Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 628

Haze - Újabb lépés a NextGen felé

Hír | 2006.05.10 21:53

Megérkeztek az elsõ információk a Free Radical fejlesztéséről, a Haze-rõl. A Ubisoft égisze alatt megjelenõ FPS 25 évnyire, a közeljövõbe helyezi az eseményeket, amikor is a kormányok nagyvállalatokra bízzák a katonai akciókat. A játékosok Jake Carpenter bõrébe bújhatnak, aki újonc a Mantel hadseregben. A küldetésünk Dél-Afrikában kezdõdik, ahol le kell vernünk egy lázadást, a történet azonban csak itt lesz majd igazán összetett. A Free Radical Playstation 3-ra, Xbox 360-ra és PC-re egyaránt az alapoktól építi a játékot, megjelenésben és fizikában egyaránt. Többféle online játékmóddal találkozhatunk, beleértve a ko-operatív módot is. Nézzétek meg a kedvcsináló videóját!!!

[MOVIE] Warhammer: Mark of Chaos

Hír | 2006.05.06 20:54

A Warhammer: Mark of Chaos című, hazai fejlesztésű (Black Hole Games) stratégiai játék kapcsán legutóbb arról számoltunk be, hogy beindult a honlapja. Most egy új videó érkezett, aminek azonban sajnos nincs hangja. Ennek ellenére gyönyörűen megfigyelhetjük, hogyan tudja felvenni a kesztyűt egyetlen óriás egy egész seregnyi katonával.

Enemy Territory: Quake Wars járműlista

Hír | 2006.05.06 19:39

Az Activision a mai napon kiadta az Enemy Territory: Quake Warsban fellelhető járművek listáját, ami a következő: GDF járművek: Borz: A Borz egy négykerékmeghajtású gépezet könnyű páncélzattal és csupán egyetlen gépfegyverrel, ám nagy sebessége és jó irányíthatósága kárpótol hiányosságaiért. Bivaly szállító: Ez a "légi busz" egy pilótát igényel, s így egyszerre négy felfegyverzett katonát képes szállítani, akik bevetés közben a nyitott rakodótérből ejtőernyővel vethetik le magukat a mélybe. Mobil parancsnoki egység: Ez a rakétával és radarral felszerelt egység, amint ellenséges területen kerül bevetésre, azonnal a GDF malmára hajtja a vizet, onnantól keresztül nehéz őket kiszorítani. Fegyverzetének köszönhetően pedig a legerősebb Strogg egységeket is képes likvidálni. Strogg járművek: Gyalázó légtank: A Gyalázó egy erős páncélzattal rendelkező jármű, mely fegyvereinek köszönhetően maga a lebegő rémálom. Mozgását feláldozva pedig tovább képes növelni tűzerejét. Góliát nehéz lépegető: A Góliát lépegető hatalmasa termetének köszönhetően képes bármilyen talajon könnyen átgázolni, ezzel a leglehetetlenebb helyeken is likvidálva az ellenfelet. Lassú forgási sebessége miatt azonban könnyű célpont közeli támadásokra. Fontos képessége, hogy egy kisebb harci toronnyá képes átalakulni, kisebb célponttá válva az ellenfél számára. Lódarázs: Egy rettentő, berregő veszedelem, mely erős páncélzattal rendelkezik, gépfegyverével pedig a gyalogos egységek réme, rakétáival a szárazföldi járműveket pusztítja, míg plazmaágyújával a légi egységeket képes likvidálni-

USAF Pilot Training: R.t.t. ThunderBirds - a katonai szimulátor

Hír | 2006.05.05 17:47

USAF Pilot Training: Road to the ThunderBirds. Már a címtől újhullámos akkumlátoralapanyagot dob az ember, ha meghallja (csak, hogy utaljunk a reggeli érdekességre - Vizelet, mint akkumlátor? Igen..."). És valóban. Az iEntertainment Network 2006 novemberében megjelenő játéka az Amerikai Légierő teljes támogatását élvezi, így minden licenszeltként szerepel majd a szimulátorban. A történetben egy frissen végzett diákot alakítunk, aki később sikeres pilóta lesz, és olyan gépekkel repülhet mint a T-6 Texan II, a T-1A Jayhawk, a T-38 Talon, vagy az F-16 Fighting Falcon. Aki bővebben érdeklődne a projektről, az itt olvasgathat.

[MOVIE] Rogue Trooper

Hír | 2006.05.05 12:52

Két új videó érkezett a képregény alapján készülő Rogue Trooper című futurisztikus harmadik személyű akciójátékból, amelyben kékes bőrű katonát alakítunk. A játék Európában elvileg már megjelent, ám most megismerhetjük a lopakodási és irányítási képességeinket. Jó szórakozást :)

[MOVIE] Company of Heroes

Hír | 2006.04.29 10:33

Új videó érkezett a Company of Heroes című stratégiai játékból, amely a normandiai partraszállással kezdődik, és végül egész Európán áthalad. Az animáció egy parancsnok szemszögéből mutatja be, hogy milyen nehéz is lesz a katonák sorsa a csatatereken... Egyelőre innen töltsétek. Érdemes a kettes mirrort választani :)

[MOVIE] Dusk-12

Hír | 2006.04.20 21:27

A Dusk-12 című FPS-t részletesen majd csak az idei E3-on ismerhetjük meg, azonban ma érkezett a játékból egy videó, valamint néhány kép is. Az akcióban egy elit katonai csoport tagjai vagyunk, és tökéletes katonaként végezzük küldetésünket. Amely egyébiránt nem más, mintsem egy elszabadult, titokzatos vírus okozta mutáció felderítése, amely az emberekből vérengző vadállatokat, gyilkosokat csinált. Aki fel lett csigázva, az erre kattanjon.

Buka Entertainment @ E3

Hír | 2006.04.20 14:53

A Buka Entertainment nyilvánosságra hozta, hogy mely játékokkal szeretné magát képviseltetni a május 10-12. között megrendezésre kerülő idei E3 kiállításon.

  • Agression: Europe 1914 - Egy valós idejű stratégiai játék, és gyakorlatilag a két világháború európai viszonylatú történéseit játszhatjuk benne újra.
  • Dusk 12 - A tökéletes katona felett elveszítik a hatalmat egy vírus miatt. Emiatt az egész várost karantén alá kell zárni, mivel az összes lakos vérszomjas fenevaddá vált. Egy speciális egységet bíznak meg, hogy megoldják a rejtélyt, és felszámolják a problémákat...
  • Pacific Storm: Allies - Németország és Japán szövetséget köt, hogy Anglia, Ausztrália és a Szovjetunió ellen harcoljanak. Új egységek, új helyszínek, szebb grafika, stb.
  • Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans - Ebben az akció-szerepjátékban az emberiség megmaradt egységei összefognak a túlélésért. A megalakult klánok egyikébe csöppenünk mi.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2006.04.20 06:37

    Kellemes csütörtök reggelt mindenkinek. Bizony "már megint" fel kellett kelni :), viszont hamarosan itt a hétvége, amikor is újra lehet délig aludni :P Ma reggel lesz néhány érdekesség, köztük egy nagyágyú bejelentése is, így érdemes meglesni ezeket a híreket.

    Két igen részeg katona betámolyog a kuplerájba. A madam látja rajtuk, hogy ezeknek már mindegy, így olyan szobákba küldi őket, ahol csak egy-egy gumizsuzsi van az ágyra fektetve. Reggel jó másnaposan jönnek elő a katonák: - Te, az én nőm nem volt túl aktív az éjjel. Hát a tied? - Egy darabig az enyém sem. Aztán mikor beleharaptam a bal mellébe, fingott egy nagyot es kirepült az ablakon...

    'Napot...

    Hír | 2006.04.15 09:58

    Kellemes szombat reggelt mindenkinek. Végre elmondhatjuk, hogy jó odakint az idő is. Az előrejelzések szerint ez azonban csak ma lesz így, legközelebb csütörtökön örülhetünk napsütésnek. Hírek szerencsénkre vannak, akad egy-két érdekesség is. Aki eddig esetleg elmulasztotta volna, annak figyelmébe ajánlom a Heroes V demóját, amely abszolút méltó és lenyűgöző folytatása lesz a sorozatnak.

    A fiatalasszony először süt életében kalácsot a szakácskönyv receptje szerint. A férj belekóstol, de alig eszik néhány falatot, köpködni kezd. - Mi az? - kérdezi az asszony. - Drágám, ez a kalács tele van tojáshéjjal. - Ja, ez kérlek a receptben van: "Fél kiló lisztet keverjünk össze két egész tojással.". Az ejtőernyősök életükben először ugranak repülőből. A tiszt mindegyiknek "kezdősebességet" ad, ha nem akarnanak ugrani. Az egyik azonban nagyon tiltakozik, kézzel-lábbal kapálódzik, de haszontalanul. Egy másik ejtőernyős erre irtózatos röhögésben tör ki. A kiképzőtiszt megkérdezi, hogy mi olyan vicces azon, hogy kilökött egy gyávát. - Gyávát? - kérdez vissza a katona - Hisz ő volt a pilóta! Az USA hadserege nyugdíjba vonulása alkalmából három tábornokot kíván megjutalmazni. Arra kérik őket, hogy adjanak meg tetszőlegesen két testrész között egy távolságot, azt lemérik és centiméterenként ezer dollárt kapnak. Az első tábornok magas, azt kéri mérjék meg a feje búbja és a talpa közt a távolságot. Ez 195 cm, boldogan megy nyugdíjba a 195.000 dollárral. A másodiknak hosszúak a kezei. Kinyújtott két keze a mérce, ujjai között a távolság 165 cm. 165.000 dollárral távozik. A harmadik kistermetű férfi. Azt mondja a bizottságnak mérjék meg a köldöke és a férfiassága között a távolságot. Azt hiszik csak viccel, nem lehet az olyan sok. De ő kitart az elképzelése mellett. Hát akkor mérnek! De a másodiknak említett testrészt nem találják! - Hát hol a marsallbot tábornok úr? - kérdezik. - Ja, fiaim, az ott maradt Vietnamban!

    [DEMO] Refuse: Home Sweep Home

    Hír | 2006.04.14 17:09

    A MultiSoft és az IDDK kiadta a Refuse: Home, Sweep Home című harmadik személyű játékkatonás akciójáték angol nyelvű demóját, amely két küldetést tartalmaz a teljes változatból. Minimális gépigény: CPU: 1,5 GHz RAM: 256 MM Videó: GeForce MX 440, Radeon 9600 Ajánlott gépigény: CPU: 2,5 GHz RAM: 512 MB Videó: GeForce 5900/6600/6800, Radeon 9800/X700

    [MOVIE] Paragraph 78 - a titkos bázis

    Hír | 2006.04.12 06:49

    Az 1C bemutatta legújabb játékát, a Paragraph 78 névre keresztelt FPS-t. Ebben katonák vagyunk, méghozzá egy titkos katonai létesítményben. Ahol is... Ahol is a dolgok igen rosszra fordulnak. Itt kezdődik majd az egyelőre részleteiben ismeretlen forgatókönyv. A játékból már meg is érkezett az első videó. Aki megkukkantaná, az erre kattanjon.

    'Reggelt...

    Hír | 2006.04.12 06:46

    Üdvözlet mindenkinek. Sajnálatos mód igaznak látszik az az időjóslat, amely szerint a napokban esős idő várható... Jó hír viszont, hogy aki eddig még nem tölti pihenőidejét, az holnaptól már élvezheti a tavaszi szünet örömeit, persze ha iskolába jár :) Ma reggel néhány igen nagy érdekességgel kezdünk.

    Három tábornok találkozik, és a katonáikkal dicsekszenek egymásnak. Az első tábornok kiadja a parancsot az egyik közlegénynek: - Másszon fel az árbocra! A közlegény végrehajtja a parancsot, a tábornok pedig büszkén azt mondja: - No, ezt nevezem én bátorságnak! A második tábornok azt a parancsot adja az egyik közlegényének: - Másszon fel az árbocra teljes menetfelszerelésében! A közlegény engedelmeskedik, a tábornok elégedett: - No, ezt nevezem én bátorságnak! A harmadik tábornok is parancsot ad egyik közlegényének: - Másszon fel az árbocra teljes menetfelszerelésében, és közben tisztelegjen! - Magának elment az esze? - kérdi a közlegény, mire a tábornok a másik kettőnek: - No, látják, ezt nevezem én bátorságnak!

    'Napot...

    Hír | 2006.04.08 10:33

    Kellemes szombat "reggelt" mindenkinek :) Azt hiszem senki sem bánná, ha most egy hétig ez a pihenőnap ismétlődné, és bár kicsit hűvös, az idő is remek odakint. Hírek tekintetében is az a helyzet, hogy érdemes maradni, ugyanis van jónéhány érdekesség. Addig is kezdjünk valami nevettetővel:

    Egy katonai teherautó elakad a sárban. Egy perccel rá megjelenik egy tiszti Jeep négy tiszttel. A tisztek kitolják a teherautót a sárból, majd az egyik megkérdezi a sofőrt: - Mit szállít maga? - Ezredes úrnak jelentem, harminchat újoncot. Háború van. Az ezredes félti a lányát, ezért magával viszi az ezredéhez. De itt is fél, hogy megerőszakolják, ezért behelyez egy pengét a lánya micsodájába. Másnap látja a zuhanyozóban, hogy 999 katonának négybe van hasadva a micsodája. Az utolsónak nincs. Azt mondja az ezredes: - Na fiam, te tisztességes voltál, ezért kitüntetlek! De mielőtt megkapnád a kitüntetésed, mondj pár szót ezeknek a mocskoknak. Mire a katona: - Szak akt akahtam mombani, hod motkok vattok!

    Splinter Cell 4 multiplayer infók

    Hír | 2006.04.07 13:41

    Eredetileg a Ubisoft úgy tervezte, hogy a Splinter Cell: Double Agent PC-s változatának multiplayer módja a Spy vs. Spy felállást (kém a kém ellen) felállást követi, míg az Xbox 360-as változatban a Spy vs. Mercenary (kém a katona ellen) lehetőséget tartalmazza csak. Ám e fórumhozzászólás tanulsága szerint az általános elégedetlenség és felháborodás miatt ezt újragondolják a kiadónál. Most már megerősítést nyert, hogy a PC-sek a kém a katona ellen játékmódot is játszhatják majd, de egyelőre nem tudni, hogy a konzolosokkal együtt tudunk-e majd működni. A hivatalos bejelentés heteken belül érkezhet.

    Wings Over Europe: Cold War Gone Hot - A III. világháború?!

    Hír | 2006.04.03 19:53

    Új játék készültét jelentették be, melynek neve Wings Over Europe: Cold War Gone Hot. A történet ebből adódóan a Hidegháború korszakában játszódik. A forgatókönyv alapján Nyugat-Németországot megszállja a Vörös Hadsereg, majd kirobban a harmadik világháború. Az 1960-70-es években játszódó repülőgép-szimulátorban nyugat-német katonaként, az újonnan megalakult Luftwaffe tagjaként és a NATO tagországainak egyik katontatisztjeként indulunk a Szovjetúnióval szemben háborúba. Nos, a történet felettébb érdekes, meglátjuk, hogy mit sikerül kihozni a levegő ördögeire építő játéknak mindebből. A csomag egyébként Észak-Amerikában már idén áprilisban megjelenik. Továbbiak itt.

    A Microsoft tankok számára készít vezérlőrendszert

    Hír | 2006.04.01 10:34

    Egy hónapja sem volt, hogy hírt adhattunk arról, mely szerint a Microsoft a Volkswagennel együttműködve beépített PC-kkel felszerelt járművön dolgozik. Az óriásvállalat most még merészebb tervvel állt elő. A Microsoft az Abrams M1A1 típusú tankok számára készít komplett irányítórendszert, amely a teljes elektronikáért és mechanikáért felel majd. A fejlesztések már előrehaladott stádiumban vannak, ugyanis a jelenleg tudni vélt információk szerint nyárra készülnek el az első Windows rendszerrel szerelt M1A1-ek. Az amerikai hadsereg 200 darabra adta le előrendelését - a tankokat elsőként Irakban tennék próbára, ahol az ottani rendfenntartó erők használnák azokat.

    A Microsoft jelenleg legelterjedtebb operációs rendszerének, az XP-nek egy speciális változata fut majd a tank beépített számítógépén, amelyből minden felesleges funkciót eltávolítottak a még nagyobb stabilitás érdekében. Olyan alapszolgáltatások, mint a zenehallgatás, filmnézés, megmaradtak, a katonák szolgálaton kívüli szabadidős tevékenységének új megvilágításba helyezése végett. A tank ember nélkül irányítható mechanikáit (pl. célzó berendezés, lövegtorony forgatása, lánctalpak kezelése) a Windows környezetre optimalizált, a hadügyminisztérium kérésére fejlesztett szoftverek irányítják majd. Az Abrams M1A1 típusú páncélos egyébként a legmodernebb harci járművek egyike. 32 láb hosszú, 12 láb széles és 8 láb magas. Súlya több mint 67 tonna, maximális sebessége 41,5 mérföld per óra. A négy fős személyzet számára egy 120 milliméteres löveg áll rendelkezésre.

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2006.03.31 11:03

    Imhol a friss adag. Mit is fűzhetnék hozzá? Hááát, talán annyit, hogy iszonyat, mennyire nem jön be nekem az új Battlefield ötlet - ez a jövőkatonás mech-es cucc... no mindegy, ez csak személyes vélemény. Erre tessék:

  • Battlefield 2142 (6)
  • Blood Magic (3)
  • Call of Juarez (8)
  • Enemy Territory: Quake Wars (1)
  • Infernal (3)
  • Neverwinter Nights 2 (4)
  • Paraworld (27)
  • Rise of Nations: Rise of Legends (9)
  • Rush for Berlin (8)
  • Sensible Soccer (8)
  • Spellforce II: Shadow Wars (13)
  • Test Drive Unlimited (8)
  • Tomb Raider: Legend (6)

  • Battlefield 2142 extrahivatalosan

    Hír | 2006.03.22 15:53

    Az EA ma hivatalosan is bejelentette a Battlefield 2142 projektet. Tegnap már olvashattunk erről a vadiúj epizódról, sőt, még egy videót is megleshettünk róla; azonban akkor még nem tudhattuk biztosan a "pletykák" igazát. 2142-ben vagyunk, amikor is a jégkorszak beköszöntése miatt kitört pánik uralja a Földet. Az emberiség nagyrésze halálra van ítélve. Azért a kis területért, amely alkalmas maradt az életre pedig a két katonai szuperhatalom harcol egymással: az Európai Unió és a frissen megalakult Pánázsiai Koalíció. Jövőbeli fegyverek teljes arzenálja jellemzi majd a készletet, no és nem mellesleg a földi harcok nagyrészét a Mechwarrior sorozatból megismert robotokkal vívjuk majd. Az idén télen megjelenő FPS-t egyidejűleg 64-en játszhatják majd egyszerre multiban. Az elmúlt órákban pedig még a ma délben látottaktól is újabb képekkel szolgálhatunk. Megtekintésük kötelező!!!

    Field Ops - A hazai stratégiai FPS

    Hír | 2006.03.13 20:00

    A svájci illetőségű Freeze Interactive és a Digital Reality büszkén jelentette be az elmúlt órákban vadiúj projektjét, a Field Opsot. A Field Ops egyedülálló élményt nyújt játékosai számára, akik egy RTS-FPS átmenettel találkozhatnak eme cím személyében. Mindezt szigorúan a legmodernebb katonai eszközök társaságában fedezhetjük fel. További infóért, valamint az első képekért erre tessék...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)