A ZeniMaxot is elérhették az Xbox leépítései
Egy iparági veterán szerint a vártnál nagyobb vágások jöhetnek.
Egy iparági veterán szerint a vártnál nagyobb vágások jöhetnek.
Aaron Paul után további nagy neveket igazolt az Amazon sikersorozata.
A vámpíros akció-RPG nem játékmenetben, hanem döntésekben idézné őket.
A leépítések tükrében nehéz igazán lelkesnek lenni, de van egy parányi reménysugár a rengeteg katasztrófa között.
Radikális változások jöhetnek, miközben felgyorsítanák a Fallout és az Elder Scrolls fejlesztését.
Nagyon úgy fest, hogy a Bethesda az utolsó pillanatig titkolózik, bármit is főzzenek éppen.
Szóval akkor a Microsoft és a Bethesda holnap akár be is jelentheti a Fallout 3 Remasteredöt vagy hívják, ahogyan akarják.
Ez bizony bármilyen gyűjteménynek szép darabja lenne.
A Breaking Bad Emmy-díjas sztárja új lendületet adhat az Amazon Prime Video sikersorozatának.
A Fallout és a Gen V is erősödött, de az élmezőny stabil maradt.
A Fallout és a Metro Angliában játszódó szerelemgyereke a tv-képernyőn is megelevenedik.
Chris Avellone szerint ma is lenne benne bőven potenciál.
Állítása szerint 10 percenként felbosszantotta valami.
Rizikós elvárás, de a Fallout esetében például parádésan bevált.
A showrunner szerint most jött el az ideje pár régi ötletnek.
A Fallout 5, a The Elder Scrolls VI és minden más megkaphatja a modern játékgyártás legújabb síkosítóját.
Nyilván nem szó szerint, hanem a fejlesztés szempontjából.
Eléggé tele van a keze a Bethesdának úgyhogy régi fejlesztők elképzelhetőnek tartják, hogy egy másik stúdió kapja meg a projektet.
Egy Microsoft-stúdiónál készülhetett, de már biztosan nem jelenik meg.
Egyre csak gyűlnek a szivárgások, vajon ezúttal is shadow dropra készül a Bethesda?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)