Ahogy azt múlt szombaton beharangoztuk, nem egyetlen különkiadás erejéig tért vissza a GS Hype, hosszú távon számolunk vele, és reményeink szerint állandó része marad a tartalomgyártásunknak. Így aztán, ha a továbbiakban is minden terv szerint alakul, hétről hétre összefoglaljuk majd nektek a legfontosabb, legérdekesebb vagy épp legmeghökkentőbb eseményeket a gaming világából, sőt még annak határain túlról is.
Ami a témaválasztást illeti, kezdetben ott munkált bennünk a félelem, hogy a nyári uborkaszezonban nem történik majd semmi, de nyilvánvalóan feleslegesen aggodalmaskodtunk. Igazság szerint nem az okozott fejtörést, hogy mit válogassunk be, hanem hogy mit hagyjunk ki, mert ha mindenről szó esne, amire felkaptuk a fejünket, az szétfeszítené a műsor kereteit.
Nem is rabolnám tovább az időtöket, inkább átadom a terepet daevnek, hogy sok egyéb mellett meséljen nektek a GTA 6-ról, a Steam Machine-ről, a jubiláló Quake-ről, a dobozos játékok kimúlásáról és a digitális játékvásárlásról, ami inkább csak bérlés. A visszajelzéseket pedig továbbra is várjuk tőletek, teljes mértékben nyitottak vagyunk a kritikára, mert csak így lehet jobb a GS Hype. (Igen, a szombat reggel 8-as kezdésen még dolgoznunk kell.)
Ha elnyerte tetszéseteket ez a videó, akkor nyomjatok egy like-ot, és persze bátran iratkozzatok fel a csatornánkra, illetve bökjétek be a csengettyűt is, ha már ott vagytok, hogy azt követően értesítést kapjatok a friss feltöltésekről.