USB-s hűtés a Wii-hez
Még sokan emlékezhetnek más fél éve az Xbox360 megjelenésekor mekkora botrány volt hogy túlmelegedik a konzol, most a PS3 esetében is ilyen hiszti. Hogy a Wii-nél ne is kerüljünk annak közelébe hogy túlmelegedjen a gép, kiadtak egy USB csatlakozós külső hűtőt.