Hirdetés

Egyes Xbox-játékosok már most elindíthatták az új LEGO Batmant

|

A jelek szerint egy walmartos digitális kód nyitotta ki túl korán Gotham City kapuit.

Hirdetés

A LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight hivatalosan csak május 22-én jelenik meg, a Deluxe kiadás vásárlói pedig május 19-től kapnának korai hozzáférést, de néhány szerencsés Xbox-játékos már most bejutott Gotham Citybe. A beszámolók szerint nem szándékos előzetes tesztről vagy titkos promócióról van szó, hanem egy hibáról: több amerikai vásárló a Walmarttól kapott olyan xboxos digitális kódot, amely nem egyszerűen előtöltésre jogosított, hanem azonnal el is indította a teljes játékot. Nagyon úgy fest, hogy mostanában ez a játékmegjelentetés dolog nem igazán megy a nagy kiadóknak, elég csak a Forza Horizon 6 brutálisan nagy bakijára gondolni.

Az egész egy Reddit-bejegyzéssel indult, amelyben egy felhasználó arról írt, hogy előrendelte a játékot, letöltötte Xboxra, majd a rendszer jelezte neki, hogy a program már indítható is. A kommentelők később összerakták, hogy a jelenség elsősorban azokat érinthette, akik Walmarton keresztül váltottak digitális kódot az Xbox Series X|S-verzióhoz. Mások is megpróbálták megismételni a trükköt, de a későbbi beszámolók alapján a hibát gyorsan javíthatták, így az új vásárlók már nem tudják ugyanígy megkerülni a megjelenési dátumot.

Hirdetés

A korai hozzáférés persze rögtön kellemetlen helyzetet teremthet, mert egy ilyen méretű, történetvezérelt LEGO -játéknál könnyen eláraszthatják az internetet a spoilerek, játékmenet videók és beszámolók. A mostani esetben az elsőként posztoló játékos állítólag nem akarta végigjátszani a Legacy of the Dark Knightot a premier előtt, mert inkább a többiekkel együtt szeretné átélni a megjelenést, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen visszafogott lesz - meg mondjuk azt sem, hogy ezt feltétlen el kell hinni neki.

A LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight a TT Games új, nagyobb léptékű Batman-kalandja, amely a korábbi LEGO-játékok humorát és könnyedségét egy nyitottabb Gothammel, komplexebb fejlődési rendszerrel és az Arkham-sorozatot idéző harcrendszerrel próbálja összekötni. A játék kisebb, de fókuszáltabb karakterlistával dolgozik: Batman mellett Robin, Nightwing, Batgirl, Jim Gordon, Catwoman és Talia al Ghul is irányítható lesz.

A GS már a TikTokon is vár

Hírek, érdekességek, tippek, ajánlók, unboxing, hardveres videók, minden, ami 1-2 percbe belefér. Kövess minket TikTokon is!

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)