Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 14804

Ma érkezik a Commandos: Strike Force demója

Hír | 2006.02.17 05:59

Magyarországi idő szerint körülbelül este 16.00-kor érkezik meg a Commandos: Strike Force várva-várt kirpbóálható verziója. A 650 megabájtos demó 2 pálya erejéig nyújt majd lehetőséget a betekintése a játékba. Estig is kitartás, és addig bizonyíték itt.

[MOVIE] ÜberSoldier

Hír | 2006.02.17 05:57

Új animáció érkezett az ÜberSoldierből. A 7 megás videóban 40 másodpercnyi in-game anyaggal találjuk magunkat szembe, amelyben a CDV igyekszik bemutatni a játék harcrendszerét, valamint néhány valódi fegyvert. A videóért katt alant.

[DEMO] War on Terror ENGLISH

Hír | 2006.02.16 15:45

A tegnapi német nyelvű War on Terror demó után megérkezett az angol változat is, amely valószínűleg nagyobb népszerűségnek örvend majd. A hazai Digital Reality által fejlesztett új stratégiai játék április vége felé lepheti el a boltokat.

Uwe Boll beszólt a kritizálóinak

Hír | 2006.02.16 14:59

Uwe Boll nevét minden mozirajongó játékos féli. A hírhedt filmrendező az utóbbi években ráállt a játékok megfilmesítésére, amelyet folyamatos felháborodás és pocskondiázás követett. Egyetlen alkotását sem dicsérte még a sajtó és a közvélemény sem. Neki "köszönhetjük" a BloodRayne, House of the Dead és Alone in the Dark filmadaptációkat, s már dolgoznak a Dungeon Siege mozis változatán, valamint előkészületben van a Postal és a Far Cry is. Úgy tűnik, lassan jutnak el hozzá a hírek, vagy csak most lett elege az állandó negatív kritikákból. Most reagált ugyanis először, haragja pedig mindent elsöpört. Még a Eurogamer riportere sem menekülhetett. Elege van azokból, akik - főként az interneten - szidják az alkotásait. Elege van azokból a hollywoodi producerekből is, akik egyáltalán nem törődnek komolyan a videójátékokban rejlő lehetőségekkel, ami a filmgyártást illeti. "Az a legfélelmetesebb, hogy a legtöbb engem kritizáló nem igazán foglalkozik a filmekkel. Divattá vált Uwe Bollt piszkálni, és ezt nem tudom felfogni. Nem értem, miért támogatja őket a játéksajtó." "A legtöbb újságíró, beleértve önt is, csak követik az internetes közvéleményt. Nagyjából egy-két ezer emberről beszélek, akinek talán a fele láthatta a filmjeimet, és ezek közül is talán két százalék látta a House of the Dead előtti alkotásaimat." Véleménye szerint a játékokból készített filmjei időről időre javulnak. "A Dungeon Siege tízszer jobb lesz, mint a BloodRayne, ami meg tízszer jobb volt, mint az azt megelőző House of the Dead." - mondta, majd hozzátette, "Ha az emberek nem látták ezeket, az nem az én problémám, de szerintem ők azok, akik leginkább szidják munkásságomat. A normális emberek, akik moziba járnak és tévét néznek, nem így gondolják." Akár elfogadjuk ezt, akár nem, afelől nincs kétség, hogy mindent megtett produkciói minőségének javítása érdekében. Ennek ellenére a BloodRayne ugyanolyan éles bírálatot kapott még a bemutatója előtt, mint a House of the Dead. "Azt mondják, a BloodRayne szörnyű szavazati eredményeket kapott az IMDb-n. De arra senki sem gondol, hogy a film bemutatója előtt születet a legtöbb nulla pontos szavazat. Ha engem utálnak, ne a még nem látott filmet szavazzák le. Rengeteg emberrel találkoztam, akik szerint a BloodRayne sokkal jobb volt, mint az Underworld 2, csak nem akarnak az interneten szavazni. Már kezdek belefáradni azokba a riporteri kérdésekbe, amelyek úgy kezdődnek, hogy 'Az ön filmjeinek népszerűsége nagyon alacsony, bla-bla-bla...' Sokkal rosszabb filmek is vannak, mint az Alone in the Dark vagy a House of the Dead." Elmondta továbbá, hogy nem tudja pontosan, mit várnak tőle. A videójátékokat csupán alapanyagként használja fel, azokat alaposan átalakítja az általa kitalált bonyolult karakterisztika és mondanivaló képére. "Legyünk őszinték, mi a House of the Dead? Egy agyatlan lövöldözős játék, ahol zombikat kell széttrancsírozni. A filmtől sem kell sokat várni, soha nem lesz belőle Schindler listája. Szerintem nagyszerűen oldottam meg. Megmutattam a játék igazi lényegét. Sok poén és akció. Az irrealitás a lényeg, ez tette lehetővé a poénos megközelítést. Ez csak szórakoztatás, sok erőszakkal, csúcssebességen."

CSI 3: Dimensions of Murder készül

Hír | 2006.02.16 10:26

A Las Vegasban játszódó nagysikerű TV-sorozat játékadaptációjának harmadik része mutatkozik be a nagyközönség előtt, mely nem más, mint a CSI 3: Dimensions of Murder. A helyszín a fent említett "kaszinóváros", ám szebb grafika, új rendelkezésünkre álló eszközök, új halottak (szám szerint 5), ezzel együtt megoldásra váró rejtélyek, puzzle-ok tömkelege vár minket, így időnk vajmi kevés marad a félkarú rabló feszegetésére. A sorozatból jól ismert Gil Grissom, Catherine Willows nevei sem maradnak ki az új részből. Állítólag olyan mélyen kell majd magunkat beleássuk a nyomozásba, mint még soha (húú ezzel most sokat elárultam:) ). Bizony szükség is lesz majd rá! Gyanúsítottainkat ugyanis kapcsolatba kell hozni az áldozatokkal, és bizony -bármily meglepő- ez lesz az egyik legkeményebb feladat :)

Twilight War: After the Fall - MÉGIS ÉL

Hír | 2006.02.16 08:37

Nagyjából egy hónapja számoltunk be arról, hogy a Twilight War: After the Fall című Source engine-es MMO-FPS játék fejlesztéseit leállították, a fejlesztők anyagi gondjai miatt. Azonban az RPGVaultnak küldött közlemény tanulsága szerint a projekt újra feléledt. A Matt Simmons a Smiling Gator-tól elmondta, hogy a szükséges licenszeket átadták egy új vállalatnak, a General Computersnek. Ők fogják segíteni a csapat munkáját a jövőben. További részleteket egyelőre nem közöltek, de ez is jó hír lehet a kis szívünknek :)

[MOVIE] Mad Tracks

Hír | 2006.02.16 08:33

Kaptunk két új videót a Mad Tracks című árkád autóversenyzős játékból, mely a Load stúdiójában készül, és jövő héten jelenik meg. Nagyjából egy hónapja érhető el a játék demója, ha esetleg lemaradtatok volna róla.

Auto Assault béta hétvége

Hír | 2006.02.16 08:26

Az Auto Assault a valaha készült leggyorsabb és legadrenalindúsabb MMO játék, hiszen autóversenyről van szó - méghozzá olyanról, ahol ellenfeleink likvidálása a cél. Az NCsoft és a 3DGamers közös akciójának köszönhetően a hétvégén ingyen kipróbálhatjuk a játék bétáját. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy előfizetéssel kell rendelkezni valamelyik IGN csoportba tartozó oldalra (FilePlanet, GameSpy, 3DGamers). Akinek van ilyen, az szimplán kattintson ide.

[MOVIE] Battlefield 2: Euro Force

Hír | 2006.02.16 06:52

Megérkezett a legelső animáció a Battlefield 2: Euro Forceból, amely egy szép kis tuningpakk lészen kedvelt BF 2-nkhöz. Az addonban három új pálya, hét új fegyver, négy új jármű és még sok más vár majd minket. A kiegészítő idén februárban jelenik meg, várhatóan ~10 dolláros áron.

[PATCH] Star Wars: Empire at War

Hír | 2006.02.16 06:49

Igen, igen, a legelső tapasz lenne az alábbi. Megérkezett hát a legelső orvosság a Star Wars: Empire at War hibáira, melyet ez a patch most 1.1-re feltuningolva próbál megjavítani. A changelogért és a 20 megás tapaszért ide katt.

[DEMO] Loco Mania

Hír | 2006.02.15 23:59

A Lighthouse Interactive közzétette Loco Mania demóját. A modelles vonatszimulátor kipróbálható verziójában három pálya érhető el, a Time Attack nevű játékmódban. Ennek lényege, hogy bizonyos időn belül el kell készülni a feladatokkal.

[DEMO] War on Terror GER

Hír | 2006.02.15 23:20

A Deep Silver kiadta a War on Terror című valós idejű akció-stratégiai játék német nyelvű kipróbálható változatát, melyet a hazai Digital Reality fejleszt. Sajnos egyelőre semmi konkrétumot nem tudni a demóról, de letöltése az esetleges nyelvi nehézségek ellenére is ajánlott! Minimum rendszerkövetelmények: * 2,5 Ghz processzor * 1 GB RAM * Legalább GeForce FX5600 vagy ezzel egyenértékű 128 MB-os videokártya * DirectX 9.0c * Windows 2000/XP * 800 MB szabad lemezterület Update: Idő közben megérkezett az angol nyelvű demó is. Engedelmetekkel lecseréltük rá a németet.

[PATCH] Star Wars: Battlefront II szerver

Hír | 2006.02.15 23:10

A LucasArts kiadta a Star Wars: Battlefront II című sci-fi multiplayer akciójáték-folytatás javított szerverét. Ebben a verzióban az eredeti szerver kezelőfelület mellett egy jóval fejlettebb interfészt is alkalmaz. Ez olyan funkicóval bővíti a lehetőségeket, mint a szerver üzenetek, a kitiltás, a részletes játékos és játék információk, és a távoli szerver alkalmazás, amelynek segítségével távolról frissíthető a szerver. A 154 megás csomag itt található.

Startol a RaceSim Challenge!

Hír | 2006.02.15 22:27

RaceSim Challenge néven indul Magyarország új szimulátor bajnoksága. A név az eddigiektől eltérően kétféle erőpróbát is takar. Az első a korábban már egy szezont megélt Hungarian Grand Prix 4 Masters nevű offline bajnokság következő évada, amelyre minden olyan játékos jelentkezését szeretettel várjuk, akiknek nincs lehetőségük kötött időben rendszeresen a gép előtt ülni és úgy összemérni a tudásukat. A bajnokság a beküldött eredmények alapján rangsorolja a résztvevőket. A világ bármely tájáról és bármilyen sávszélességű internet kapcsolattal részt lehet venni. A második a RaceSim Challenge rFactor bajnoksága, amelyben a GSMF Team féle Porsche Carrera Cup 05 modot használjuk. A versengéshez nagy sávszélességű internet kapcsolat szükséges, illetve a játék eredeti verziója. A bajnokságot a Hungarian GTR Masters szerverén rendezzük meg és minden hét csütörtöki napján indulnak a versenyek. További részletekért érdemes ellátogatni a Formula.hu portál által szervezett RaceSim Challenge bajnokságok központi oldalára, amely a rsc.formula.hu oldalon található meg. Innen a logó bal oldalára kattintva a GP4 bajnokságba, a jobb oldalára kattintva pedig az rFactor bajnokságba juthatunk tovább. A felmerült kérdéseket pedig a marco@formula.hu címre lehet postázni, illetve a honlap fórumán is várják őket.

A jövő érintőképernyője

Hír | 2006.02.15 13:23

Egyik kollégám, madmarx talált egy igen érdekes internetes naplót. Vic Divecha egy különleges érintőképernyős megoldást mutat be akcióban. Nem is a képernyő az érdekes, hanem a szoftver, ami lehetővé teszi a mozgások ilyen parancsokká történő átalakítását. Aki látta már a Tom Cruise főszereplésével készült Különvéleményt (Minority Report), annak ismerős lehet ez a videó. Már csak a holo megjelenítés hiányzik... További információkat itt olvashattok.

[MOVIE] HL2: Garry's mod brutálság!

Hír | 2006.02.15 11:48

Csak érdekességképp: van itt 2 videó, mely a Half-Life 2 szuper fizikáját hivatott szemléltetni egy modon keresztül, ami nem más, mint a Garry's Mod. Nos, nem is ez a lényeg: egy bizonyos Rube Goldberg (1883-1970) régen olyan brutális masinákat állított össze, hogy a mai videót, melyet kiteszek, róla neveztek el. Méltó a név, ugyanis ezek a képsorok azok, amik külön megérnek egy misét. Kötelekből, hordókból, fegyverekből, konténerekből egy olyan összefüggő gépláncot alkotott a mod egyik lelkes használója, hogy azt látnotok kell! Az első kisebb, 7 megás videót itt, még a nagyobb, 9 megásat imhol találjátok. Jó szórakozást :)

LoTR: The Battle For Middle-Earth II GOLD

Hír | 2006.02.15 10:54

Az Electronic Arts a The Sims 2 új kiegészítőjével egy időben azt is bejelentette, hogy aranylemezre került a The Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II című Gyűrűk Ura filmeken alapuló valós idejű stratégiai játék, melynek várható megjelenése szinten március 2. Ha még nem tettétek volna, próbáljátok ki a gigantikus méretű demóját.

Lineage I-II accountokat loptak

Hír | 2006.02.15 10:51

Az NCsoft elismerte, hogy számos Lineage I és II felhasználó azonosítóját ellopták. A hackertámadás pontos okát még nem tudni, a nyomozás jelenleg is zajlik. A tolvajok egy része új karaktereket hozott létre. A legtöbb érintett Kínában található, és egyesek szerint ez már várható volt, tekintve, hogy nem a legbiztonságosabb rendszerrel dolgoznak cégnél.

The Sims 2: Open For Business GOLD

Hír | 2006.02.15 10:41

Az EA örömmel jelentette, hogy elkészültek a The Sims 2: Open For Business életszimulátor harmadik kiegészítőjének munkálataival. Így már semmi sem állhat a március 2-i megjelenés útjába. Az új kiegészítőben számtalan üzleti döntést kell meghoznunk. Legyen az ruhabolt, szépségszalon, virágüzlet, elektronikai bolt, az Open For Businessben kipróbálhatjuk.

Europa Universalis III - Jön a folytatás!

Hír | 2006.02.15 10:36

Készül az Europa Universalis III, a stratégiai játéksorozat harmadik része. A Paradox Interactive már egy éve dolgozik a játékon és annak új engine-jén, de a lényeg nem változik. Történelmileg hiteles tartalmak, kihívásokkal teli játékmenet, újrajátszhatósági érték. Ennél konkrétabb információkat nem közöltek, ami annyira nem is csoda, tekintve, hogy a megjelenés leghamarabb 2007. első negyedében várható. Az első képek is csak a jövő hónapban érkezhetnek.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)