Három konzol egyben: megszületett a Ningtendo PXBOX 5
Egy kínai modder egyetlen dobozba zsúfolta a PlayStation 5-öt, az Xbox Series X-et és a Switch 2-t, nem is akárhogyan.
Egy kínai modder egyetlen dobozba zsúfolta a PlayStation 5-öt, az Xbox Series X-et és a Switch 2-t, nem is akárhogyan.
Sajnos nem ez volt az első hasonló eset az elmúlt pár hónapban.
A Dunkot játszó Peter Claffey mesélt egy kicsit arról, hogy miért működik ennyire jól a január 19-én érkező Trónok Harca-sorozat.
Most először lett teljesen ingyenes a Smart Factory Tycoon a Steamen Rövid ideig nulla forintért vihető a gyárépítős menedzsmentszimuláció a Valve boltjában.
Górcső alá vesszük, hogyan jutott el a Hytale az első koncepcióktól a törlésen át egészen a 2026-os korai hozzáféréses megjelenésig.
27 év után Corsairs - Battle of the Caribbean címmel, modern köntösben és új játékmódokkal támad fel a klasszikus kalózos stratégiai játék.
Meglepően jól sikerült a Windows beépített fotókezelő alkalmazása, de rengeteg ingyenes alternatíva van, amik még ennél is többre képesek. Megmutatjuk a kedvenceinket.
Az új változat akár 120 fps-t is eredményezhet 4k felbontás mellett.
Fontos újítás került a BudapestGO alkalmazásba: már írásban is jelezhető, ha egy utazás során szabályszegés vagy zavaró helyzet adódik. A chatkapcsolat közvetlenül a Budapesti Utasbiztonsági Szolgálathoz fut be. Elmondjuk, mit érdemes tudni erről és miért gondoljuk hasznosnak.
Egy igazán érzelmes jelenetet választott.
A mindent elnyelő generatív gépezetnek most üveggyapot kellene a túléléshez, de az egyetlen megbízható termelője tulajdonképpen hazaküldte a megrendelőit.
Komoly visszhangot váltott ki a Fortnite új játékmódja, közbe is lépett a fejlesztő, de továbbra is vannak aggályok.
Állításuk szerint félreértés történt, de az ellátás ténylegesen szűkös.
Az eszközök ehelyett újraindulnak, és a hibernálás sem működik.
Kiderült ki lesz Sif, azaz Phoebe a szériában.
Egyre több fejfájást okoznak a streamer-turisták, akik a helyiek hergelésével próbálnak hírnevet szerezni maguknak. A Fülöp-szigetek hatósága megunta a dolgot.
Noha a vállalat befektetői köre jelentős, a profitábilis működés lehet, hogy sosem jön el.
Egyre furább a sztori a Highguard körül. A játék senkit sem érdekel, de az igen, hogy mi is történik itt.
Legalábbis az első szakaszban mindenképpen, ugyanis még hivatalosan el sem kezdődött hivatala, és máris többszörösen ellenszélben van.
Egy apró reménysugár ez az égen azoknak, akik kétségbeesve bámulják az üres bankfiókjaikat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)