Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 192

'Napot!

Hír | 2005.12.26 11:04

Szép jó reggelt/napot mindenkinek, így Karácsony után 2 nappal! Reméljük mindenkihez betalált a Jézuska, a házszámot nem tévesztette el és nem feledkezett meg az ajándékhegyekről sem, ugyanis gyomor tömetlenül, user üres kézzel nem maradhat :) A mai nap előreláthatólag hírszűkében fog eltelni, de majd meglátjuk...:) És most jöjjenek a viccek:

- Miért örül a kisgyerek, ha SPEED-et kap a Télapótól? - Mert tudja, hogy akkor csak kettőt kell aludni karácsonyig.
Az iskolában a tanító néni kérdezi a gyerekektől, hogy ki hogyan képzeli el a karácsony estét. - Te Pistike, mit gondolsz erről? - Megszólalnak a csengettyűk, megáll a kémény fölött a Mikulás szánkója és a kéményen keresztül ledobja az ajándékot. - Hát te, Jenőke, hogyan gondolod? - Megszólalnak a csengettyűk, az angyalkák odarepülnek a fenyőfához és hozzák az ajándékot. - Na és te, Móricka, mit gondolsz erről? - Megszólalnak a csengettyűk, kinyílik az ablak, és az ablakon bejön egy nagy valag. - Na de Móricka! Hogy lehetsz ilyen közönséges! Honnan veszed ezt a butaságot? - Onnan gondolom, tantó néni, hogy amikor megkérdeztem az apukámat, hogy mit kapok karácsonyra, azt mondta: Tudod mit kapsz, édes fiam? Egy nagy sz@rt! Azt kapsz!

[MOVIE] Gang War

Hír | 2005.11.07 14:16

Most jött el a pillanat hosszú idő után, hogy végre mozgásban is megtekinthessük a Radioactive-Software gyermekét, a Gang War-t, ami egyébként egy akció-stratégia. Ezt ők is érezhették, ezért nem egy, hanem rögtön hat videót bocsátottak a rendelkezésünkre - amiket mi inkább egybe csomagoltunk.

'Reggelt...

Hír | 2005.10.28 05:56

Mondanom sem kell, csalódással ébredtem. Persze azt álmodtam, hogy odajöttek, mégis ideadják azt a 60.000-et... Talán ha Amerikában történt volna a dolog... Mégegyszer figyelmébe ajánlom mindenkinek a cikket. Most jöjjenek a hírek, meg a vicc.

Egy fiatal nő nagy pocakkal bemegy a szülészorvoshoz, és megvizsgáltatja magát. Az orvos megnyugtatja: - Asszonyom, ön és a magzat tökéletes egészségnek örvendenek, komplikációmentes lesz a szülés. - De doktor úr, mi lesz, ha otthon vagy a munkahelyemen jönnek a fájások? - Akkor helyezkedjen olyan pózba, ahogyan a gyermek fogant, az a legtermészetesebb testhelyzet, és így minden gond nélkül megszülheti a gyermeket. - Jó, akkor az egyik lábamat beteszem a kesztyűtartóba a másikat pedig kilógatom az ablakon.

Dupla SLI-s GeForce 7800GT

Hír | 2005.10.13 14:34

Akinek esetleg nem nyújtott volna kielégítő teljesítményt két SLI-be kötött GeForce 7800 GTX videokártya, az most jól figyeljen. Az ASUS dob piacra olyan duplamagos 7800 GT chipekkel szerelt kártyákat, amikből kettőt összekötve brutális eredmény érhető el, ez ugyanis összesen négy videokártyának felel meg. A GeForce EN7800GT típusú kártya ára ismeretlen, de azt hiszem, aki ilyenben gondolkodik, nem is ez a legfontosabb szempont :) Mindössze egy olyan alaplapra van még szükség, ami nForce 4 SLI x16 chipsettel szerelt.

Microsoft játékok mobilra!

Hír | 2005.09.27 18:40

Most jön az élő példa arra nézve, hogy miért ajánlatos néha kitekintgetni olyan honlapokra amihez semmi közünk: Ugyanis a TeamXbox csapatának köszönthetjük a hírt, miszerint a Microsoft megállapodott a világhírű IN-FUSIOval hogy több, méltán sikeres játékuk alapján mobiltelefon játékot készítsenek. Az első ilyen az évvégén Amerikát betámadó Halo mobil játék lesz, de már tervbe van véve a Midtown Madness 3, Zoo Tycoon 2, Age of Empires 2, Banjo-Kazooie, SabreWulf, illetve It's Mr. Pants játékok is. Hogy itthon mikor lehet rájuk számítani, homály fedi.

F.E.A.R DÁTUM!!!!

Hír | 2005.09.12 15:37

Olybá tűnik, hogy végre megtört a F.E.A.R megjelenése körül kialakult jég. A Monolith-nak és a Vivendi Universalnak végül csak sikerült megállapodniuk egy nem is olyan távoli megjelenési időpontban. És most jószokásunkhoz híven ismét dobrepgést és visszafolytott csendet kérünk! Az év egyik legnagyobb FPS-durranása egészen pontosan Október 11-én kerül majd a boltok polcaira. Srácok, már csak kevesebb, mint egy hónap van vissza, váááá és megint csak váááá!

EA pénzügyi szakember leszek!

Hír | 2005.07.27 11:17

Na jó, bár nem ide felvételiztem, de a következő hír kibogozása után már akár az is lehetnék. Nyílvánosságra hozta az EA az idei év első negyedévének bevételeit, és bizony dádá lesz belőle. A tavaly ilyenkor mért hőmérsé... izé, pénzügyi adatokhoz képest a cég 16%-ot veszített! Felháborító, negyed év alatt 432 millió dollár helyett idén csak 365 milliót zsebeltek. Szégyen és gyalázat, mindezt annak ellenére, hogy most jött ki a Battlefield 2 és a Medal of Honor: European Assault is, mindkettő több mint egymillió eladott példánnyal büszkélkedik. S hogy mit hoz a jövő? EA barátunk a következő negyedévre potom 600 - 630 millió dollár bevételre számít, ami az év végére reményeik szerint 3,3 illetve 3,4 millió dodó közötti szerény alamizsnát produkál a Cégnek. Hát, sok sikert hozzá, valami honoráriumot igazán elfogadnék tőlük :) Naa, csak egy kicsit... :)

'Napot...

Hír | 2005.06.11 10:36

Szép derűs napot mindenkinek, ezen a szépséges június szombati délelőttön. Bár ilyenkor ez még reggelnek is elmenne, de nem számít. Reméljük, hogy mindenki ezerrel gyakorol a Battlefield 2 demójával, hisz ha elkészül a teljes, nem lehet felkészületlenül odaállni. Mit is mondhatnék még? Az idő szép, legalábbis nem olyan randa, mint volt a napokban, de többen megerősítették, hogy szomszédos országokban több tízcenti hó esett. Kellemes. Na, de kezdjük a napot pár viccfélével.

Az osztályfőnöknő a gyerekekkel beszél a pályaválasztásról, hogy kinek milyen munka felelne meg. - Gyerekek, mondjátok meg, hogy mi tetszik nektek rajtam, és én megmondom, hogy mik szeretnétek lenni amikor nagyok lesztek! Például te, Jancsika, te mit szeretsz rajtam? - Nekem a tanítónéni haja tetszik! - Jól van, Jancsika, te biztosan az én fodrászom leszel. Na, és te, Józsika? - Nekem a tanítónéni fogai tetszenek! - Jól van, Józsika, te biztosan az én fogorvosom leszel. Na, és te, Ödönke? - Nekem a szemei tetszenek! - Akkor te lehetsz majd az én szemorvosom. Na, és te, Pistike? Pistike kissé elpirulva: - Hú, tanítónéni, azt hiszem én most jöttem rá, hogy tehénfejő leszek...

[MOVIE] NFS: Most Wanted

Hír | 2005.05.17 20:09

Már lassan kiszárad a szánk a sok VÁÁÁÁÁ-tól, pedig még csak a hét felénél járunk és a java csak most jön. Természtetesen egy újabb movie került elő a gépezetből, ezúttal a sokat megélt Need for Speed sorozat következő darabjából, mely a Most Wanted címet hordozza a hátán. Egyébként e havi számunkban egy fincsi kis előzetest olvashattok róla! Csekkoljátok a videót.

[PATCH] John Deere

Hír | 2005.04.30 20:54

Ne csodálkozzatok, ha fogalmatok sincs, mi a fene ez. A "múltkor" agrárszimulátorként aposztrofáltam ezt a különös alkotást. Most jobbat találtam ki rá, de inkább nem mondanám, még a végén megsértenék valakit :D Maradjunk most is annyiba, hogy agrárszimulátor. Nos, ehhez jelent most meg a legújabb javítás, melyet innen lehet elérni. Őszintén, aki letöltötte a demóját anno vagy most, legyen szíves jelezze kommentben! :)

Rush for Berlin

Hír | 2005.04.26 22:20

Nem is olyan régen jelentettük, hogy a hazai Stormregion fejlesztőcsapat (Panzers) aláírt egy megállapodást a Deep Silver kiadóval, hogy következő játékukat ők adják ki. Most jött el az idő, hogy közös gyümölcsüket a nagyközönség elé tárják. A kicsike a Rush for Berlin címet kapta, és stílusát nézve szinte ugyanolyan, mint amit a Stormregion eddig is nagy hozzáértéssel készített. A téma még mindig a második világháború, ám most igyekeztek megmaradni a környezet hitelessége mellett a történelemhez is hűek maradni. A feladatunk elfoglalni a német fővárost, akár angol, akár francia, akár amerikai oldalról, sőt választható lesz szovjet oldalról a vörös sereg is. Sajnos megjelenési időpontot nem közöltek.

[DEMO] Cossacks II: Napoleonic Wars

Hír | 2005.04.25 17:06

Manapság sokat hallani a Cossacks nevezetű, rendkívül népszerű RTS második részéről, a Napoleonic Wars-ról. Nemrég volt Gold-jelentés, töménytelen videó, de a legjobb csak most jön! Végre elérhetővé tette a kiadó a játék kipróbálható verzióját, azaz demóját. A cucc sacc per kb 500 mega, szóval remélem jó sokmindent belegyömöszöltek a mesterek. Katt!

'Reggelt...

Hír | 2005.03.03 09:04

Remélem, Nektek jobban indult ez a nap... Na nem mintha lehetne rosszabb :) Talán egy kis Green Day felvidít majd. Köszönöm mindenkinek, aki tegnap felköszöntött szülinapom alkalmából, és ezt most nem azért írtam ám, hogy a többiek majd most jól megtegyék, nem fogok megsértődni. Nah, találtam egy jó kis viccet!!

A városi ember vesz vidéken egy darab földet, és elkezd gazdálkodni. Átmegy a szomszéd paraszthoz, és vesz nála 100 csibét. Egy hét múlva megint átmegy, és vesz megint százat. Harmadik héten megint. - Jól mehet a gazdaség, ha ilyen ütemben fejleszti - így a paraszt. - Épp ellenkezőleg - válaszol a városi ember. - De sajnos nem tudok rájönni mi a baj. Lehet, hogy túl sűrűn, vagy talán túl mélyre ültetem őket?

A Vampire Story - kiadónál

Hír | 2005.01.24 15:49

Vámpírnak leni... jó dolog lehet persze, de már ezer ilyen témájú játékot láttunk. Azonban van egy, ami kiemelkedik a tömegből, a neve: A Vampire Story. Hogy miért is jelentős e név? Hát, az igazat megvallva csupán aktualitás szempontjából, hisz' most jött a hír, hogy kiadót talált a játéknaka fejlesztőcég. A kiadó nevét egyelőre (talán jótékony?) homály fedi. Munkakezdés állítólag valamikor márciusban. Mellesleg egy point-and-click kalandjátékról van szó, ha nem mondtam volna.

Moscow Rush - nemáááá'

Hír | 2004.11.10 08:14

Igazából nem is tudom miért teszem most ki ezeket a képeket... illetve de. Azt tudom miért, csak azt nem tudom miért kell ilyeneket :( A Moscow Rush első három képe egészen bíztató volt, és most jöttek ezek. Nem tudom, hogy a megjelenésig milyen irányban változik majd tovább, de valahogy most látszatra afféle Street Legal fílinget áraszt. Vagy tévedek?

[MOVIE] GTA: SA

Hír | 2004.10.26 20:09

A következő sorokért rendkívül hálásak vagyunk OsOnO-nak, és PizzaGuy-nak, a GTAOnline.hu lelkes és nagyrabecsült készítőinek. Hallga' "Az IGN.com-on egyre több GamePlay videó jelenik meg. Ezúttal +11 jött ki, ami azt jelenti, hogy már 18 kisvideó tekinthető meg a publikum által! Ám az utóbbi 9 jóval hosszabb, mint az eddigiek. Teljes missziókat nézhetünk végig, egy kis ízelítőt kapunk az autós-üldözésekből, és az utcai kegyetlenkedésekből :) Játékközben láthatjuk a HUD-ot, a térképet, az épületeket, a gyalogosokat... egyszerűen fantasztikus. Ám fellelhetők, a már a Vice City-ből is ismert "játék-hibák" - autónk leresztül megy a járókelőkön, úgy, hogy azoknak semmi bajuk nem lesz, ugyanígy az oszlopokkal is, stb. Viszont láthatjuk az új célzási-rendszert! Érthető, hogy mért most jön ki ennyi GamePlay video - a San Andreas szép lassan a világ minden táján megérkezik a boltokba." Remélem mindenki megértette, most pedig mars őket! Ne feledjétek azonban, hogy ezek PS2-es képsorozatok.

[MOVIE] Ghost Recon 2

Hír | 2004.10.26 09:11

A minap közöltünk egy Ghost Recon 2 animot, most jött egy újabb, de kisebb. A megjelenésről új infó nem érkezett, még mindig a karácsonyt vagy jövő év elejét jelölik meg. Attól azért megnézhetitek ezt a cuccost...

[PATCH] Empires: DotMW

Hír | 2004.10.21 23:24

Igazából nem tudom, miért nem írtam egy hírbe ezt az előzővel, hiszen ugyancsak egy javítócsomagról számolhatok be. Ezúttal az Empires: Dawn of the Modern World a szerencsés befutó. És most jön a szokásos szöveg: letöltés itt. Figyelem: a patch működéséhez szükségeltetik az 1.02-es csomag is!

Codename Panzers Fan Site Kit

Hír | 2004.09.09 11:09

A CDV Software Entertainment kiadta a hazai Stormregion berkeiben fejlődő Codename: Panzers Fan Site Kit csomagját. Ez főleg azoknak jöhet jól, akik rajongói oldalt készítenek a játékhoz. Joggal kérdezhetnétek, hogy miért most jött ki. Nos, a helyzet az, hogy először a német változat jelent meg, majd itthon kijött a feliratos verzió. Amerikában azonban csak e hónapban debütál! Akit érdekel a pakk, innen letöltheti.

[MOVIE] Esti csemege

Hír | 2004.08.23 23:02

Hölgyeim és Uraim! Nem kisebb alkotásokat tekinthetnek meg most nálunk eszeveszett mozgásban, mint (dobpergés...) Blitzkrieg II! És itt jön a második versenyzőnk: Sacred Underworld! Ő egészen új még a szakmában, bár nagy nevek vannak mögötte. És most jöjjön a Dungeons & Dragons Online! Igazán szép, nézzék csak meg! Tekintsük meg őket névsor szerint is.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)