Hirdetés

GTA 6 előrendelés, Steam Machine megjelenés és a 30 éves Quake - a hét legforróbb híreivel folytatódik a GS Hype

|

Számítottunk rá, hogy eseménydús hét lesz, de arra nem, hogy ennyire.

Hirdetés

Ahogy azt múlt szombaton beharangoztuk, nem egyetlen különkiadás erejéig tért vissza a GS Hype, hosszú távon számolunk vele, és reményeink szerint állandó része marad a tartalomgyártásunknak. Így aztán, ha a továbbiakban is minden terv szerint alakul, hétről hétre összefoglaljuk majd nektek a legfontosabb, legérdekesebb vagy épp legmeghökkentőbb eseményeket a gaming világából, sőt még annak határain túlról is.

Ami a témaválasztást illeti, kezdetben ott munkált bennünk a félelem, hogy a nyári uborkaszezonban nem történik majd semmi, de nyilvánvalóan feleslegesen aggodalmaskodtunk. Igazság szerint nem az okozott fejtörést, hogy mit válogassunk be, hanem hogy mit hagyjunk ki, mert ha mindenről szó esne, amire felkaptuk a fejünket, az szétfeszítené a műsor kereteit.

Hirdetés

Nem is rabolnám tovább az időtöket, inkább átadom a terepet daevnek, hogy sok egyéb mellett meséljen nektek a GTA 6-ról, a Steam Machine-ről, a jubiláló Quake-ről, a dobozos játékok kimúlásáról és a digitális játékvásárlásról, ami inkább csak bérlés. A visszajelzéseket pedig továbbra is várjuk tőletek, teljes mértékben nyitottak vagyunk a kritikára, mert csak így lehet jobb a GS Hype. (Igen, a szombat reggel 8-as kezdésen még dolgoznunk kell.)

Ha elnyerte tetszéseteket ez a videó, akkor nyomjatok egy like-ot, és persze bátran iratkozzatok fel a csatornánkra, illetve bökjétek be a csengettyűt is, ha már ott vagytok, hogy azt követően értesítést kapjatok a friss feltöltésekről.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)