Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 362

[KéPZ] GTR 2 infók

Hír | 2006.02.14 06:51

Néhány kép társaságában új információk kerültek napvilágra a híres GTR sorozat második tagjáról. Olyanok derültek ki, hogy 28 licenszelt autó több mint 140 változata, 3 játékmód, 6 játéklehetőség és teljesen felépített multi várja a leendő játékosokat. Szó esik a grafikai és fizikus-motorról, de olvashatunk még olyanról is, hogy támogatja a a szimulátor a TrackIR technolgóiát is. Továbbiért erre tessék...

'Reggelt...

Hír | 2006.02.06 07:18

Kellemes reggelt mindenkinek. Hétfő társaságában még hideg is van kint, vegyen fel mindenki mindent amit csak talál, még a radiátort is. Ma reggel egyelőre nincs sok érdekesség, reméljük délig változik a helyzet.

Autózik egy házaspár. - Drágám, megcsaltalak Józsival - szól az asszony. Férj egy kicsit begyorsít, de nem szól semmit. - El akarok válni és elviszem a házat, a kocsit és fizetsz nekem havi öt milliót tartásként. Férj egy szót sem, csak még vadabbul nyomja a gázt. - Na és neked kell valami? - Nem, drágám. Nekem van légzsákom, és most ez minden, amire szükségém van.

[MOVIE] Commandos Strike Force

Hír | 2006.01.28 09:39

Új videó érkezett a Commandos Strike Forceból, amelynek pontos megjelenéséről épp tegnap adtunk hírt. A mai animáció mindösszesen csak 3 megabájtot nyom, de azért érdemes meglesni. Aki ezt megtenni, az erről a linkről töltheti a videót, néhány friss kép társaságában.

[MOVIE] Crysis - az első DX10-es játék!!

Hír | 2006.01.22 12:24

Igen kedves feleim, beigazolódtak a korábbi pletykák, a Far Cry fejlesztése után a CryTek nem ült a babérain, belefogott új engine-jük, a CryEngine2 fejlesztésébe, mely az év végén megjelenő frissen bejelentett játékukban, a Crysisben fog debütálni. Az első DirectX 10-et használó alkotásként aposztrofált gammából már az első hivatalos techdemo is megérkezett, néhány screenshot és egy, a német testvérlapunk által készített videointerjú társaságában.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.24 09:34

Kellemes szombat reggelt és boldog Karácsonyt mindenkinek! Noha még nem tökéletesen, de újult erővel jelentkezem szolgálatra :). Berkenye távollétében a problémákkal nyugodtan forduljatok hozzám, igyekszem segíteni. Valakit megkérnék, hogy szóljon a macskámra, hogy ne buzerálja az egér drótját. Ezen felül megkérnék minden olyan embert, aki HPC-n működésre bírt már HPC Doomot, hogy legyen szíves nekem segíteni, mert nem óhajt elindulni. Egyébként pedig mindenki tömje magába a beiglit és már nincs is olyan sok idő a csomagolópapírtépkedésig :)

Az állatkertben egy akolba kerülnek a bölények és a zebrák. Napokig csak kerülgetik egymást, mígnem az egyik nap így szól egy bölényfiú egy zebrakancához: - Te honnan jöttél? - Afrikából. - És mit csináltál ott? - Jártam a szavannákat, és én voltam a legjobb futó. A zebrának tetszik a bölény társasága, ezért visszakérdez: - És te honnan való vagy? - Amerikából származom. - És mit tudsz! - Vesd le a pizsamádat majd megmutatom! - vigyorog a bölény.

A Call of Duty 2 fejlesztési titkai

Hír | 2005.11.07 13:10

A napokban tartott egy kisebb sajtótájékoztatót az Infinity Ward elnök-vezérigazgatója, Grant Collier Montreálban. A találkozóra nem várt nagyságú tömeg érkezett, így át kellett települniük a Mont Royal Centre központi termébe. Bár a látogatók 90-95%-a fejlesztő volt, ez elég impresszív. Collier elmondta, hogy mikor megkapták feladatul, hogy készítsék el az év játéka-díjas Call of Duty folytatását, a csapat létszámát 25-ről 75-re kellett emelniük. A fejlesztés során négy rekonstruáló szakembert és két történelmi tanácsadót is alkalmaztak, akik segítettek megteremteni a teljes történelmi hitelességet. A legapróbb részletekre, a jelvényekre, feliratokra is odafigyeltek. Aki már játszott vele, az tudja, hogy ez valóban meg is látszik a játékon. Óriási élménybombákat ültettek bele. Ám a szépségnek ára van. A fejlesztési költségek meghaladták a 14,5 millió dollárt. Ezt két év alatt sikerült elkölteniük. Közre játszott az is, hogy a következő generációs konzolokra is el kellett készíteni, ráadásul időben. Számos újdonság meglakotása is sok energiát igényelt. Ilyenek voltak például a füsttel operáló fegyverek, az időjárási effektek, az új "egészség rendszer" (a játékos csak kevés módon halhat meg - ezt mondjuk nem igazán értem). Ki kell még emelni a harci kommunikációt, amely húszezer sornyi szöveg rendszerét alkotja. A megfelelő szituációkban az oda illő párbeszédeket alkalmazza. A létszám növekedése ráadásul nagyobb mértékben emeli a költségeket. 25 fő körül a csapat még egy családként képes együttdolgozni, ahol mindenki igyekszik kihozni magából a legtöbbet. 50-60 ember esetében ez már kivitelezhetetlen. Nem lehet úgy összetartani a társaságot és nem is olyan hatékonysággal dolgoznak. A költségvetés 8%-át fordították a hangokra, zenékre. Ebből már futotta arra, hogy Arizonában minden egyes fegyverhez felvehessék azok eredeti hangjait, teszteljék a hangok terjedési tulajdonságait szabad téren, stb. Ötven darab Xbox 360 fejlesztői csomagot kapott a cég, hogy azok segítségével készíthessék el a konzolra a játékot. Azokból mára mindössze 20 maradt használható állapotban.

BioWare és Pandemic összeolvadás

Hír | 2005.11.03 10:17

Az RPGDot szállította az infót, mely szerint a BioWare (Neverwinter Nights, KotOR) és a Pandemic Studios (Full Spectrum Warrior, Destroy All Humans, SW: Battlefront II) közösen alapítottak egy új részvénytársaságot BioWare/Pandemic Studios névvel (milyen fantáziadús), amelynek tőkéstárs részvényese az Elevation, akik nem rég kudarcot vallottak az Eidor felvásárlásával. A végeredmény egy 300 millió dollárt érő "szuperfejlesztő cég", ami valószínűleg lényegesen növelheti az elkövetkezendő játékok tekintélyét.

Diablo 3 pletykák

Hír | 2005.10.29 09:11

Jómagam anno több évet töltöttem el a Diablo 1 és 2 társasága mellett bneten, így engem is figyelemfelkeltően ösztönöz az alábbi hír. Egy ex-Blizzardos csapattag ugyanis előállt egy pletykával, mely szerint a Diablo 3 egy World of Warcraft féle MMORPG lesz, melyben a pokoli teremtmények megszállják a világot. Chris Hartgraves szerint egyébként a Blizzard a közelgő BlizzCon-on mutatja majd be a Diablo 3-at, mint a show nagy meglepetését. Így lesz? Ki tudja. Mindenesetre én személy szerint nem örülnék az MMO-s kilétnek. Az ügyről további infó itt.

[MOVIE] Vietcong 2

Hír | 2005.10.21 13:08

A vietnámi háborút feldolhozó játékok tömkelegének csoportját bővíti a hamarosan megjelenő Vietcong 2 is. A most befutott kis videón egy rövid beszámolót láthatunk a jelenlegi harci helyzetekről, bepillantva a társasági életbe, az éjszakai őrjáratba, a békés és szórakoztató mindennapokba, mely hirtelen fordul át kegyetlen és valós háborúvá. A grafika egészen jó, az anim bebiztosította, hogy játszani fogok a 2KGames játékával. Erre tessék:

Legion Arana - Honlap

Hír | 2005.09.14 18:28

A Legion Arana című stratégiai játék honlapja megnyitotta kapuit, melyen már most rengeteg információt kaphatunk a játékról, valamint megtalálhatunk sok-sok képet flash animációkba zsúfolva. A játék a Római Köztársaság idejére kalauzolja el a játékosokat, ahol néhány egyszerű emberből kell megvívnia csatáit és végül erős sereget kovácsolnia több mint száz küldetésen, ahol a taktika és a remek stratégia végig elengedhetetlen. A játék a tervek szerint még idén októberben a boltok polcaira kerül a Black Bean Games nevű kiadónak köszönhetően.

GT Legends

Hír | 2005.09.06 11:01

Vannak csapatok, akik szívvel-lélekkel fejlesztenek játékot, mások iparszerűen. A Simbin a GTR-ral már bebizonyította, hogy az előbbi társaságba tartozik, a GT Legendsről pedig már messziről szaglik, hogy nem kell csalatkoznunk új projektjükben sem.

[MOVIE] The Sims 2 Nightlife

Hír | 2005.07.22 09:45

Újabb videó érkezett, a viszonylag közelmúltban bejelentett The Sims 2 kiegészítésből, a Nightlifeból. Ebben, ahogy a neve is mutatja az éjszakai élet mikéntjébe kóstolhatunk bele, természetesen a már jól ismert "szimszeink" társaságában. Ezúttal belvárosi szórakozóhelyeken, mulatókban is megfordulhatunk, ahol egy a lényeg: parti ezerrel. A videó innen tölthető, márazonnal.

A CRC Ázsiában is hódít!

Hír | 2005.07.05 18:05

Ma pottyant a ládámba egy, a mai napon Japánban közreadott sajtótájékoztató, amelyből világosan kitűnik, hogy az Invictus remekműve, a Cross Racing Championship világkörüli hórdításra indul. Európa után Ázsiában is kapható lesz ugyanis a CRC, hála a Gamepotnak. Az ázsiai megjelenésig egyébként várható egy névváltás, valamint az ottani verzióban a multis lehetőségekre koncentrálnak majd. Az ázsiai országok közül az alábbiakban élvezhetik majd a játékosok a CRC nyújtotta örömöket: Japán, Koreai Köztársaság, Kínai Népköztársaság, Thailandi Királyság, Indonéziai Köztársaság, Malajzia, Vietnámi Szociális Köztársaság, Indiai Köztársaság, Kínai Köztársaság.

Lineage II HDR?

Hír | 2005.05.31 22:03

Néhány honi fiatal összefogott és Soyos Entertainment névvel társaságot alapított, fő foglalkozásuk pedig megjelenítési technológiák kifejlesztése és fejlesztése, de terveik között saját játék elkészítése is szerepel. Számunkra azonban most az a legfontosabb, hogy jó ideje dolgoznak a Lineage II című MMORPG grafikai feljavításán. A Half-Life 2 kiegészítőjéből már ismert HDR technológiát próbálják átültetni annak motorjára, ami annál is inkább nehéz feladat, hogy az soha nem fogja támogatni az eljárást. Az elért eredmény az alábbi kép tanulsága szerint azonban mégis csak szép. A módosítást patch formájában tervezik majd kiadni, ha elkészülnek vele a srácok valamikor jövő év elején. Úgyhogy addig ne tessék kidobni a játékot! :)

Godfather rajongói oldal

Hír | 2005.05.12 11:03

Neo kért meg, hogy írjak már néhány sort Godfahter rajongói honlapjáról, amelyet két lelkes fiatal társaságában készít és szerkeszt és tulajdonképpen eltökélt szándékuk minden lehetséges forrásból az összes fellelhető információt és anyagot összegyűjteni. Igazándiból mindent elmondtam, a honlap címe godfather.try.hu.

Night Watch

Hír | 2005.04.27 21:58

A Nival bejelentette a Night Watch című RPG angol változatát is. A Silent Storm engine egész jól szerepel ebben a stílusban is. Lukyanenko nevű orosz író tollából származik a történet, amely a játék alapját képezi, vámpírok és vérfarkasok társaságában a nem túl távoli jövőben. Hetven különféle varázslattal élhetünk, hétszer léphetünk szintet. Hét év múlva jelenik meg. Nem iiis! :D

Prey - hivatalosan!

Hír | 2005.04.26 21:48

Szkenek és furcsaságok után végre itt a hivatalos bejelentés a Prey-re. A Take-Two és a 3D Realms közösen mesélt kicsit a készülő "forradalmi első személyű akció játékáról", amelyet konzolra és PC-re egyaránt a Human Head Studios készít a 3D Realms felügyelete alatt. George Broussard, a cég elnökének elmondása szerint már régóta fejükben volt a játék ötlete, csupán vártak a lehetőségre annak megvalósításához. Peeersze, a Duke Nukem Forevert is azért nem merik kiadni, mert félnek, hogy csalódást fognak okozni :) Szükségük volt egy megfelelő fejlesztőgárdára és egy Doom 3 szintű engine-re. Állítólag olyan új játékmenetbeli lehetőségeket építettek a játékba, hogy kettéáll a fülünk. A történet pedig tökön ragad majd, ezért aztán semmit nem mondanak róla. A játékot tehát a Doom 3 kicsit átalakított motorja hatja. Hova alakítják már szegény Quake 3 szívét? :D Az E3-on hajlandóak majd mesélni egy kicsit többet, de akkor is inkább csak vetítés lesz az ATi társaságában, kipróbálni nem lehet. A PC Gamer júniusi számában fogják majd felfedni a sztori egyes részleteit. A várható megjelenés 2006 (+ egy-két év...?).

Dungeon Lords FSK

Hír | 2005.04.26 06:55

Tegnap a Dreamcatcher Games hivatalosan is bemutatta a Dungeon Lords című játékához legújabb cuccosát, a fan site kitet, amely immáron végleges verzió formájában öltött alakot. Mivel egy kellemes zene társaságában szép leírást és linket találunk a hivatalos oldalon, ezért inkább megintcsak egy elérést adnék :). Katt!

'Reggelt...

Hír | 2005.03.29 09:37

Üdvözletem a tisztes társaságnak! Érdekes... annak ellenére, hogy mennyire hírtelenség uralkodott tegnap, az a két apróság egészen fontosnak számít. Lássuk be, hogy a Tomb Raider játékok igencsak meghatározták a játékvilág egy szeletét, ezt szintén elmondhatjuk a különféle UT-król. Kiváncsian várom már a tényleges, és valóban hivatalos bejelentéseket, hogy jóval többet megtudhassunk ezekről. Addigis érjek be néhány újdonsággal ma délelőtt!

Szőke nő telefonál a tűzoltóságra: - Halló, segítsenek kérem! Tűz ütött ki a lakásban. - Értem. És hol van az a tűz? - Hát, a konyhában, meg már az egyik szobában is! - Úgy értem, hogy jutunk oda? - Miért, az a nagy piros autójuk már nincs meg?

[MOVIE] Worms 4: Mayhem

Hír | 2005.03.24 21:00

Belegondoltatok már, milyen jó lenne akkor, ha mondjuk idegesek vagytok, egy jó kis géppuskát adni a falon mászó légynek, hogy írtsa ki a környezetedet? Naugye. Ha minden állatfajt nem is fegyverezhetünk fel, van egy, ami már évek óta harcban áll az emberiség szolgálatában: a kukacok! Ennek jegyében készül a Worms sorozat legújabb tagja, Mayhem alcímmel, immáron harmadik alkalommal a jó kis 3D-s grafikával. Hogy ne csak én lázongjak itt, hanem Titeket is kicsit felvillanyozzalak, ezennel átirányítom a tisztelt társaságot ide.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)