Far Cry 3: Blood Dragon - a film
Örülnétek egy 80-as évek filmjeinek látványvilágára épülő játékból készült filmnek? Tessék!
Örülnétek egy 80-as évek filmjeinek látványvilágára épülő játékból készült filmnek? Tessék!
Nem lehet elmenni szó nélkül az Elemental79 nevű deviantART felhasználó munkája mellett, aki az egekbe húzta fel a Doom klasszikus látványvilágát. Videó is van róla, állam a padlón.
A South Park szerepjáték mind látványvilágát, mind történetét és karaktereit tekintve hű marad a sorozathoz.
Újabb ízelítő a lenyűgözőnek ígérkező BF2 látványvilágból és játékmenetből.
A Vogster Entertainment bűnűző-szimulátorának látványvilágával közelebbről is megismerkedhetünk a frissen megjelent screenshotok közbenjárásával.
Az interneten garázdálkodó játékosok nincsenek felkészülve a God of War III brutális látványvilágára, állítja a Sony.
A mai flashjáték ajánlóban egy szokatlan látványvilágú kalandjáték.
Nyáron kezdődik a fantasztikus látványvilággal hódító TERA: The Exiled Realm of Arborea zárt bétatesztelése.
A God of War második részének grafikusa szerint a következő epizód hihetetlen látványvilággal rendelkezik.
Brian Morrisroe, a játék magas művészi fokon kivitelezett látványvilágáért felelős művészeti vezető otthagyja a céget.
A Blizzard első dekádon túllépő klasszikusa a ma már technikai értelemben elavult látványvilág ellenére még mindig üt.
Lenyűgöző látványvilágról tanúskodó videó érkezett a második olyan KuF játékról, mely kedvenc PC-nken teszi tiszteletét.
Az Xbox 360 konzol a HD képes LCD illetve Plazma televíziók támogatása mellett az olcsóbb monitorok támogatását is megkapta, így egy VGA kábellel monitoron is lehet élvezni a konzol nyújtotta látványvilágot.
A Crysis látványvilága minden eddigi játékot felül fog múlni, ez nem kérdés, ám a játékmenet sem tűnik rossznak az eddig megjelent anyagok alapján.
Július 4-én érkezik meg az amerikai mozikba a Transformers mozifilm, ami a remek látványvilág mellett várhatóan jó történettel is rendelkezik majd.
Felkerült az internetre a 300 vadiúj, álleejtősen alázós trailere. A filmet az a Zack Snyder rendezi, aki a Holtak Hajnala két évvel ezelőtti - nagyon jó - feldolgozásáért is felelős, de ha ez nem lenne elég garancia, az alapot Frank Miller, a Sin City képregények alkotójának egy műve szolgáltatja. Annak a háromszáz spártai katonának a történetéről van szó, akik a thermopülai csatában Leonidász király vezetésével hősiesen feltartóztatták a perzsa támadókat. A film másban is hasonlít a Sin Cityre, ugyanis ezt is teljes egészében greenscreen előtt forgatták. Zack Snyder nyilatkozatai - és a trailer - alapján a technika jócskán fejlődött azóta, a látványvilág ennek köszönhetően fantasztikus, és bár a soundtrackre még várnunk kell, az előzetes alatt hallható Nine Inch Nails-muzsika nagyban hozzájárul ahhoz, hogy a videó megtekintése (és az állunk összekaparása) után ez a film legyen a 2007-es év egyik legjobban várt alkotása. Bemutató márciusban - csak győzzük kivárni!
Részletek a LucasArts új csodájárólA játékkészítés következő generációjának láthatták egy lenyűgöző mintáját azon szerencsések, akik ott voltak a LucasArts titokban rendezett bemutatóján. Azt már tudjuk, hogy újabb Star Wars témájú játékon dolgoznak a srácok és már azt is tudjuk, hogy egy Digital Molecular Matter nevű technológiát alkalmaznak majd benne, melynek köszönhetően olyan effekteket kelthetnek életre, amit eddig csak az AGEIA PhysX chipje volt hajlandó megjeleníteni. Na már most erről a technológiáról tartottak egy kis előadást. Első alkalommal egy egyszerű fát jelenítettek meg demójuk keretében, melyet óriási labdákkal dobáltak meg. Az eredmény a már korábbi játékokból megszokott neki ment valami, hát eltörik látványt, a szokásos semmitmondó effekttel, egyszerűen kidől a fa. Ezt követte az új technológiával felvértezett világ tesztje. Az alany ismét egy fa, ám ezúttal szegény fát szegény kis R2-D2-kkal dobálták meg, bámulatos látványt keltve. A fa nem egyszerűen csak kidölt, de minden egyes apró karcolás meglátszott rajta, az ágak letörte, a törzse megsérült és csak később, mikor már nem bírta tovább, akkor dőlt ki. Ezt követte egy másik bemutató, ahol Jar jar fémből készült bábúja volt az áldozat, a fegyver ismét R2! Itt is hasonló hatást értek el. A sérülések helyén a test anyaga behorpadt, megkopott, csak úgy mint a valóságban. Mikor a testet gumira cserélték, a kis robot csak úgy lepattant róla. Mikor pedig jégből készült Jar Jar állta ki a próbákat, akkor a körülötte lévő világ fénye gyönyörűen csillogott rajta. Bizony a LucasArts emberei nem fecsérlik az idejüket, és megalkottak egy olyan látványvilágot, mely tényleg egy messzi-messzi galaxisba repít el minket, valamikor egy nagyon régi időbe. Na és lássuk hát az új játékot. Túl sok konkrétumot nem lehet tudni róla, csupán annyit, hogy a Star Wars világában játszódik és 2007-ben jelenik meg. Ám jelenleg már zavaros, hogy Darth Vaderrel kéne majd nyomulni, vagy csak hozzá kapcsolódnak az események. Fény került négy új képre, egészen pontosan négy remekbe szabott concept artra. Ám ezek csak tovább bonyolítják a helyzetet. Az egyiken magát a Sith nagyúrt láthatjuk aprítani az ellent, egy másikon éppen csatlósai küzdenek a jó ellen, a harmadik már meg a fény harcosai láthatjuk előnyben. Most találja ki az ember, hogy kit alakíthatunk mi. Esetleg mindkét oldalra ellátogathatunk? Minden esetre még annyit tudni vélhetünk, hogy a történet valamikor a harmadik rész után játszódik majd. A képeket pedig itt tekinthetitek meg. Hamarosan remélhetőleg újabb részletek látnak napvilágot. Thanks Goten
A CD Projekt a mai napon bejelentette, hogy az E3-on idén harmadik alkalommal megrendezésre kerülő Into the Pixel kiállításon, ahol számítógépes játékokból származó lenyűgöző látványvilágot képviselő képek kerülnek a közönség elé, Damian Bajowski egyik kézzel készített alkotása is megtekinthető lesz. A kép címe "Az út", és a The Witcher egyik illusztrációjaként született. A művet Interaktív Művészetek és Tudományok Akadémiája, természetesen az E3 és a Los Angeles Városi Múzeum válaszotta ki bemutatásra. További részleteket itt olvashattok, míg a bekerült képet alant láthatjátok.
Nem vagy megelégedve az Elder Scrolls IV: Oblivion látványvilágával? Esetleg túlságosan is megfekteti a géped? Az alábbi többoldalas leírás mindkét esetben segítséget nyújthat különféle tanácsokkal. Természetesen nem árt egy kis angoltudás, de tapasztalatom szerint, aki ért a gép buherálásához, és mer vele próbálkozni, annak ez nem okoz gondot :)
A múlt héten számoltunk be a Star Trek Legacy-ról, mely akkor még egy feltételezett új stratégiai játékként szerepelt. Azóta megérkezett a hivatalos bejelentés is. Ebben a Bethesda Softworks elmondja, hogy megvásárolta a Star Trek licenszjogait, és azt egyszerre két játék készítésére használja fel. Az egyik a mobil eszközökre készülő Star Trek Tactical Assault, míg a másik a már ismert, PC-re és Xbox 360-ra fejlesztett Star Trek Legacy, melyet valóban a Mad Doc Software fejleszt, és idén szeptemberre jelenik meg. A Legacy-ban mi leszünk a csatahajók irányítója az admirális személyében. A kicsi és óriási harcok kimenetele egyaránt a kezünkben van. Valósághű sérülési rendszert és gyönyörű vizuális effekteket ígérnek a fejlesztők. A történet az egész Star Trek univerzumot felöleli. Az eredeti sorozattól kezdődően az Új Generációt, a Deep Space Nine-t, a Voyagert és az Enterprise-t is beleszámítva. Ezt nagyjából eddig is tudtuk. A látványvilághoz tartoznak még a ködök, a féreglyukak, a bolygók és a csillagok is. Érdemes megemlíteni még a multiplayer támogatást, ahol kis csatáktól egészen a galaktikus háborúkig szintén minden megtalálható lesz. A játékosok statisztikáit központilag összegyűjtik majd.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)