Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6899

Frissítve: I Am Alive - Lecserélték a fejlesztőket!

Hír | 2009.03.06 08:30

Hivatalosan megerősítették, hogy a Ubisoft kivette az eredeti fejlesztőcsapat kezéből a reményteljes projektet.

'Reggelt!

Hír | 2009.03.06 07:56

Üdv néktek ismételten. Elromolhatott a kakasom, mert elfelejtett időben ébreszteni. Öregszik már a szebb napokat látott tarajos, úgyhogy megvan a vasárnapi húsleves legfontosabb összetevője.

Miniatűr alaplap – akár komoly gamereknek is

Hír | 2009.02.20 17:23

A Zotac GeForce 9300-as chipsettel és Wi-Fi modullal szerelte fel új mini-ITX alaplapját.

Kelendő a Ghostbusters grafikus motorja

Hír | 2009.02.19 11:17

A szellemírtós játékhoz fejlesztett grafikus motor nem csak alkotói tetszését nyerte el, már többen is licencelték.

EA: Az ActiBlizz olyan, mint egy féltékeny exférj

Hír | 2009.02.15 11:05

A Brutal Legend jogai miatt viaskodnak egymással a játékipar neves képviselői, feljelentéssel fenyegetőzik az ActiBlizz.

Felhívás újabb nyereményjátékra!

Hír | 2009.02.10 16:58

Ismételten nyereményjátékra invitálunk benneteket, ezúttal még könnyebb feladvánnyal készültünk számotokra!

GSTV archívum - Battle March videóteszt

Hír | 2009.02.05 12:30

Nagyszerű kis videóval bővült a GSTV archívuma. A Warhammer: Mark of Chaos első kiegészítőjét tesztelte mazur és ender.

Öregedik az internet, keresettek az online világok

Hír | 2009.02.01 12:20

Növekszik a hálón található nyugdíjasok száma, a legelterjedtebb szabadidős tevékenységet az online játékok jelentik.

Reptér management a böngészőben

Hír | 2009.01.28 18:58

Hogy mennyire nem könnyű dolga van a repülésirányítóknak, egy egyszerű példán keresztül szemlélteti egyik mai flash játékunk

SAS: Zombi Assault – Ellenszegülve a halottaknak

Hír | 2009.01.22 18:18

Egymagad túlélnél egy zombi-apokalipszist? A Left 4 Dead után hülyeség feltenni eme kérdést, de azért próbáljuk meg!

Árcsökkentéssel reagált az Intel lépésére az AMD

Hír | 2009.01.21 13:19

Az eddig sem kicsi Phenom II-es nyomást egy jelentős árnyeséssel növelte meg a gyártó.

Venetica - Velencét elárasztották a képek

Hír | 2009.01.20 09:00

Az egyik legszebb talján város mellett a postaládámat sem kímélték. Kimazsolázva, méretre szabva, elétek tárva...

The Godfather II - Demó nuku

Hír | 2009.01.19 17:54

A Corleone család féltékenyen őrzi titkait, és nem bocsát ki demót a The Godfather II esetében.

Vasárnapi bulvár II. - Elítélték a Halo 3 játékost

Hír | 2009.01.18 19:07

Most következő gyűjteményünk a héten történt, bulvárkategóriába sorolandó játékokat érintő beszámolókra koncentrál.

Razer Játékos kiegészítők: az igazi felsőfok

Hír | 2009.01.16 20:54

A Californiai székhelyű cég ismételten kitett magáért, hiszen két új nem mindennapi terméket jelentett be.

Dynasty Warriors: Gundam 2 - Márciusi megjelenés

Hír | 2009.01.14 17:43

Március végén elmerülhetünk a Gundam széria alapján életre keltett Dynasty Warriors: Gundam második részében.

Még várni kell a következő Xbox-ra?

Hír | 2009.01.13 09:07

A Microsoft egyik illetékese szerint az aktuális konzolgeneráció elődjénél lényegesen hosszabb élettartamra ítéltetett.

2 GHz-es DDR3 memóriák a Kingstontól

Hír | 2009.01.09 20:40

Meglepően alacsony késleltetésűek a gyártó legújabb háromcsatornás moduljai.

Folytatódik a Ghost Recon és a Rainbow Six?

Hír | 2009.01.08 10:13

Ha valaki feltenné ezt a kérdést, gondolkodás nélkül rávágnám, hogy igen. A kérdés már csak az, hogy mikor és hogyan.

Játéktermeket épít az USA hadserege

Hír | 2009.01.07 14:01

Mérsékelten vált csak be az USA hadseregének legújabb ötlete, miszerint játékteremmel csalogatja a regrutákat.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)