Joe Danger 2 - rendhagyó időpontban jelenik meg
A Joe Danger: The Movie jövő hét péntektől lesz megvásárolható az Xbox Live kínálatából.
A Joe Danger: The Movie jövő hét péntektől lesz megvásárolható az Xbox Live kínálatából.
A mai nap egyértelműen a Guild Wars 2-ről szólt, élő adásban beszélgettek róla a kollégák, és még GW2-be is öltöztették a szerencséseket.
Képzeljétek, 72 éve született EndreMan egyik kedvenc rendezője, Joel Schumacher!
Kissé lassú lefolyású, mégis rendkívül szeles vasárnapot hagytunk magunk mögött, ami szerencsére hűvösebb volt a hét bármely napjánál.
Lassan úgy érzem, hogy büntet minket az univerzum ezzel a kénköves meleggel. De legalább ma is volt mit olvasni.
A hétvégén részt vettem az Agárdi Pop Strand R-GO koncertjén és meg kell mondjam, Szikora Robi még mindig tudja hogyan kell hangulatot csinálni.
Eseménydús vasárnapon vagyunk túl és a holnapi nap szintén hasonlóan tömény ünnepi dátumnak nézünk elébe.
Laza vasárnapot hagyunk a hátunk mögött, melyet egy szürke, szokványos hétfő követ, méghozzá a Garfield gyűlölte fajtából.
Kellemesen hűs levegő süvített végig kis hazánkon, melynek egyértelműen örülni kell és kívánni, hogy sokáig tartson.
„Izmos kockahas, üres fej, te is csak kirakatbábú vagy.” - énekli az egyik hazai sláger, és az elsőből bőséggel is találunk a filmben. A másik kettővel viszont egyáltalán nem lehetne jellemezni ezt a sajátos chippendale showt.
Remek napot zártunk itt a GameStar Online felületén: érdekes és informatív hírekkel tettük gazdagabbá a világot.
Nem mondhatni, hogy egy tipikus sótlan is a csütörtököt zártunk volna, bőven voltak izgalmas hírek. És még az idő is jó.
Az utóbbi idők talán legmelegebb hétvégéjén vagyunk túl: aki nem aszalódott gyümölccsé a forróságtól, az szerencsésebb a Fortunánál is.
A sors furcsa fintora lehet, hogy mindig én kapom az esős estéket. Nem mintha bánnám, szeretem az esőt.
Hideki Kamiya, a Platinum Games direktora elárulta a Famitsu magazinnak, hogy milyen kritériumoknak kell teljesülniük a Bayonetta folytatásához.
Újabb nap a paradicsomban és újabb a pokolban - attól függ, hogy Magyarország mely területén élünk.
Ma több zenével kapcsolatos történésről adunk számot, melyekhez csatoltunk egy-egy meghatározó muzsikát is.
Alig egy hét van vissza A sötét lovag: Felemelkedés premierjéig és Batman összecsap eddigi legádázabb ellenfelével.
A második hasznos elfoglaltsággal töltött napot zárták táborozóink, a legtöbben monitor barnította bőrrel térnek majd nyugovóra.
Ma rajtolt el a 2012-es GameStar Tábor és munkatársaink minden erejükkel azon vannak, hogy megpróbálják valahogy elviselni a nonstop pihenést.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)