Hirdetés

Az egész internet a Grand Theft Auto VI dobozképének modelljét kereste, sokak szerint megvan a poszterlány

|

Az elképzelés szerint a GTA V Lindsay Lohan ügye után ezúttal biztosan felkértek valakit a dobozképhez. De vajon ki lehet az?

Hirdetés

A Grand Theft Auto VI megjelenése egyre közelebb van, és ennek játékipari jelentőségét más se húzhatná alá jobban, minthogy a dobozképéről szóló trailer is felrobbantotta az internetet. Kevés olyan sorozat van, aminek ennyire ikonikus a borítója, de az emelkedett figyelem, emelkedett mértékű vizsgálódást is jelent. Rengetegen kezdtek nyomozni azzal kapcsolatban, hogy vajon ki lehet a dobozon szereplő hölgy, és a tömeg konszenzusa szerint nem másról van szó, mint a kolumbiai DJ-ről, Gabriela Chiquinről.

Ezt egyelőre se a Rockstar Games, se maga a producer nem erősítette meg, de a közösség kitart az álláspontja mellett. Erre mondjuk Chiquin is rájátszik, aki posztolt is egy albumot saját fotóival és azzal az aláírással, hogy

"azt mondják, úgy nézek ki, mint a csaj a GTA VI-ból."

Hirdetés

Szóval se meg nem cáfolta, se alá nem támasztotta a dolgot. Talán a játékból majd kiderül, kiről is van szó, de itt alapvetően két valószínű forgatókönyv van. A Rockstar művészei vagy rajzoltak valakit fejből, vagy tényleg egy ismert személyről beszélünk, akivel majd a Vice Cityben találkozunk.

Akárhogy is sokat már nem kell várnunk a válaszokra, lévén a Grand Theft Auto VI 2026. november 19-én lesz esedékes PlayStation 5-re és Xbox Series X/S-re. A PC-s változatról még mindig nincsenek információk, de a konzolos példányokat már június 25-én előrendelhetjük.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)