Kipakoltak a Cyberpunk 2077 fejlesztői, mindenki tudta, hogy a játék nem lesz kész időben
Egy oknyomozó riportból kiderül, hogy a bocsánatkérő videó ellenére a játék fejlesztői teljesen tisztában voltak azzal, hogy a játék nincs kiadható állapotban.
Egy oknyomozó riportból kiderül, hogy a bocsánatkérő videó ellenére a játék fejlesztői teljesen tisztában voltak azzal, hogy a játék nincs kiadható állapotban.
Marcin Iwiński videoüzenetben kért bocsánatot a Cyberpunk 2077 játékosaitól, a stúdió további tervei is szóba kerültek, erről készítettünk netktek egy gyors videót.
Marcin Iwiński arról is beszámolt, hogy a stúdió minden erejével azon dolgozik, hogy rendbe hozzák a Cyberpunk 2077 hibáit.
Kimondottan kellemes emlékeink fűződnek a XIII eredeti változatához, ezért is fájdalmas látni, hogy milyen állapotban jelent meg a remake.
Adam Kiciński egy befektetői tájékoztatóban arról beszélt, hogy a túlórák nem is olyan rosszak a cégnél, ezután levélben kért bocsánatot az alkalmazottaktól.
A vállalat közleménye nem teljesen azt tartalmazza, amire a közösség számított.
Kaotikus állapotok alakultak ki a legutóbbi PlayStation 5 Showcase után, annyian próbálták előrendelni a Sony következő generációs konzolját.
Már az első napon súlyos készletproblémák adódtak, az NVIDIA azt mondja, hogy a kártya iránti kereslet messze túlszárnyalta az elképzeléseiket.
A vezérigazgató a tegnapi Ubisoft Forward keretében küldött videoüzenetet a közösségnek, melyben reagált a botrányokra.
Az egyik legnagyobb cheat oldalról már el is tűntek a Call of Duty csalások, az üzemeltetők pedig bocsánatot kértek a játékosoknak okozott kellemetlenségekért.
Persze a bírósági ügyet nem ússza meg ennyivel a Nintendo.
Hamarosan minden karakterrel bocsánatot tudunk kérni, átalakul a ranked meccsekre való sorban állás, és a Workshop is új funkciókat kap.
A stúdió feje bocsánatot kért ezért a gigászi méretért és hozzátette, hogy az eredeti játék ezzel együtt kevesebb helyet foglal.
Ahogy sejteni lehetett, megkezdte a tűzoltást a stúdió, igyekezvén menteni a menthetőt.
Tavaly év végén több mint 500 játékost loptak meg hackerek. Mostanra mindenki visszakapta a holmiját, és némi extra Atomot bocsánatkérésképp.
A bocsánatkéréssel együtt bejelentették, hogy egy nagy tapasz is érkezik, tele hibajavításokkal.
A Team17 ezúttal egy Dark Souls ihletésű, 2D-s akció-platformerrel szeretne lekenyerezni minket. Lássuk, hogy sikerült-e nekik.
Patrice Désilets úgy érzi, az ő hibája, hogy a Nintendo egyik játéka is átvette ezt a mechanikát.
Nem éri meg annyira a világ egyik legnagyobb haderejének Twitter-fiókját használva szájalni milleniálokat fenyegetve.
Még mindig nem ért véget a dráma, amit a túl drága karakterkinézetek indítottak be. A rajongók és a fejlesztők is kéretlen szavakat vágtak egymáshoz, a cég elnöke pedig ezt nem nézhette tétlenül.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)