Jó éjt június tizenharmadikán, hétfőn.
A Dallas nyerte az NBA-t, és ennek nagyon örülök - a Miamival egyáltalán nem szimpatizáltam.
A Dallas nyerte az NBA-t, és ennek nagyon örülök - a Miamival egyáltalán nem szimpatizáltam.
Talán már senki nem hitte, hogy eljön ez a pillanat, de mégis. Ennek örömére teszünk egy kis visszatekintést az elmúlt sok-sok év kapcsolódó híreire.
Talán a legtöbb titkolózás a Battlefield 3 körül van. Néha-néha csurran-cseppen némi kis info, videó nekünk alantas halandóknak, ahogyan esetünkben is.
Van néhány információnk eme RPG „talán-majd-egyszer-bejelentik” multiplayer módjáról. Ám fennáll a veszély, hogy csak pletyka az egész, szóval mindenki vigyázzon a testi és lelki épségére.
A hónap közepén lesz négy éve, hogy megjelent a játék. Talán ezért, talán nem, de az biztos, hogy igen kedvező áron juthatunk most hozzá.
Úgy látszik, ismét kitört a fociláz. Hogy mire fel, arról fogalmam sincs, talán a Guadalupe - Vanuatu rangadó hozott lázba mindenkit, nem tudom...
A Paradox talán a legnagyobb stratégiai kiadó a világon - legalábbis rengeteg ilyen címe van.
Egyelőre bizonytalan, lesz-e új NFL szezon, de Madden NFL 12 tuti lesz!
Nintendo Wii-re nem sok színvonalas lövölde készül. Talán majd ez...
Új előzetes érkezett, ami talán nem is annyira új...
MInden bizonytalan az amerikai futball profi ligája körül.
Az anyagi gondokkal küszködő JoWooD a SpellForce 2 következő kiegészítőjének elhalasztása mellett döntött.
Talán még emlékeztek a trilógiából Jenniferre, Marty McFly barátnőjére.
Bárcsak tesztelhettem volna már - de talán majd az áprilisi GameStarban...
Ken Levine, az Irrational Games feje elmondta, a Move támogatás kimarad, a 3D viszont nem biztos.
A mai nap sajnos nem volt valami verőfényes, de egy kicsit talán mindenki ki tudott kapcsolódni.
Szerdai napra virradtunk, ami talán nem is okoz akkora meglepetést egy kedd este után.
Az Epic Mickey sokban hasonlít a Super Mario Galaxy játékokra, de ez egyáltalán nem válik a hátrányára.
Talán kevesen ismeritek, de a Picaroon egy vérbeli mmorts
Amikor már talán azt gondolta valaki, hogy a Minecraftból nem lehet több mókát kihozni...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)