Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 532

Knights of the Temple 2

Teszt | 2006.01.13 11:31

Valamikor tavaly egy igen jó kis középkori TPS-akció-kalanddal örvendeztetett meg minket a Starbreeze, így már tűkön ülve vártuk a folytatást, ami most eljött. Sajnos ez az érzés a játék megérkezése után is megmaradt... legnagyobb bánatunkra.

[MOVIE] World of Warcraft CTF

Hír | 2005.11.23 18:55

Egy újabb videó látott napvilágot a méltán népszerű MMORPG-ből a World of Warcraftból. Ebben a "kis" filmecskében közel kilenc percig figyelhetjük meg, hogy hogyan is zajlanak a zászló megszerzési csaták. A film elején megfigyelhetjük, ahogy a Horda és a szövetség csapatai készülődnek a harcra. Remek megoldás, hogy különböző viccesnek mondható módokon is megszerezhető az ellenfél zászlaja, mely akár el is rejthető a végső összecsapás bekövetkeztéig. Az érdeklődők erre lesznek szívesek fáradni.

Suffering 2: Ties That Bind

Teszt | 2005.11.09 12:37

"Aki szörnyetegekkel küzd, óvakodjon tőle, nehogy saját maga is szörnyeteggé változzék." Bár az idézet Nietzschétől származik (ha nem hiszed, járj utána), egy Torque nevű elítélt sokat mesélhetne erről az érzésről - tekintsünk bele mi is.

Atarinál is U3E

Hír | 2005.11.09 07:49

Az Atari, további alkotásokhoz is licenszelte az Epic Games által fejlesztett és büszkén mutogatott Unreal Engine 3.0-t. Azt sajna egyelőre nem árulták el, hogy milyen projektekhez lesz, de azért jó tudni, hogy ők is ezt az irányt vették célba. Az U3E bejelentéseknél igazából csak arra lennék kiváncsi, mit érezhet John Carmack. Már úgy értem a fél életét jobb és jobb grafikus motorok fejlesztésére tette, és most, ennyi év után úgy fest nem az ő megoldását kapkodják fejvesztve. Azért nem lehet kellemes érzés...

Firefox 1.5 RC1

Hír | 2005.11.03 15:11

Megjelent a Firefox webböngésző legújabb, 1.5 RC1-es, nem végleges változata. Ez az első olyan kiadás, ami az új verzió előhírnöke. A végleges változat valamikor idén kerül ki a netre. Addig is kattintsatok ide az RC1-es beszerzéséért. Thanks Razak_255.

Arc mimika az Unreal Engine 3-ban

Hír | 2005.10.18 14:16

Az Epic Games kicsit továbbfejlesztette az amúgy sem gyenge Unreal Engine 3-at, melybe licenszelték az OC3 Entertainment által kreált FaceFX - arc mimika technológiát. Ez azonnal mindenkinek elérhető, aki eddig, vagy a jövőben licenszeli az U3E-t. De miért is jó ez? Hát lényegében csak azért, mert sokkal részletesebb és élethűbb arcmozgások lesznek a játékokban, még több érzést és hangulati elemet olvashatunk le az arcokról. Kezdenek durvulni a srácok :)

F.E.A.R. kiegészítés készül?

Hír | 2005.10.18 08:32

A német PC Games magazin hasábjain olvashatunk egy intejút Caig Hubbard-dal a Monolith csapatától, aki elmondta, hogy a csapat dolgozik, illetve dolgozni fog egy még hivatalosan be nem jelentett F.E.A.R. kiegészítésen. Semmi konkrétumot nem mondott ezek után, de van egy olyan érzésem, hogy jól fogy majd a játék, következésképpen a folytatás elkerülhetetlen.

Megint Sims a toplista élén

Hír | 2005.10.06 15:47

Van egy olyan érzésem, hogy egyesek nem örülnek ennek a hírnek, mások pedig majd elismerően szólnak. Íme a legutóbbi lista, melynek első helyezettje egy visszatért versenyző. 1. The Sims 2 Nightlife - Electronic Arts 2. World Of Warcraft - VU Games 3. Battlefield 2 - Electronic Arts 4. Warhammer 40,000: Dawn Of War Winter Assault - THQ 5. The Sims 2 - Electronic Arts 6. Fable: The Lost Chapters - Microsoft 7. Guild Wars -NCsoft 8. Nancy Drew: Secret Of The Old Clock - Her Interactive 9. The Sims Deluxe - Electronic Arts 10. Dungeon Siege 2 - Microsoft

Warhammer - a Black Hole visszatér

Hír | 2005.09.28 09:30

Már korábban kiderült, hogy a hazai Black Hole Entertainment egy Warhammer univerzumban játszódó stratégián dolgozik, de a GameSpot most szállított további infóhalmazokat, és néhány képet is az alkotásból. Lássuk röviden a lényeget:

  • az általános RTSekkel szemben itt a csatatérre helyeződik a hangsúly
  • úgy győzhetsz, ha megtanulod irányítani a seregedet
  • középpontban a területszerzés
  • nincs klasszikus nyersanyag gyűjtögetés
  • 4 játszható faj lesz: empire, high elves, skaven, chaos
  • hősök és bajnokok RPG elemekkel bírnak majd Ha érdekelnek a részletes infók, itt a helyed.

  • BiA3 - Unreal engine rulzik!!!

    Hír | 2005.09.23 09:45

    A Gearbox Software csapata úgy határozott, itt az ideje lecserélni az amúgy nem annyira csúnya grafikus motorjukat egy korszerűbbre. A napokban bejelentett Brothers in Arms 3, a mai infók szerint az Unreal Engine 3.0-ás változatára épül majd. Mit jelent ez? Be fogunk pössenteni, legalábbis ezt az előrejelzést jósolják a megérzéseim :) Sajnos az még nem derült ki, hogy a BiA 3 lesz e PC-re, de az biztos, hogy az U3E motort jövőbeni PC-s Gearbox játékokban viszontláthatjuk majd.

    Letölthető a Day of Defeat: Source

    Hír | 2005.09.15 07:45

    Mivel jobb szót nem találtam a preloadra, ami ki is fér, így most el kell magyaráznom, hogy ugyan bárki által letölthető a Steam-ről a Day of Defeat: Source, de aktiválni csak a már megadott időpont után, vagyis szeptember 26-tól lehet. A letöltés nem kerül semmibe, viszont ha így oldjuk meg a beszerzését, 10%-ot megspórolunk a vételárból. Minden szükséges további információt megtaláltok a Steam honlapján.

    Tíz éves a C&C sorozat!

    Hír | 2005.09.09 13:36

    Tíz éves a Command & Conquer stratégiai játéksorozat - ennek tiszteletére a nagyobb rajongói oldalak különféle módon ünnepségeket rendeznek, a fejlesztőket pedig meginterjúvolták, és ők maguk is visszatekintettek és néhány sornyit írtak az ennyi idő alatt felgyülemlett érzéseikről... Az interjú a jelek szerint semmi aktuálisabb és érdekesebb témáról nem tesz említést.

    Megjelent a QuickTime 7

    Hír | 2005.09.08 12:31

    Megjelent a QuickTime médialejátszó legújabb, 7-es változata. Eddig az iTunes-zal összeházasított változat volt elérhető, de végre itt van a valódi QuickTime 7 megújult külsővel, új lehetőségekkel. A 33 megás fájlt erről az oldalról tölthetitek le. Nem szükséges megadni semmilyen adatot a beszerzéséhez.

    [MOVIE] Hard Truck: Apocalypse

    Hír | 2005.09.01 12:03

    A Gamer's Hell jóvoltából megkaparintottunk két új, ámbátor rövid videót a Hard Truck: Apocalypse című posztapokaliptikus harmadik személyű akció-szerepjátékból, ahol nagy és nehéz kamionokat kell vezetnünk. Az animációkat a Ti kényelmetek érdekében összecsomagoltuk, úgyhogy mindössze egy kattintásnyi fáradságot fog okozni a beszerzésük.

    [PATCH] Settlers 5

    Hír | 2005.08.25 10:02

    Új javítás érkezett a Settlers V: Heritage of Kings című játékhoz. A sorozat ötödik tagjának legújabb patche 22 megabájt körül mozog, és alig várja, hogy a Blue Byte sorozatának rajongói letöltsék őt a hivatalos honlapról. Így aki érdekelt a tapasz megszerzésében, az ide kattanjon.

    WoW - Arathi Basin Battleground!

    Hír | 2005.08.12 11:46

    Na, ilyen hír kedves az én szememnek :) Drága jó Blizzard bácsi hivatalosan is bejelentette legfrissebb készülőfélben lévő Balltegroundját, amely az Arathi Basin nevet kapta a tűzkeresztégben. Hadd vázoljam fel a lényeget: egy viszonylag gyors, 15 fős (oldalanként persze) csetepatéról van szó, Arathi Highlands szívében. A dologban a legérdekesebb, hogy a győzelmet ezúttal nem az ellenfél bázisának lerombolásával (AV), vagy az enemy zászlajának megszerzésével (WG), hanem nyersanyagok gyűjtésével kell elérni. Na persze nem arról van szó, hogy a legbrutálabb fegyver a csákány meg a kasza :) Arathi Basinban 5 nyersanyaglelőhely van: egy kovácsműhely a zóna közepén, istálló az Alliance bázis közelében, egy farm a Horde erőd mellett, északkeleten egy aranybánya, délnyugaton meg a fűrészmalom. Aki először összegyűjt 2000-ret ezekből (összesen), az nyer. Nekem mondjuk ez a megoldás sokkal jobban felkeltette az érdeklődésemet, mint az előző Battlegroundsok :) Gyorsan megyek is, kicsi roguem tápolásra szorul :)

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.08.04 11:47

    Újabb aprókkal töltöttem fel az egyre elegánsabb galériánkat. Van egy olyan érzésem, hogy a mai napon további frissítések várhatóak. Addig azonban:

  • Call of Duty 2 (3)
  • City Life (23)
  • Dawn of Fantasy (10)
  • Dragonshard (2)
  • * Grotesque (5)
  • L.A. Rush (5)
  • The Movies (6)
  • Total Overdose (7)

  • Windows Vista névváltozás?

    Hír | 2005.07.26 09:27

    Hihi, ez lenne csak az igazán vicces :) Történt ugyanis, hogy a minap a Microsoft hivatalosan is bejelentette, hogy az eddig Windows Longhorn néven közismertté vált következő generációs operációs rendszerük végleges neve Windows Vista lett. Nos, nem is kellett több a nevet birtokló Vista Inc.-nek, akik azonnal jelezték, hogy ez így nem lesz jó. Jogilag elméletileg kötelezhetik a szoftveróriást, hogy változtassa meg a nevet, de van egy olyan érzésem, hogy egy ilyen, látszólag nem túl gigantikus céget előbb fog a Microsoft kilóra felvásárolni...

    Vadászpilóták versenye

    Hír | 2005.07.12 21:48

    Két sikeres évad után idén is megrendezésre kerül a számítógépes repülőgép szimulátorok szerelmeseinek versenye, a III. Magyar Repülő Szimulátor Bajnokság, a JETfly Légi Harc Kupa! Tavalyi évben 140 versenyző küzdött egymás ellen két kategóriában a legjobb virtuális vadászpilóta címért, mely megszerzését aktív MiG-29-es vadászpilóták próbálták megnehezíteni. Az idei évben 2005. szeptember 17-25 között a BNV területén megrendezésre kerülő Infomarket számítástechnikai kiállítás ad majd helyet e rangos haza eseménynek. A verseny szabályai nem változtak, vagyis két egyéni kategóriában (1v1) zajlanak majd a küzdelmek. Nevezni lehet a MiG-29-es kategóriában (lökhajtásos vadászgép, LockOn játék szimulátor program) vagy a Messerchmitt-109-es kategóriában (propelleres II. vh. vadászgép, IL2:FB játék szimulátor program). Idei évben is neveznek a versenyre a kecskeméti MH59 Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis MiG-29-es vadászpilótái, tehát ismét láthatjuk majd, hogyan küzdenek meg egymással aktívak és a fiatal virtuális követőik. Jelentkezéseket 2005. szeptember 1-ig fogadjuk el a www.jetfly.hu vagy a www.virtualairshow.hu oldalakon. A verseny összdíjazása közel kétmillió forint. Az első helyezett pilóták egy évig tiszteletbeli tagjai lesznek a kecskeméti repülőbázis Dongó és Puma századainak

    [KéPZ] Condemned

    Hír | 2005.06.25 08:55

    Horrorisztikusan rémísztő képeket adtak ki a Condemned: Criminal Origins című játékból. Bár már egyes FPS-ekből megszoktuk a vérontást és a gyilkolást, azért ez mégsem 12+ karikát fog kapni érzésem szerint... :) Megkukk - klikk!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)