Hackertámadás érte az Insomniac Games csapatát, zsarolják a Marvel's Spider-Man 2 fejlesztőit
Alkalmazottak adatait és a Marvel's Woverine fájljait szerezhette meg a hackercsoport, amely kész másnak is eladni a zsákmányát, ha az Insomniac nem fizet.
Alkalmazottak adatait és a Marvel's Woverine fájljait szerezhette meg a hackercsoport, amely kész másnak is eladni a zsákmányát, ha az Insomniac nem fizet.
Mivel a fejlesztői gépek már ebben a hónapban kikerülnek, így várható volt, hogy folyamatosan érkeznek majd az adatok.
A tavaly bejelentett StarCraft-stílusú RTS debütálása elérhető közelségbe került, de még egy picit türelemmel kell lennünk.
Éles váltásnak ígérkezik a kőkemény, ám bűbájos metroidvániák után a No Rest for the Wicked című diabloid ARPG.
Úgy fest, mégiscsak létezik kiút a fejlesztői pokolból, amit a Ubisoft akció-szerepjátéka esetében tengeri szörnyek és szellemkalózok szegélyeznek.
Bizony, készül a Penge játék, a Deathloop fejlesztőinél.
Nem biztos, hogy az volt a legjobb pillanat a Paragon Glyphek hazavágására, amikor egy majdnem lehetetlen küldetésre akarjátok küldeni a karaktereket.
Bankrablásokkal töltött hosszú évek után fantasy környezetben teszik próbára tudásukat a Payday fejlesztői.
Valaki nem tartotta magát a játékszabályokhoz, és emiatt összeomlott a gondosan felépített menetrend.
A Blizzard egy erős tárgy felbukkanását egy utazás kezdeteként szeretné értelmezni.
Úgy tűnik, ez tényleg hiányzott az indie sikerjátékból.
Ráadásul hamarosan ingyen adhatunk neki egy próbát.
A legendás adaptáció fejlesztői meséltek a folytatásokról, melyek sosem készültek el.
A The Walking Dead: Destinies hasonlóan rossznak tűnik, mint a hírhedt Skull Island: Rise of Kong.
A sci-fi irodalom egyik klasszikusából gyúrtak sétaszimulátort a The Witcher és a Dead Island fejlesztői.
Már meg is jött az első nagyszabású FPS projekt, ami inkább AI-megoldást használ a szinkronjához.
Játékfejlesztőként valószínűleg a legrosszabb dolog, amit tehetsz, hogy elkezded magyarázni, miért téved mindenki más.
A szolgáltatásalapú címek keresztapja sem ússza meg a leépítést, csúszik a Destiny 2 új kiegészítője és a Marathon is.
Kickstarter-kampányt indítottak a Black Geyser: Couriers of Darkness fejlesztői, ami máris meghozta gyümölcsét.
Azok után, hogy optimalizálatlanul jelent meg a játék, ez a felfogás minimum véleményes.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)