Egyelőre nem lesz több Nascar az EA részéről
Az EA Sports főnöke azt nyilatkozta a Gamespotnak, hogy nem terveznek új Nascar játékot kiadni.
Az EA Sports főnöke azt nyilatkozta a Gamespotnak, hogy nem terveznek új Nascar játékot kiadni.
A Futuremark, amely eleddig számítógépek sebességének mérésére szolgáló benchmark programokat készített, egy ideje egy FPS-t is fejleszt.
A Bohemia nem ül a babérjain, és már gőzerővel készítik az első ArmA II kiegészítőt.
Érkezett egy videó a Gran Turismo sorozat októberben megjelenő részéről, ami egy PSP exkluziv darab lesz.
Igazi zenészek részéről sok támadás éri a Guitar Hero és a Rock band sorozat játékait. Joey Kramer, az Aerosmith dobosa most megvédte a ritmus játékok becsületét
A Runes of Magic enyhén szólva is telitalálat volt a Runewaker Entertainment részéről. Aki tehát nem kapott júniusi GS-t, az most jól figyeljen!
Paul W.S. Anderson elkottyantotta, hogy gőzerővel dolgoznak egy új Resident Evil filmen.
A poszt-apokaliptikus környezetben játszódó Darksiders eseménysorozata a Háború Lovasának bemószerolásával kezdődik.
Egy cosplay összeröffenés nyertese még jelmezben volt, amikor eszébe jutott, hogy nincs otthon kenyér, ezért beszaladt a helyi közértbe.
Három év elteltével újra életjelet adott magáról a korábban még Project IM néven futott Interstellar Marines.
A hivatalos bejelentés még várat magára az Activision részéről, de a fejlesztők már elkottyantottak néhány részletet.
Gőzerővel készül az Army of Two folytatása, melyben Rios és Salem egy porig rombolt Sanghajban tombol...
Dobjunk el kapát kaszát: itt a GemCraft Chapter Zero!
Valami NAGY bejelentésre számíthatunk a Sony részéről a holnapi nap folyamán?
A Square Enix már gőzerővel fejleszti következő játékát, ami biztos, hogy nem FPS lesz.
Tovább gyarapodtak a Bioshock 2 nemrégiben fellőtt tízeroldalán a furcsa jelenségeket taglaló dokumentumok.
Kilenc darab screenshotot szerváltunk a gőzerővel készülő Need for Speed: Shift-ről.
Az nVidia gőzerővel készült a CeBIT-re, itt fogják ugyanis lerántani a leplet a GTS 250-es modellről.
Egy újabb archív videó, még tavalyról. Főszerepben, ZeroCool, Gyu, és a STALKER.
A készülő Lost Planet második részéről derítettünk ki néhány információt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)