A PlayStation kezdőképernyőjét is elfoglalta a GTA VI
Nagyon komolyan veszi a Sony a játék marketingjét.
Nagyon komolyan veszi a Sony a játék marketingjét.
A 30. évforduló alkalmából újra elővehetjük a klasszikus kinézeteket.
A platform a felhasználók aggodalmaira reagálva pontosította, hogy mi is a helyzet valójában.
A Bethesda kiadói szárnyát vezető Pete Hines nem vette jó néven a kritikát.
Bár a készítők valószínűleg csak egy letisztult kezdőképernyőt szerettek volna készíteni a No Man's Sky számára, ezzel több játékost is sikerült összezavarniuk.
Két óra és negyven perc kell ahhoz, hogy végignézd közel az összes valaha megjelent Game Boy játék kezdőképernyőjét. De megéri.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)