Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 523

Still Life képek

Hír | 2004.08.18 20:01

Érdekes, hogy a Still Life című kalandjátékból előbb jelent meg videó, mint bármilyen infó, vagy akár képek. Na most ez megváltozott. A játék főhőse Victoria McPherson, aki az FBI-nak dolgozik. Először asztali munkát végez, de egy bűntény megoldása után komolyabb feladatot kap. Egy sorozatgyilkos tartja rettegésben a Chicagót, már öt fő életét oltotta ki. Victoria nem jut előre, pihenés képpen leutazik aojához, akitől megtudja, hogy nagyapja is detektív volt, és az 1920-as években egy olyan ügyben nyomozott, ami kísértetiesen hasonlít a mostanira. 18 helyszín lesz a programban: 11 a múltban, 7 a jelenben. A sztorira tehát nem lesz panasz, és ahogy elnézem a képeket, a grafikára se! (Thanks Zsono)

Doom III: Nyilatkozik a főnök

Hír | 2004.08.04 16:59

Nyilvánvaló volt, hogy a Doom III elég nagy port fog kavarni, ha egyszer elkészül. Nos, miután ez az örömteli esemény megtörtént, sejtésünk be is igazolódott. John Carmack (róla mindenkinek illik tudni, hogy az iD Software vezető embere mellesleg pedig egy programozó zseni) is nyilatkozott az ügyben. Többek között ecseteli, hogy a fogadtatás messze várakozáson felüli volt, amire nagyon büszke, valamint, hogy szerény véleménye szerint a Doom III az eddigi legjobban sikerült alkotásuk. Szerintem is :) A nap másik érdekessége, hogy kikerült jónéhány cheat a játékhoz. Ezek, mondani sem kell, elég hasznosak tudnak lenni, viszont az is megtekintheti őket, aki csalás nélkül akarja végigjátszani, ugyanis olyan érdekes képességek lapulnak meg a programban, hogy öröm nézni. Elég talán megemlítenem azt a karaktersorozatot, amelyet a konzolba gépelve a játék fogja magát, és éppen aktuális ügyködésünket lementi egy .avi fájlba. Nyami :) A kódok listáját itt tekintheti meg a nagyérdemű.

[MOVIE] CS: Source

Hír | 2004.07.20 08:41

A Valve kihozta nagyon jó minőségben az E3-on mutogatott Source engine-es Counter Strike prezentációját. Szerintem jobban örültünk volna egy egyszerű dátumnak, urambocsá' egy demónak, vagy annak a megjelenési dátumának! :) De most kénytelenek lesztek ezzel beérni. Egy alig egy perces mozi, amelyet voltaképp egy csöppet rosszabb minőségben még májusban megnézhettetek. Thanks Frans.

CS: Source Beta hamarosan

Hír | 2004.07.08 07:47

Doug Lombardi, a Valve Software sokadik frontembere elmondta, hogy amarosan elkészül a Counter-Strike: Source publikus beta változata. Először a Valve Cybercafé programban résztvevők juthatnak majd hozzá, aztán Steam rendszerükön keresztül bárki, akinek megvan az eredeti CS: Condition Zero. Mellékesen azt is elárulta Rick Ellis - a cég fejlesztője -, hogy a Source engine egyidejűleg 128 vagy akár 256 játékost is képes lekezelni online. A bibi csak az, hogy elég kevés játékosnak lesz meg az a processzor, ami mindezt lekezeli (nem is beszélve arról, hogy olyan netes szerver sem lesz ami ezt kibírja). Azért reménykedjünk!

[DEMO] Chaos League

Hír | 2004.05.21 14:47

A Strategy First a megmondója, miért adta ki most a Chaos League című akciójáték demóját. Ám erről nem nyilatkozik, azt mondta csupán, hogy a programban be próbálják mutatni, hogyan sikerült ötvözni a sportokat a fantáziával, a brutalitást az akcióval. Négy pálya és két faj és két játékmód áll a rendelkezésünkre, hogy ezt magunk letesztelhessük. Rajta!

Bet On Soldier

Hír | 2004.05.12 14:41

A Digital Jesters elárulta a nagynépnek, hogy a Bet On Soldier jogai szárnyra keltek, és már csak azt várják, hogy az FPS-t kiadják. No, ez nekünk nagyon jó lesz, az egyetlen "rossz" folt az egészben, hogy erre sajnos 2005-ig várnunk kell. Addig is azonban gondoskodtak néhány képről, melyeket erre találtok! A játék Rambója a hamarosan üzembe kerülő honalpon feszít!

Az AOL beépült a Mátrixba

Hír | 2004.04.12 19:47

Egy kicsit már kezd lankadni a figyelem a mátrix és annak világa körül. Így talán nem is tűnik olyan kicsi hírnek, hogy a The Matrix Online című, közeljövőben megjelenő MMORPG-be beleépítik a népszerű AOL Instant Messengert, ami voltaképp egy olyaféle kommunikációs progi, mint az ICQ, vagy az MSN, urambocsá' az IRC. Nos, ez a "valóságban" annyit tesz, hogy a játékban használt nevünkre hivatkozhatnak az AOL-t használó népek és így akár ott is elérhetnek, ahol Te azt nem szeretnéd :)

[MOVIE] True Crime

Hír | 2004.03.23 19:52

Az Activision ma a True Crime: Streets of LA rajongóknak kedveskedik, hiszen 3 rövid filmmel lepte meg őket. Akinek bejött a Halálos Iramban, annak mindenképp érdemes egy pillantást vetnie valamelyikre, hiszen a játék legtöbb jelenete csak úgy árasztja magából a film szagot. Nem is regélek tovább, lássátok őket inkább saját szemeitekkel:

A Quiet Weekend in Capri GOLD

Hír | 2004.02.09 21:20

A Got Game Entertainment legújabb kalandjátéka, a Quiet Weekend in Capri végre aranylemezre került. Több mint 4500 minőségi fényképet készítettek a Kapri szigetről, mely mind-mind bele is került a programba. Igaz, hogy ma készültek el vele, de csak március elején szállítják a boltokba. Jó hír viszont, hogy már alapjáraton le van értékelve, csupán 29,99 dollárba kerül.

TOCA zúzás

Hír | 2004.02.06 16:06

A Codemasters új infókkal látott el minket a TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator autótöréseivel kapcsolatban. A motor, amit külön erre a célra fejlesztettek ki, a lehető legrealisztikusabban modellezi le majd azt, ahogy egy-egy karambol során az ablakok betörnek, az ajtók kicsapódnak, vagy akár az egész kocsi fejre áll. Ezek nem sémára épülő roncsolódások, mivel mind a 35 kocsi teljesen egyedien esik szét. Mindezt persze akkor fogjuk igazán érezni, amikor tavasszal már mi magunk izzíthatjuk be a motorokat.

2003 + 2004 => Nincs kapcsolat

Hír | 2004.01.20 13:45

Régebben beszélt valamit arról az Epic, hogy beépítenek az Unreal Tournament 2004 hálózat kompatibilis lesz az előző résszel, azaz fel tudunk vele menni az UT2003 szerverekre is. Ma kiderült, ,hogy mégsem építik bele a programba ezt a ficsört. Az egészet azzal indokolják, hogy már teljesen átírták a netcode-ot, hogy sokkal minőségibb, gyorsabb legyen az online játék.

[DEMO] Crazy Taxi 3

Hír | 2004.01.10 20:15

Elég rossz érzés lehet egy őrült taxis hátsó ülésén tétlenül várni a karambolt. Persze teljesen más helyzet, amikor az ember a taxisofőr szerepében van. Ha egy kicsit is őrült vagy (és szereted az autós játékokat), akkor a Crazy Taxi 3 pont neked való. A játék demójában mindössze 3 percig dolgozhatunk, de 4 különféle járgány áll rendelkezésünkre. Letöltési linkeket itt találtok.

[PATCH] GTA: Vice City

Hír | 2003.05.17 13:08

Alig jött ki a játék, máris elkészült hozzá, az első, 1.1-es verziószámú patch, ami a programban jelentkező grafikai hibákat hivatott orvosolni. Nem szaporítom hát fölösen a szót, itt máris hozzájuthatsz.

GameSpy Arcade 1.3

Hír | 2003.05.14 13:27

Az All Seeing Eye 2.0 mellett egy másik szerverböngésző, a GameSpy Arcade legújabb, immáron 1.3-as verziója is elkészült. Számos újítást eszközöltek a programban, és a készítők elmondása szerint minden eddigi verziónál gyorsabb és megbízhatóbb ez a mostani. Ha érdekel a dolog innen már le is ránthatod.

UT2K3 Hangbaki...

Hír | 2003.02.04 07:59

A napokban előbukkant Unreal Tournament 2003-ban bennemaradt egy aprócska hanghiba, mely több játékosnak okozhat gondot. Orvoslása egészen egyszerű, hiszen csak le kell töltened az itt található DLL fájlt, és ki kell cserélned a programban lévővel...

Silent Hunter II MP Patch

Hír | 2002.12.25 22:01

Egy érdekes kis patch került elő, a Ubi Soft korábban megjelent tengeralattjáró szimulátorához, a Silent Hunter II-höz. Amennyiben feltelepíted az itt található állományt, a programba máris 10 játékos multiplayer, jobb AI, és még sok más is kerül. Mivel ezt az add-on-t nem a Ubi Soft készítette, így mindenki csak saját felelősségére telepítse! Ha esetleg nem ismernéd, látogass el ide.

Ghost Recon: Island Thunder!

Hír | 2002.08.21 19:37

Előbukkant a Ghost Recon sorozat legújabb kiegészítője is, mely az Island Thunder alcímet kapta. Az idén novemberben napvilágot látó programban a 2009-es Kubába látogatunk majd el. Ebben a kiegészítésben 8 új single küldetésben kell majd helytállnunk. Emelett még helyt kapott benne 5 új multiplayer pálya, 12 új multiplayer fegyver, 2 multi játékmód, és néhány új jármű is... Az első képeket máris megszemlélheted alant:

Radeon 9700 - első benyomások

Hír | 2002.08.19 15:11

Úgy látszik, az előzetes találgatások beválnak, mivel az ATi új üdvöskéje, a Radeon 9700 teszteredményei - ugyan nem sokkal - a GeForce 4 Ti 4600 felett vannak. Az itt látható táblázatból világosan kiderül, hogy a Madonion 3D Mark tesztprogramban a Radeon majdnem 2000 pontot ver az Nvidia kártyára, míg Quake 3-ban az alacsonyabb felbontásokban a GeForce volt a nyerő. A megfelelő következtetéseket mostmár Ti is le tudjátok vonni.

Update 1: Az Anandtech is elkészítette a maga kis mérését... Az itteni eredmények alapján azért már elég jól odaver az R300-as a GeForce 4-nek... Bár, ritkán azért még itt is fordul a kocka! Érdemes megszemlélni ezt a teljesen egyedi, 23 oldalas beszámolót! Klikk!
upd. by ZeroCool
Update 2: Íme még néhány Radeon 9700 bemutató link! Érdemes őket végigböngészni:
  • Beyond3D
  • Extreme Tech
  • Firing Squad
  • HardOCP
  • Hot Hardware
  • Tom's Hardware
    upd. by ZeroCool
  • Treasure Planet finomságok

    Hír | 2002.08.10 10:09

    10 új screenshotot és egy kis filmecskét nézhettek meg a Barking Dog Studios hamarosan megjelenő játékából a Treasure Planet-ből. A programban izgalmas tengeri ütközeteket vívhatunk majd, ahol nagy szükség lesz stratégiai érzékünkre is. A történet alapját Louis Stevenson Treasure Island című novellája adja majd, tehát bízhatunk benne, hogy izgalmas progit hoznak majd össze a fejlesztők. A képeket és a videót itt találjátok.

    Invictus interjú!

    Hír | 2002.07.31 11:20

    A Hungarian SimWorld csapata felkereste az Invictus csapatát, hogy legújabb autós játékukról faggassák őket! A legelső interjút ezzel az alkotással kapcsolatban már elolvashattad a GameStar Magazin aktuális számában!

    Íme egy részlet az új kérdezz/felelek-ből:
    HSW: Milyen autókkal találkozhatunk majd és terveitek szerint mennyi járgány lesz a programban? Kozák T: 16 jármû van a játékban, melyek a valódi autókhoz kisértetiesen hasonlító példányok. Hogy miért csak hasonlít? Mert ilyen törésfizikával ellátott játékhoz nem adják a nevüket a gyártók :D HSW: Mik a további terveitek, maradtok a PC-s autóverseny programok készítésénél? Kozák T.: A cipész maradjon a kaptafánál, az Invictus az autós játékoknál. Ez így van rendjén. Hogy nézne ki, ha mi is ûrhajós-stratégiát készítenénk?
    Mivel érdekel a teljes változat is (:D), kattanj el ide!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)