Hirdetés

A PlayStation kezdőképernyőjét is elfoglalta a GTA VI

|

Nagyon komolyan veszi a Sony a játék marketingjét.

Hirdetés

A GTA 6 körüli várakozás új szintre lépett, miután végre elindultak az előrendelések (még ha nem is teljes az öröm). A Sony minden eddiginél látványosabb marketingkampánnyal támogatja a játék premierjét, ami nem csoda, hisz a vállalat büszkén hirdeti, hogy PS5 Pro konzolokon lesz a legszebb és fut majd a legjobban a játék.

A marketing viszont a konzolok menüjében is tetten érhető. Ma reggel a PlayStation 5 bekapcsolásakor a felhasználókat egy átalakított kezdőképernyő fogadta, amelyen először a GTA 6 logója jelenik meg, majd a játék adatlapja veszi át a főszerepet. A megjelenési dátum és az előrendelési lehetőség kiemelt helyen szerepel, így a konzolt használók gyakorlatilag azonnal találkoznak a közelgő premierrel.

Hirdetés

A kampány nem áll meg a konzol felületénél, a PlayStation Store-ban szintén a GTA 6 uralja a főoldalt, sőt a PlayStation mobilalkalmazás is a játék hangulatát idéző, Miami ihlette színvilágot kapott. A Sony ritkán fordít ekkora figyelmet egy külső fejlesztésű cím népszerűsítésére, ezért a mostani lépések is szemléltetik, mekkora jelentőséget tulajdonít a vállalat a GTA 6 megjelenésének, amelyet sokan már most az évtized egyik legfontosabb videojátékos eseményének tartanak.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)