Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1070

[MOVIE] The Movies

Hír | 2005.09.03 11:21

Az Activision kiadott egy újabb videót a The Movies című Lionhead alkotásról. A Starmaker címen futó rövid animáció a negyedik klip a This is Hollywood sorozatból, amely egy fiatal színésznő karrierjét mutatja be.

Ubinak jól megy

Hír | 2005.09.02 11:45

Az Ubisoft örömmel jelentette be, hogy az európai régióban összesítve ők váltak a második legnagyobb videójáték kiadóvá, mivel a 2005-ös év első felét igen eredményesen sikerült zárniuk. Franciaországban, Angliában és Olaszországban a hivatalos rangsor szerint másodikak, míg Németországban negyedikek, Spanyolhonban pedig ötödikek lettek. Európán kívül, Kanadában harmadik, míg az Egyesült Államokban hatodik, illetve Ausztráliában negyedik helyezést értek el. Azért az jól látszik, hogy a vállalat feltörőben van, azt viszont nem közölték, hogy Európában ki lehet most az első - bár nekem van egy sejtésem :)

[MOVIE] Harry Potter 4

Hír | 2005.09.02 11:09

Az Electronic Arts kiadott egy újabb trailert a Harry Potter and the Goblet of Fire-ből, mely köztudottan az azonos című Rowling-regény alapján készülő film játékadaptációja. Pont most kattantam rá újból a sorozat eddigi részeinek újbóli elolvasására, hisz hamarosan, november környékén mutatják be a mozikban a negyedik részt és ez a játék is akkortájt jelenik meg.

[MOVIE] Rainbow Six: Lockdown

Hír | 2005.09.01 15:32

Az Ubisoft újabb trailert adott ki a Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown című játékához, melyben négy és fél percnyi in-game jelenetet figyelhetünk meg. A Red Storm Entertainment berkein belül készülő népszerű sorozat negyedik darabja már néhány multiplayer játékmódot is garantál majd. A játék megjelenése világszerte 2005. szeptembere, ám ez csak a konzolos verzióra vonatkozik, a PC-sre még 2006-ig várnunk kell. Azonban aki addig is szeretne még többet látni a játékból, az alant találja a videót.

Worms 4: Mayhem

Teszt | 2005.08.24 15:07

Kukacügyben nehéz már újat mutatni, úgyhogy a Codemasters a negyedik epizódra nem is erőltette meg magát. Nem hinném, hogy különösebb bevezetésre lenne szükség, mert szinte biztos, hogy mindenki találkozott már a Worms egyik másik darabjával.

Rockstar Games Upload IV

Hír | 2005.08.24 09:53

A Rockstar Games negyedik alkalommal hirdette meg az "első valóban online digitális média versenyt", ahol lehetőséget adnak minden feltörekvő tehetségnek különböző kategóriákban: rövidfilm, DJ mix, rövid fikció és multimédia tervezés. Kategóriánként és személyenként vagy mailcímenként egyszer lehet nevezni. A nyerteseket valamikor november-december környékén hirdetik ki, igen értékes nyeremények várnak rájuk. Részleteket, további nevezési feltételeket a www.rockstargames.com/upload/ weboldalon találhattok.

[MOVIE] Black and White 2

Hír | 2005.08.23 11:18

Hmm... arról volt szó, hogy a Black and White 2 'Így készült' sorozat csak három részes, ennek ellenére most előkerült a negyedik rész is, ami bár egy kicsit rendhagyó darab. A két és fél perces animációt lokálból húzhatjátok.

Age of Pirates hamarosan

Hír | 2005.08.18 11:17

A Playlogic Ent. elárulta, hogy legújabb játékuk, az Age of Pirates 2005 negyedik negyedévében lát majd napvilágot. A kalózos szerepjáték megjelenítéséről a STORM Engine 2.5 gondoskodik majd, mely saját fejlesztés. A 16 kolonizálandó sziget hatalmas bejárható területet biztosít majd számunkra, ráadásul pluszba még multiplayer lehetőséget is kapunk: lesz itt Capture the Fort, Naval Battle, Sink the Convoy, Free for All. Véleményem szerint viszont már be kéne indítani a kampánygépezetet,de ők tudják. Mi mindenesetre alig várjuk :)

Unreal Engine 4!

Hír | 2005.08.18 10:35

Az Epic Games is képviselteti magát Lipcsében. Nem kisebb bejelentést tettek meg, mint hogy már évek óta dolgoznak az Unreal Engine negyedik változatán. Még a harmadikkal készülő játékok is több hónapnyi, sőt évnyi távolságra vannak, ám ez cseppet sem zavarja őket. Jelenleg egyetlen egy ember foglalkozik az Unreal Engine 4 írásával, ő pedig Tim Sweeney, és természetesen azt ígérik, hogy totálisan földbe döngölős, brutálizomdurvulós lesz az új motor, és már most érdeklődnek iránta bizonyos fejlesztőcégek. Technikai részletekbe nem bocsátkoztak, de én most konkrétan nem tudom elképzelni, mivel tudnának az UnrealEngien 3-nál messzemenőkig jobb látványt elérni...

BROKEN SWORD 4!!!

Hír | 2005.08.17 20:07

A THQ ezekben a percekben jelentette be a Broken Sword sorozat negyedik részét, amely 2006-ban fog érkezni. A sajtóközlemény többi része nyálas ömlengés, hogy mekkora felelősség nehezkedik a fejlesztők vállára, hogy ne okozzanak csalódást, estébé, estébé. A részletek állítólag csak hónapok múlva fognak érkezni, de sebaj. A sorozat sikerét mi sem bizonyítja jobban, hogy eddig részeiből több mint két és fél millió példányt adtak el.

Gothic 3 és SpellForce 2 halasztás

Hír | 2005.08.17 10:40

A JoWooD Productions dupla halasztást jelentett be. Az egyik, hogy a Gothic 3 termékoldalán lévő különböző nemzetközi megjelenések dátuma 2006-ra változott ott, ahol eddig 2006 január, valamint 2006 első negyedév volt látható a Piranha Bytes RPG sorozatának következő darabjánál. Hasonlóan a SpellForce 2 termékoldalán a megjelenés minden területre vonatkozóan 2006-ra változott, mikor a Phenomic szerep/stratégiaia játékának új megjelenési időpontja 2005 november, valamint 2005 negyedik negyedév volt a területtől függően. További információ nem társult a változásokhoz.

[MOZi] Harry Potter 4

Hír | 2005.08.13 12:15

A - véleményem szerint szörnyen tehetségtelen - Daniel Radcliffe által alakított varázslótanonc novemberben ismég meghódítja a mozik pénztárát, hiszen akkor mutatják be az amerikai filmszínházak a Tűz Serlege alcímű negyedik epizódot. Aki nem olvasta a könyvet, annak elárulom, hogy hősünknek ebben a részben a Trimágus Tusa megpróbáltatásait kell átvészelnie, ám nem ez lesz a legnehezebb rá váró feladat. A szerelem is megkörnyékezi, a szívét meghódító Cho Chang (a vásznon Katie Leung játssza) is feltűnik a videóban - nézzétek meg jól! ;) Nah, nem is húzom tovább nagyon drága időtöket, klikkelni ide, de izibe!

[MOVIE] Conflict: Global Terror

Hír | 2005.08.04 10:14

Már javában készülg a Pivotal Games Conflict sorozatának negyedik része. A két közelkeleti rész után tettünk egy kis kiruccanást Vietnámba, az új részben pedig a közeljövőben kibontakozó terrorizmus ellen kell majd eredményesen felvennünk a harcot. Az E3-n kiadott videó után ez a második publikált múvi, amiben sajnos mindössze egy perc erejéig nyerhetünk betekintést a játék egy előre renderelt képsorába. A megjelenés Október 4-ére várható.

Quake IV képz'

Hír | 2005.08.04 09:26

Az éjszaka folyamán kettő új, és igen, valóban új képecske futott be a Quake negyedik epizódjából. Nem tudom, hogy is viszonyuljak ehhez a gammához. Valahogy túlon-túl dúúúmos, bár valóban vannak nagyobb terek, meg szép effektek, de olyan furi. Meg mondjuk eléggé idegenkedem az efféle lépegető borzalmaktól... na mindegy, a félrobot zombik kellő parát keltenek. Erre tessék:

Splinter Cell 4???

Hír | 2005.07.26 09:23

Az IGN információi szerint nem kizárt, hogy készülget már a Splinter Cell 4, mely jövő év márciusában már meg is jelenik több platformra, többek között PC-re és Xbox 360-ra. A meg nem erősített információk több, a játékban szereplő helyszínről is szólnak, sőt, még arról is írnak, hogy PS3-ra azért nem lesz a negyedik rész, mert valami hatalmas, exkluzív durranást terveznek az ötödik epizóddal... Nos, most, hogy mindenki kellőképpen felpezsdült, elmondanám, hogy mindeközben kiderült, hogy az egész hír kacsa. De azért nem kell csalódni, szinte teljesen bizonyos, hogy lesz folytatás, hiszen egy többszörösen díjnyertes, tisztességes számban eladott sorozatról van szó - hülyék lennének, ha nem folytatnák!

[MOVIE] Harry Potter 4

Hír | 2005.07.19 21:31

Épp ma délután fejeztem be az ifjú varázslótanonc legújabb kalandjait boncolgató könyv olvasását, és lám, máris megérkezett a legújabb videó a novemberi film kapcsán boltokba kerülő játékból. A Tűz Serlege alcímet viselő negyedik game is a ma már emlegetett Electronic Arts gondozásában jelenik meg, csakúgy, mint az eddigi három HP gamma. Bár egyik sem volt tökéletes, a végigjátszásukra szánt néhány órára szerintem kiváló szórakozást nyújtottak, és véleményem szerint ez a negyedik rész esetében sem lesz másképp. Ja igen, alant a videó!

Késik Lara, meg a kopasz

Hír | 2005.07.16 22:18

A Kikizo Games (nem röhög!) szerint két Eidos büszkeség is, név szerint a Tomb Raider: Legend, valamint a Hitman: Blood Money is késni fog, és csak valamikor 2006 elején fognak megjelenni. A kiadó állítólag a szokásos módon indokolta az eseményeket: úgy akarják piacra dobni az alkotásokat, hogy azok nem hemzsegnek az idegesítő hibáktól. Egyébként a Hitman negyedik része így már közel egy évvel később fog megjelenni, mint ahogy azt legelőször tervezték volna (idén tavasz).

The Godfather késés

Hír | 2005.07.14 23:59

A Worthplaying csapata jelenti, hogy az EA eltolta a mindenki által jól ismert maffia film trilógia, a The Godfather játék változatát. Pontos megjelenési dátum most sincs, azonban a játék neve a negyedik üzletév negyedhez került amit Március 31.-én zárnak, tehát legkésőbb addigra megjelenik a játék.

Lezajlott a D-LAN

Hír | 2005.07.08 21:23

Szép város Dunaújváros, de még szebb volt a múlt hétvégén, amikor is megrendezésre került a negyedik D-Lan party. A rendezvény messze túlmutatott önmagán, hisz' amellett, hogy az érdeklődők három játékban mérhették össze tudásukat, név szerint CS, NFS: UG 2, valamint az RTS-ek örök sztárja, a Warcraft III, neves hardvergyártók képviseltették magukat a bemutatókon (GeF 7800 például). Persze a feszt nem csak ebből állt, időtöltés gyanánt sokan Fifáztak, BF2-ben ölték egymást, vagy épp a Headshot! felirat látszott egyik másik player monitorján az UT 2004-ből. Természetesen mit érne a verseny nyertesek nélkül, nemde? Akkor lássuk sorban őket: Counter Strike bajnok a HcG, őket követte a team.aI, és az utolsó dobogós helyen a iDN_HOC szerepelt. NFS-sztárok név szerint Lecsek, Jhonny018 és Zotya voltak (ilyen sorrendben), Warcraft téren pedig SapeeTT első, Collector második, Brut pedig a harmadik helyet tudhatta magáénak 1v1-ben. Díjakról olyan nevek gondoskodtak, mint a DTK Computer Hungary Foxconn (alaplap), az ASUS (alaplap+vga), illetve az A4 Tech. A CS bajnok csapat pedig az Fragpoint Internetkávézóban összemérhette tudását az országelső xDk csapattal. Gratulálunk mindenkinek, akik pedig kicsit lecsúsztak a díjakról, azok meg nagyon remélem jól mulattak.

UFO: Aftershock mobilon

Hír | 2005.07.07 21:42

Azt hiszem nem kell bemutatnom a sorozat második tagját, melyet UFO: Aftershock névre kereszteltek. Bár a S.T.A.L.K.E.R. népszerűségével nem vetekedhet, a játékosok kegyeiért mégis újfent harcba száll eme kreálmány, hiszen ma hivatalosan adták tudtára a nagyközönségnek, hogy a játékot mobilra is kiadják majd. A 2005. negyedik negyedévében megjelenő cuccosról részletesebben itt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)