[OST] Madden NFL 07 tömkeleg
Az EA bemutatta a Madden NFL 07-ben szereplő zenei előadókat, és azok számait. Így most eképp fest a dolog:
Az EA bemutatta a Madden NFL 07-ben szereplő zenei előadókat, és azok számait. Így most eképp fest a dolog:
Már kipróbálhattuk a demóját, azonban a stratégia rajongóinak feltétlen érdemes megtekinteniük a Glory of the Roman Empire legfrissebb videóját, amely némi felgyorsított gameplay anyaggal szolgál. Mindezt nagyfelbontásban, 60 megában, itt.
Tegnap megkaptuk a német nyelvű demót, ma az angol programot, most, este pedig megérkezett a legfrissebb hír, mely szerint aranylemezre került a Glory of the Roman Empire. A stratégia munkálatai befejeződtek, és a játék Észak-Amerikában már június 26-án megjelenik. Arról, hogy Európában mennyi időkülönbséggel kerül a boltokba, egyelőre nincs információ. Továbbiak itt.
A tegnapi német változat után most megérkezett a Glory of the Roman Empire című birodalomépítős stratégiai játék angol nyelvű demója. A nyelven kívül minden más megegyezik a két változatban, így itt is a teljes játék szingli kampányának első részét játszhatjuk végig több mint egy tucat gyakorlópályával együtt. Minimális rendszerkövetelmények:
Beígérték, hát megérkezett a Glory of the Roman Empire demója. Noha egy apróságról előzetesen nem volt szó, reméljük a rajongóknak nem okoz gondot - a program német nyelvű. Ennek ellenére mindenképp érdemes kipróbálni a CDV birodalomépítgetős stratégiáját. A demó valamivel több mint 500 megabájt, és innen cibálható.
Holnap, azaz szerdán érkezik meg a Glory of the Roman Empire kipróbálható verziója. A CDV úgy döntött, hogy több missziót is belepakol majd a rómaiak dicső korában játszódó stratégiába. Nos, a programra már nem kell sokat várnunk, addig is a bizonyíték itt olvasható.
Korábban már felreppentek olyan pletykák, melyek szerint a Microsoft a kézi konzolok piacán is meg szeretne jelenni egy saját géppel, ám ezt eddig mindenhol tagadták a vezetők. Most úgy tűnik, a dologból már jövőre lehet valami. Először az idei CeBIT kiállítás alkalmával bemutatott Origamiról hitték azt sokan, hogy egy új hordozható játékgépről van szó, ám mikor kiderült, hogy azt a cég gyakorlatilag egy továbbfejlesztett PDA-nak szánja, a kedélyek lecsillapodtak. Egy friss, a The Diffusion Group kutatócég által közzétett tanulmány azonban ismét felfűtötte a helyzetet (thanks GameSpot). "A hordozható kézi konzolokból származó globális bevételek 2008-ra elérhetik az évi 3 milliárd dollárt. Ezen a piacon jelenleg a Sony és a Nintendo aktív, a Microsoft előtt pedig óriási lehetőség áll." - áll a tanulmányban. "Nagyon fontos a márkanév, valamint a kínált játékok palettájának sokszínűsége. Kritikusan összeállított marketing kampány szükséges egy új szereplő piacra történő lépéséhez." A Diffusion irománya kitér arra is, hogy mennyire megfelelőnek tartja a helyzetet a Microsoft részéről egy ilyen lépés megtételéhez, ha azt 2007 végére vagy 2008 elejére pozícionálná. Egyes információk szerint a vállalat hordozható eszközökre vonatkozó és ilyen távlatokba nyúló tervei még nem készültek el, így most a Microsoft válaszút előtt áll: felkínálja az Xbox operációs rendszerét licenszelésre, hogy annak mintájára más gyártók készíthessenek egy hardvert, amelyet aztán megvásrolna a Microsoft; vagy pedig a vállalat maga áll elő egy kész tervvel.
Szemezgessen mindenki kedvére az alant felsoroltak közül. Érdemes néhány pillantást vetni a nemrég bejelentett Atlantis V-re, a BF új címére, a BiA legújabb részére, vagy éppen a Dark Messiah of Might & Magicre is, de a lista igen terjedelmes.
[MOVIE] Glory of the Roman EmpireA májusi GSTV-ben exkluzív módon tekinthettétek meg a Glory of the Roman Empire című birodalomépítős stratégiai játékot mozgás közben, most pedig megérkezett az E3-as videója is. Érdemes ellátogatni a honlapjára is, amíg leér a cucc, mert igen pofásra sikerült.
A CDV vállalata úgy döntött, hogy szakít a többször is botrányos ügyekbe keveredő StarForce csapatával. Az óriáscég felbontotta az együttműködést, új partnere pedig a TAGES lesz. Már az első, frissen, egészen pontosan júniusban megjelenő játékuk ezzel a másolásvédelemmel kerül a piacra (Glory of the Roman Empire). További infó itt olvasható.
[MOVIE] C&C3, NFS: Carbon, MoH:ANem kicsit szigorúan jó E3-as összeállítást talált jd mester az EA FTP szerverén. a montázsban olyan nagy neveket szemlélhetünk meg, mint a Command & Conquer 3: Tiberium Wars (részletes előzetes a holnap megjelenő GameStarban!!!!), a most bejelentett Need for Speed: Carbon (sajnos erről még mindig nincs egyébként érdemi bejátszás), vagy éppen a szintén sikervárományos Medal of Honor: Airborne. Ha ezért nem, akkor semmiért nem éri meg letölteni egy videót - egyébiránt annyit elmondanék, hogy ezeken a játékokon kívül további EA alkotásokat is megszemlélhettek benne, sajnos mindegyik elég rövidke. Az EA azonban ígéretet tett arra, hogy hamarosan jönnek a játékok normális hosszúságú és minőségű trailerei egymás után. Csakgyőzzük kivárni. Addigis: FONTOS: A VIDEÓ 10 PERCES!!!!!!!!!!!!!! :)
Ha esetleg nem lenne elegendő olvasnivaló mára (hááhááhááháá :D), itt egy friss irományunk. Ezúttal G-San bácsi szedte össze az elérhető infók nagy részét a Rome Total War következő epizódjáról, az Alexanderről. Alig néhány napja jelentették be, és bár tudjuk, hogy a tényleges második rész jóval ütősebb lesz, ezzel is kfejezetten érdemes foglalkozni! Ha érdekel, klikkelj alant:
A romá illetőségű 2 Bad Design újabb filmet adott ki a Romanians In Space című 3D-s űrszimulátorából, újabb elemek bemutatására. A játékban megtalálhatunk majd olyan küldetéseket, mint az ismeretlen felkutatása, bolygók védelme. A kalandok során a játékos különféle vadászgépekkel repülhet, melyek rendkívüli teljesítményre képesek, és a fegyverzetük és pajzsuk sem semmi. A játék támogatni fogja a dinamikus fényeket, teljes élsimítást, pixel shader technológiát, valamint az új enginenek köszönhetően nagy felbontású textúrákat láthatunk, és mindezt még idén szeptemberben. A filmért erre fáradjanak az érdeklődők.
Napvilágra került a Glory of the Roman Empire megjelenési dátuma. A játék mint az már ismert a dicső római kort veszi alapul, feladatunk pedig birodalmunk kiépítése. Ennek megkezdésére egészen pontosan június 16-án nyílik lehetőségünk - ekkor kerül a boltokba ugyanis a Glory of the Roman Empire. Aki nem hiszi, járjon utána.
Múlt hét közepe óta nem sikerült frissíteni a galériánkat. Ennek megvannak a belső okai, most maradjunk annyiban, hgoy mindent bepótoltunk :) A héten bejelentett játékok, illetve néhány korábbi alkotás is frissült képügyileg: összesen 44 galériáról van szó. Thanks jd!
A CDV ma bejelentette, hogy a Glory of the Roman Empire című játékának oldalát teljesen lecserélték, melyen rengeteg információt tudhatunk meg a játékról, és néhány képet is megtekinthetünk, mindezt egy barátságos kis flash környezetben. A játék egy amolyan birodalom építgetős szimuláció, melyben a játékosoknak a nagy Római Birodalom idején kell megvetniük a lábukat, mint várostervezők, kormányzók, és hadvezérek. Természetesen az utóbbiakhoz hozzájárul majd némi stratégiai ismeret, amely elengedhetetlen a sikeres "alkotáshoz". A játék júniusban kerül a boltok polcaira. A hivatalos bejelentést itt olvashatjátok.
A következő, előreláthatóan sikervárományos Source enginnel felélesztett játék a SiN Episodes 1: Emergence lesz. A boltokban hivatalosan 2006 május 9-től kapható lesz, ám a letöltését már most is megkezdheted a Steam rendszeren keresztül. Egyszerűen kattintassz, szép kényelmesen leszeded, és amint akiválható lesz, fizetsz egy összeget és már nyomulhatsz is. Akárcsak annó a Half-Life 2 idején, és ahogy majd a jövőben egyre több játékkal találkozhatunk majd. Az érdekesség, hogy aki május 9 előtt előrendeli, az 10 százalék kedvezményt kap, az amúgy sem magas 19,95 dolláros vételárból (kb 4345 forint).
Mielőtt bármi másba kezdenék, gyorsan leszögezem, hogy tegnapi bolondok napi kamu híreink után mától ismét visszaáll a rend. Igen: tegnapi tizenhat hírünkből (beleértve a reggeli beköszöntőt), tíz kizárólag a képzelet szüleménye.
Szép lassan érkeznek a friss videók a következő sikervárományos akciójátékból, a Ghost Recon: Advanced Warfighter-ből. A Ubi Soft gondozásában megjelenő csapat-orientált játékot a GRIN fejleszti, akiktől a Ballistics, illetve a Bandits: Phoenix Rising is származik. A Ghost Recon megjelenése idén, május közepére tehető, ha minden jól megy. Addigis:
Megérkezett a Blazing Angels Squadrons of WWII című új, második világháborús témájú repülőgép-szimulátor demója a Ubisoft jóvoltából. A játékot a Ubisoft Romania fejlesztette, a kipróbálható verzió pedig annak egyik tréning pályáját, valamint két teljes küldetést tartalmaz. Minimális rendszerkövetelmények: Támogatott operációs rendszer: Windows® XP Processozr: 1.4 Ghz RAM: 256 MB RAM Videokártya: nVidia GF3 / ATI 8500 64 MB memóriával, DirectX 9.0c kompatibilitással Hangykártya: Direct X 9.0c kompatíbilis DirectX Verzió: DirectX 9.0c Merevlemez-terület: 800 MB szabad hely Támogatott perifériák: egér, billentyűzet Multiplayer: LAN vagy Internet kapcsolat Ajánlott rendszerkövetelmények: Processzor: Pentium IV 2GHZ /AMD ATHLON 2Ghz vagy jobb RAM: 1 GB RAM Videokártya: nVidia 6800 / 7800 vagy ATI 1800 / 1900 256 MB RAM-mal
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)