Navracsics Tiborék a NER oligarcháihoz fordultak a fideszes média megmentéséért
Nyílt levélben kérik a Fidesz politikusai az Orbán Viktor kormányzása alatt meggazdagodott vállalkozókat, hogy finanszírozzák az áprilisban leváltott kormánypártok narratíváját toló médiát.