Kuplung, egyes, nagy gáz! A Forza Motorsport 4-et csütörtökön játszd!
Elsők között próbálhatjátok ki az év talán legjobban sikerült autós játékát dögös csajok társaságában a megjelenés napján.
Elsők között próbálhatjátok ki az év talán legjobban sikerült autós játékát dögös csajok társaságában a megjelenés napján.
Amint azt biztos tudjátok, elhunyt a jelenkori informatika talán legnagyobb alakja, Steve Jobs.
Talán furcsán hangzik a cím, de a helyzet az, hogy mostanában már ez is hírnek számít.
A multiplatformra érkező játék alfa verziójának játékmenetet láthatjuk. Talán ezért lehet, hogy senki nem talál el semmit.
Ami viszonylag érthető egy olyan felhasználó esetében, aki az internet arctalan rengetegében csak köpködni tud.
Jövő hónapban egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy HD-konzolokon is hiánytalanul elérhető legyen a Crysis sorozat.
A Bruce Willis általános filmszerepeiben megformált karakterekhez hasonlóan megfáradt Max kalandjai folytatódnak. Amennyiben lehet mindezt kalandnak nevezni, rémálom helyett.
Talán már a múltba vész, melyik sportjáték kezdte előszedni az aktuális sztárok mellett a legendákat.
A világon sokfelé gondot okoz nem játékosoknak megérteni, milyen is az, amikor valaki felnőtt fejjel sokat játszik.
A PES 2012 érkezését már nem övezi talán akkor várakozás, mint néhány éve.
Vannak játékok, amelyeket számtalan alkalommal temetett már a sajtó, ám újra és újra életjelet adnak magukról. Az Ubisoft-tól érkező I Am Alive pontosan ilyen.
Tegnap 20 éves általános iskolai osztálytalálkozón voltam, és bár féltem, hogy nem mindenkit fogok megismerni, de nagyon jól sikerült.
Talán még kevesen hallottatok erről a játékról, így itt az ideje megismerkedni vele.
Néhányan talán még emlékeztek egy nagy játékklaszikusra.
Banoi szigetén majdnem mindenki odaveszett, pedig ha ismerték volna a Dead Island játékszabályait, talán még ma is élnének. Te meddig bírnád?
Hiába képes látványos dolgokra a CryEngine, a licencversenyben sosem számított komoly szereplőnek. Talán az új motorral változik a helyzet.
Sok játékot szívesen játszanánk kooperatív módban - talán a Crysis 2-t fogjuk is!
Lehet, hogy talán mégis lesz Mirror's Edge 2?
Csak azt tudnám feledni, amikor megvettem a DRIV3R-t, feltelepítettem és elkezdtem vele játszani. Talán a San Francisco segít ebben.
A Legacy DLC-ről nem sokat tudunk, de talán most kiderült ez-az.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)