Colin Farrell nem futja épp a legjobb formáját a moziban, mert a Ballad of a Small Player és az A Big Bold Beautiful Journey sem volt különösebben sikeres vagy épp jó, de ami a nagyképernyőn nem sikerül neki, az a kicsin pótolja. A Pingvin is fantasztikus volt és az Apple TV+ sorozata, a Sugar egyre jobb.
A 2024-es első évad sem sikerült rosszul, de a most futó második évad még annál is jobb, amiben úgy látszik, hogy a szakma is egyet ért, mert már 97 százalék körül mozognak az új részek. Ezzel a Sugar az Apple TV+ egyik legjobbra értékelt idei sorozata, pedig a Widow's Bay is egy csoda volt.
A Sugar első évada egy klasszikus noir krimiként indult, majd az évad végén egy váratlan sci-fi fordulattal zavart össze mindenkit, ami elég kockázatos volt, de azt kell mondjam, hogy a második évadban is a lábára érkezik és igazolja a furcsa a kreatív döntést.
Az első évad trailerét rakom csak ide, hátha lemaradtatok eddig a Sugarról.
Tényleg jó az írás és a történet, de valójában Colin Farrell viszi a hátán a sorozatot. Az egyik oldalról magabiztosan hozza a kemény, amolyan krimis karaktert, de hozzáadja a belőle elképesztő természetességgel áradó eleganciát és könnyedséget, ami miatt nagyon jó nézni John Sugart.
Farrell egyébként a moziban is nagyot mehet majd, mert visszatér Pingvinként a The Batman: Part II-ben és elméletileg szerepelni fog a Sgt. Rock című második világháborús filmben, valamint az Art című vígjáték-drámában is, ahol Ralph Fiennes és Wagner Moura lesznek a társai.
A Sugar második évada tényleg nagyon jó és csak remélni merem, hnogy nézik is az emberek, mert örülnék neki, ha az Apple TV+ további évadokat is berendelne.
