokra, mivel még mindig a jó öreg szovjet járgányokon kell utaznunk - egyébként a most felújítás alatt álló kettes metróvonalon hamarosan új kocsik járnak majd.
A 4A-Games bejelentette, hogy az idei Games Conventionön bemutatja legújabb projektjét, a Metro 2033: The Last Refuge-t. A játék Dmitriy Glukhovskiy orosz író Metro 2033 című művén alapszik, s majd egy 3D-s horror/akció/túlélő FPS-ként debütál, melyben ráadásul még RPG elemek is megtalálhatók lesznek. Az egész világ romokban hever. Az emberiséget a kipusztulás fenyegeti. A magas sugárzásnak köszönhetően a városok teljesen lakhatatlanná váltak. Pletykák szerint a városon kívül nincs más, mint sivatag és vad mutáns erdők. A túlélők még emlékeznek az emberek egykori nagyságára, ám a civilizáció megmaradt morzsái is lassan csupán emlékké válnak, mely a különböző történetekkel keveredve új legendákat szűlnek. Itt máris megtekinthetők az első képek, valamint részletekig menő információhalmaz a játékról.
Kellemes keddet! Rossz ezt kimondani, de vészesen közeleg az iskola. A hét végén már a kettes metró is újra teljes vonalon jár... Meg még sorolhatnám :) A korai ébredéseket megpróbálom egy kicsit könnyebbé tenni két ostoba viccel.
| A nagyon csinos, filigrán főnökasszony felhív egy vezetőt az igazgatóságról: - Tudja-e Dezső, hogy kinek a fax-a van a kezemben? - Sajnos, nem az enyém. Móricka dicsekszik az iskolában: - Az én nővérem a sötétben is lát! - Az lehetetlen! - hitetlenkednek a többiek. - Pedig így van. Tegnap este áramszünet volt nálunk, és ahogy üldögélünk a töksötétben, egyszer csak megszólal a nővérem: "Jenő! Te nem borotválkoztál!" |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)