Úgysem találod ki, hogy milyen Destiny spin-offban látták a megváltást a Bungie fejlesztői
Itt ülhetünk órákat vagy éveket, de kizárt, hogy ráhibázol, hogy milyen játékot pitcheltek TÖBBSZÖR is a fejlesztők a Bungie vezetésének.
Itt ülhetünk órákat vagy éveket, de kizárt, hogy ráhibázol, hogy milyen játékot pitcheltek TÖBBSZÖR is a fejlesztők a Bungie vezetésének.
Egy belsős információ szerint a Sony még a nyáron kirúgja a Bungie fejlesztőinek felét.
Százezrek tüntetnek az interneten azért, hogy a Sony adjon még egy esélyt a Destinynek.
A Destiny 12 év után nem frissül tovább, de úgy látszik, hogy az egész franchise-nak is vége lehet.
Pletykák szerint a Bungie még az év vége előtt belevág a Destiny 3 fejlesztésébe.
Izgalmas részletek érkeztek a Destiny jövőjével kapcsolatban, de nem a Bungie-tól.
2022-ig még biztosan a Destiny 2-be pakolja a tartalmakat a csapat, teljes értékű folytatás nincs tervben.
Ilyen szintű kamu szivárgást nagyon régen nem láttunk. A bárgyúság már-már gyönyörködtet.
A Bungie egyelőre a Destiny 3 létezését sem ismerte el, de a nyílt világról szóló pletykákat már megcáfolta.
Ha hihetünk a nemrég napvilágot látott infóknak, akkor a folytatásban egy újfajta fenyegetéssel kell majd szembenéznünk.
Az Activision és a Bungie szakítása egyáltalán nem jelenti azt, hogy leáldozott volna a Destiny szériának.
Valószínűleg még egy nagy kiegészítőt kap, aztán elbúcsúzhatunk a Destiny 2-től is.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)