'Reggelt! 2009. 11. 16.
Hétfő. Nem is tudok mást mondani. Kérem, kapcsolják ki.
Hétfő. Nem is tudok mást mondani. Kérem, kapcsolják ki.
Az AMD oldalán található egy lista, mely a DirectX 11 támogatással rendelkező játékokat sorolja fel, s ezen a listán megtalálható a Battlefield: Bad Company 2 is.
Egészen pontosan 38 éve az Intel piacra dobta első, egy chipes mikroprocesszorát, a 4004-et... Aztán tessék, hol tartunk ma.
No, csak szombat lett végre, alig tudom elhinni. Remélem Márton napon mindenki jó sok libát falt, mivel pediglen ma süt a nap, a viccek után tessék egy jót sétálni, addig keresek valami hírt...
Az Blizzard egy New York-i prezentációban közölte a nem túlságosan közeli időpontokat
Már csak pár óra, és hivatalosan is beköszönt a hétvége. Addig is próbáljuk meg túlélni péntek tizenharmadikát és "feel the sunshine".
A Szuperbojz rettenetes bukása után a héten nem lesz magyar film, persze a két dolog nem függ össze, viszont hosszabb távon biztosan kihat a magyar filmiparra.
A novemberi GS egyik fele már a nyomdában van, az én egyik felem viszont még az ágyban. Nehéz is az asztalnál így gépelni.
Hoppá! 9 óra? Sebaj, azért elkezdjük a napot, ha mindenkinek megfelel.
Mennyiszer láttuk már különböző trailerekben a mai nap dátumát! Minden idők legtöbbet hype-olt játéka mától a boltok polcain, így mindenki előtt szabad a pálya.
A fenébe! Hétfő szagot érzek. Sebaj, a viccek majd felvidítanak. Remélem!
Egy nappal egy egykori ünnepnap után és egy nappal a berlini fal lebontásának huszadik évfordulója előtt vagyunk...
A listára mostmár a PSP Go is felkerült külön, és be kell vallani, szépen fogy.
Országszerte beköszöntött a hétvége. Javaslom, ezt az időt mindenki aktívan használja ki. Például, hogy egész nap GSO-t olvas.
Üdv néktek, újra hát! Aki hétfőre randit beszélt meg az benézte, mert ma már péntek van. Ami egyébként kisszombat. No de ennyi elég is a közszolgálatból, így hajnalban...
A héten már érezhető lesz a karácsony közeledte, de azért még csak mérsékelten.
Drága feleim! Ma új napra virradtunk! És ha visszanyerem a látásomat, közösen ránézhetünk a nap hírtermésére. De előtte egy kis humor.
A Marvelnek hála kiderült, hogy bár nem mostanában, de számíthatunk képregényhősökre a monitorokon.
Reggelt nektek fiúk-lányok! 53 évvel ez előtt szovjet tankok tüzére ébredt a főváros. Ma állítólag nem várható ilyesmi.
Egyéb elfoglaltságaim miatt belátható ideig ez lesz az utolsó reggeli beköszönésem, de azért néhány hír erejéig még rendszeresen találkoztok velem. Holnaptól már Vakka kolléga veszi át ezt a szerepet, s igyekszik jobbnál jobb vicceket összegyűjteni annak érdekében, hogy jobban induljon a napotok. Legyetek jók!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)