Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 208

'Reggelt!

Hír | 2006.08.07 09:56

Különleges ez a hétfői reggel több szempontból is. Először is már javában zajlik a GameStar tábor Kecskeméten, ZeroCool és én viszont mégis Pestről, a szerkesztőségből jelentkezünk. Ennek oka, hogy Gyut kivittük a repülőtérre, mert Varsóban ma jelenése lesz egy FIFA 07 sajtótájékoztatón. Mivel elvileg csak ma sikerült a tábor szálláshelyén netkapcsolatot teremteni, ez nekünk is jól jött, mert így tudunk addig dolgozni a szerkiből. Az eddigi történésekről egy képekkel dúsított élménybeszámolót rittyentünk össze nemsoká. Hírek sajnos ilyenkor általában még nincsenek - de ne feledjétek, hogy ma érkezik a LEGO Star Wars 2 demója!

Két ember beszélget a kocsmában: - Hallottam, hogy naponta három liter folyadékot kell inni. - De hát az csak hat sör. - Nem, a sör az vízhajtó, abból sokkal többet kell inni.

DARK MESSIAH DEMÓ JÖVŐ KEDDEN!

Hír | 2006.08.03 09:12

Ahogy a Nintendo is mondaná: Wiiiiiii!!! Jövőhét kedden, azaz augusztus 8-án érkezik a Dark Messiah of Might & Magic című fantasy FPS demója! Sajnos a kipróbálható verzió pontos érkezése nem ismert, így az is elképzelhető, hogy az időeltolódás miatt csak másnap reggel merülhetünk bele Ashan világába. Egyébként érdekes, hogy korábban augusztus 4-re ígérték a Call of Juarez demóját, amit viszont jóval korábban megkaptunk. Hátha most is ez történik! :)

'Napot!

Hír | 2006.06.25 10:53

Hajjaj, holnap megint hétfő, és addig haladnom kellene a GSTV-vel is :) Ilyenkor (is) jó dolog a nyári szünet... No mindegy, szerencsére nincs sok hír, úgyhogy rögtön bele is merülhetek a munkába.

A feldühödött feleség kiabál a férjével: - Te hülye barom! Akkora marha vagy, hogy ha versenyt rendeznének a hülyék számára, második lennél! A férj erre kicsit meghökken: - Második? Miért csak második? - Mert ahhoz is hülye vagy, hogy első legyél!

Megjött az első AION kép!

Hír | 2006.05.08 22:06

Az NCSoft az idei E3 falai között egy igencsak masszív MMORPG felhozatallal kecsegtet. Itt van például az Aion: The Tower of Eternity. A játékról magáról sajnos egyelőre nem lehet sokat tudni, ám nem is ez az igazi gond: úgy fest, hogy a kiadó a kezdetiidőkben mindenképpen csak kóreai, és ázsiai területekre tervezi kiadását. Az ottani sikere dönti el, hogy megérkezik e a világ több részére is. Azért a képet elnézegetve nem a grafika lesz a sikerhez vezető út torlasza :) Íme:

Fury - Újabb RPG a kibertérbe

Hír | 2006.05.06 16:50

A Fury weboldala megnyitotta kapuit, melyen megjelentek az első információk és képek erről a tervek szerint május 10-én az E3 alatt debütáló MMORPG-ről. A játékban megtalálhatók lesznek a már jól bevált MMO elemek, mint a harc és csapatmunka, melyet megbolondítottak az FPS játékok adta lehetőségekkel. Az így megszületett pörgős játékmenetnek köszönhetően a játékosok jutalmakat szerezhetnek, melyeket később a karakter alakítása közben használhatnak fel. A fejlesztők közül Adam Carpenter - vezető dizájner mondta el, hogy a játékot a legkönnyebben úgy képzelhetjük el, ha vesszük a WoW Battlegroundsot és a Guild Warst, valamint ezt vegyítjük egy kis Unreal Tournamenttel és Battlefield 2-vel. Úgy kerülünk be az eseményekbe, hogy igen csak magunkra vagyunk utalva, mindenféle különleges felszerelés nélkül, csak a saját képességeinkre számíthatunk. Paul Whipp producer még hozzá tette, hogy a játék nem csak a harcról szól, hisz nagy szerepe van a karaktermenedzsment résznek, mely mindenki álma lehet. Úgy gondolják, hogy sokan fognak elidőzni azzal, hogy a karakterük képességeit finomítsák, hogy vérbeli harcost faragjanak belőlük.

'Reggelt...

Hír | 2006.05.01 09:28

Kellemes pihenést mindenkinek! Nos, mától számítva körülbelül egy hétre beindul az idei E3-as hír, kép, és videó özön. Igaz, hogy maga a show csak május 10-én kezdődik, bevett szokás, hogy a legtöbb finomság valamivel korábban érkezik. Azért mára is jutott kis meglepi, ezúttal az Action Forms birodalmából. De előbb...:

- Képzeld, a barátomat kirúgták. - Tényleg? Na és, miért? - Rajtakapták, hogy a betegével szeretkezett. - Kár, pedig ő volt a legjobb állatorvos a faluban.

'Napot...

Hír | 2006.04.15 09:58

Kellemes szombat reggelt mindenkinek. Végre elmondhatjuk, hogy jó odakint az idő is. Az előrejelzések szerint ez azonban csak ma lesz így, legközelebb csütörtökön örülhetünk napsütésnek. Hírek szerencsénkre vannak, akad egy-két érdekesség is. Aki eddig esetleg elmulasztotta volna, annak figyelmébe ajánlom a Heroes V demóját, amely abszolút méltó és lenyűgöző folytatása lesz a sorozatnak.

A fiatalasszony először süt életében kalácsot a szakácskönyv receptje szerint. A férj belekóstol, de alig eszik néhány falatot, köpködni kezd. - Mi az? - kérdezi az asszony. - Drágám, ez a kalács tele van tojáshéjjal. - Ja, ez kérlek a receptben van: "Fél kiló lisztet keverjünk össze két egész tojással.". Az ejtőernyősök életükben először ugranak repülőből. A tiszt mindegyiknek "kezdősebességet" ad, ha nem akarnanak ugrani. Az egyik azonban nagyon tiltakozik, kézzel-lábbal kapálódzik, de haszontalanul. Egy másik ejtőernyős erre irtózatos röhögésben tör ki. A kiképzőtiszt megkérdezi, hogy mi olyan vicces azon, hogy kilökött egy gyávát. - Gyávát? - kérdez vissza a katona - Hisz ő volt a pilóta! Az USA hadserege nyugdíjba vonulása alkalmából három tábornokot kíván megjutalmazni. Arra kérik őket, hogy adjanak meg tetszőlegesen két testrész között egy távolságot, azt lemérik és centiméterenként ezer dollárt kapnak. Az első tábornok magas, azt kéri mérjék meg a feje búbja és a talpa közt a távolságot. Ez 195 cm, boldogan megy nyugdíjba a 195.000 dollárral. A másodiknak hosszúak a kezei. Kinyújtott két keze a mérce, ujjai között a távolság 165 cm. 165.000 dollárral távozik. A harmadik kistermetű férfi. Azt mondja a bizottságnak mérjék meg a köldöke és a férfiassága között a távolságot. Azt hiszik csak viccel, nem lehet az olyan sok. De ő kitart az elképzelése mellett. Hát akkor mérnek! De a másodiknak említett testrészt nem találják! - Hát hol a marsallbot tábornok úr? - kérdezik. - Ja, fiaim, az ott maradt Vietnamban!

Nőnapi köszöntő

Hír | 2006.03.08 09:00

Kedves hölgy olvasóink! Bár statisztikai adatok nélkül is jól tudjuk, hogy kevesen vagytok, annál nagyobb megtiszteltetés Titeket felköszönteni Nőnap alkalmából. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy nem csak ma kell Rátok odafigyelni, de most legalább eggyel több okunk van erre. Kedves férfi társaim! Nem ajándékban mérik a szeretetet - sokkal többet érhet az odafigyelés, néhány kedves szó. Mi most jelképesen, e szép virággal szeretnénk kifejezni hálánkat és tiszteletünket a női nem iránt :)

Crysis - hivatalosan

Hír | 2006.01.30 12:40

Az EA és a Far Cry fejlesztőcsapata a Crytek kitudja miért, de csak ma jelentette be teljesen hivatalosan, hogy készül a legújabb szemmeresztő grafikával rendelkező akciójátékuk a Crysis. Az élmény minden eddiginél hatásosabb, és felejthetetlenebb lesz - ígérik a programozók. Aki esetleg lemaradt volna a múltkori movieról, illetve interjúról az feltétlenül pótolja a hiányosságait.

'Reggelt...

Hír | 2006.01.11 06:24

Kellemes reggelt mindenkinek. Bizony igen csalóka az időjárás, délre ránkolvad a kabát, estére megint megfagyunk. Hát, ha tavasz egyelőre nincs is, ma reggel egy aranyos demóval indítunk.

A rendőrhöz odamegy Budapesten egy járókelő, és így szól: - Mondja már meg, biztos úr, Budán vagyok vagy Pesten? - Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni? - Mit tegyek, ha csak maga van itt.

Silverfall - Monte Cristo szerepjátéka

Hír | 2005.12.21 10:08

A Monte Cristo Games bemutatta Silverfall címmel legújabb fantasy stílusú szerepjátékát, melyet a KievGames fejleszt a számukra. Egyelőre annyit tudni róla, hogy nem lesz ronda, hatalmas bejárható terület, négy egyénre szabható játszható faj, 150 féle szörny, szingli és multi küldetések egyaránt a rendelkezésünkre állnak. Tanúi lehetünk a napszakok váltakozásának, stb. Szóval egyelőre csak marketingelnek a srácok, de azért ezt néhány képpel is alátámasztják.

THQ játékok: ez itt a reklám helye!

Hír | 2005.12.20 10:26

A THQ játékkiadó aláírt egy megállapodást a Massive játékokban található dinamikus hirdetésekkel foglalkozó vállalattal, melynek értelmében a THQ ilyen módszerrel is megpróbálja növelni bevételeit néhány, a jövőben általuk kiadásra kerülő játék esetében. A sajtóközleméyn többi része már csak marketingszöveg, arról nem esik benne szó, hogy mikor találkozhatunk először hridetésekkel THQ játékokban.

'Reggelt...

Hír | 2005.12.16 06:01

Kellemes reggelt mindenkinek. Errefelé leesett az újabb hav... De hát ezzel együtt jár a hólapátolás is... Node jön a hétvégée, most pedig vannak hírek dögivel, úgyhogy nem is húznám az időt.

A rendőrök vizsgáznak: - Mit tud Csák Mátéról? - Csák Máté? Ki az? Kirúgják. Így jár a többi is, míg a legutolsónál érdekes fordulat következik be: - Mondjon valamit Csák Mátéról! - Nos, Csák Máténak volt három gyermeke. Két törvényes és egy törvénytelen. A vizsgabiztos csodálkozik, hiszen erről még ő sem hallott: - És kik azok? - Hát Csák Berri az egyik, Csák Norrisz a másik. - És ki a törvénytelen? - Nemcsák Károly.

King Kong szinkronszínészek

Hír | 2005.11.17 17:10

Bár a játék már megjelent, így kicsit furcsa, hogy az Ubisoft és a Universal Studios csak ma adták ki az infót, miszerint az Oscar-díj jelöltjei Naomi Watts és Jack Black hangjai köszönnek vissza a játékban, valamint az Oscar-díjas Adrien Brody hangja is felcsendül a játékban, akit a Zongorista című filmből már egészen biztos mindenki ismer.

[MOVIE] Timeshift

Hír | 2005.11.14 16:47

Az idővel játszani érdekes dolog. Hát még, ha a történések FPS környezetbe bújnak. Ez a Timeshift, az Atari egyik új csodája. A játékból új animáció érkezett - a videó elég nagy, jó 70 megabájt. Noha csak másfél perc, annál nagyobb felbontás. Érdeklődők ide katt.

'Reggelt...

Hír | 2005.09.26 07:19

Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Az egyetlen jónak mondható egy hétfőben - speciel most ebben -, hogy jó az idő, és még reggel sem kell megfagyni. Noha szombaton egész hétre napsütést ígértek, vasárnapra ez pedig záporra változott az előrejelzésekben, szerencsékre úgy tűnik inkább az előbbi teljesül.

A rendőrhöz odamegy Budapesten egy járókelő, és így szól: - Mondja már meg, biztos úr, Budán vagyok vagy Pesten? - Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni? - Mit tegyek, ha csak maga van itt.

Nem lesz még Diablo 3

Hír | 2005.08.14 11:37

A CNN információ szerint sajnos nem sok jó hírrel kecsegtet majd a Blizzard a hamarosan megrendezésre kerülő BlizzConon (2005. október 28-29.). A korábbi pletykákkal és reménykedésekkel ellentétben a cég nem jelenti be a Diablo 3-at, sőt még a Starcraft 2-t sem. Ez persze még távolról sem azt jelenti, hogy soha nem lesz ezekből a projektekből semmi, de egyelőre tovább kell rájuk várni. Persze az is lehet, hogy ez is csak marketing fogás, és hamarosan mégiscsak be fogják jelenteni - vicces lenne, ha tegyük fel előkerülne mindkettő :D Még annyi derült ki, hogy az idei bejelentés a World of Warcrafttal lesz kapcsolatos - na erre kiváncsiak vagyunk...

'Reggelt...

Hír | 2005.07.25 08:21

Üdvözlet. Nem szeressük a hétfő reggelt, pláne, ha még hírek sincsenek. Pedig most sajnos ez az eset áll fenn, az uborka áttolódott hétfő délelőttre. No nembaj, egy botrányos esetről ismét beszámolhatunk, ami biztos felkavarja majd az állóvizet...

Az én mamám nagyon szigorú asszony, - meséli a 19 éves Gizike- ha éjfélig nem érek haza... - Megpofoz. -vágja rá a barátnője. - Nem. Megeszi a vacsorámat. Egy busz nekimegy a fának. - Hogyan történt? - kérdezi a rendőr a sofőrt. - Fogalmam sincs. Éppen ellenőriztem a jegyeket a busz végében, amikor a baleset történt. A rendőr egy bűnözőt kísér át a bíróságra. Hirtelen nagy szél támad, és elviszi a rendőr sapkáját. A gyanúsított segíteni akar. - Örmester úr! Megengedi, hogy a sapkája után fussak? - Te kis ravasz! - mondja a rendőr - Te csak maradj itt, majd én futok a sapkám után!

'Napot...

Hír | 2005.06.23 09:53

Üdvözletem. Hideg lett... De nekem jól esik, végre nem ájulok el a melegtől. Élvezzük ki, mert minden meterológia állomás előrejelzése szerint ez csak ma délig tart, utána bő 2 héten keresztül visszatér a tűző nap és a 30 fok. Hogy említsek egy muris sztorit, Aeryn szeret a fürdőkádba mászkálni, és pofozni az éppen csak csöpögő vízsugarat. Valamelyik nap annyira kíváncsi volt, hogy beleesett a vízzel teli sarokkádba... Próbált úszni, nézett rendesen, de kikaptuk mielőtt komoly lubickolásba kezdett volna. És a legjobb, hogy nem hagyott benne rossz nyomokat, ugyanúgy megy, és... :D

Két bugyi beszélget a szárítókötélen: - Miért haragszol rám? - kérdezi az egyik. - Mert tegnap is miattad toltak le. - Hol van a kiscicám, Jean? - A hűtőszekrényben, uram. - Nem fog ott megfázni? - Nem uram, mert rácsuktam az ajtót. A legyek fociznak az asztalon, és az egyik elmegy vécére. Mikor visszajön, látja, hogy a többiek görcsbe rándulva fekszenek az asztalon. - Hát itt meg mi történt? - Lefújták a meccset.

'Reggelt...

Hír | 2005.06.02 06:15

Üdvözletem. Tegnap 16 óra után pár perccel új tag lépett a családba, ez pedig az a macsek, akit régebben emlegettem... Később, mint terveztük, és nem is fekete kandúr, hanem fehér és lány, de nagyon elbűvölő és okos: gyorsan tanul, nem elbújt egy sarokba, hanem feltelepedett az étkezőben a székekre :), plusz nagyon jól viselkedett éjszaka. Mivel sokan kértétek, valamelyik nap majd csinálok egy jó képet és megmutatom :) A 9 hetes csöppség neve egyébként Aeryn.

Melyik a legdemokratikusabb női ruhadarab? - A melltartó. Mert a széthúzókat összetartja, a csüggedőket felemeli, a különbséget eltakarja. A rendőrök vizsgáznak: - Mit tud Csák Mátéról? - Csák Máté? Ki az? Kirúgják. Így jár a többi is, míg a legutolsónál érdekes fordulat következik be: - Mondjon valamit Csák Mátéról! - Nos, Csák Máténak volt három gyermeke. Két törvényes és egy törvénytelen. A vizsgabiztos csodálkozik, hiszen erről még ő sem hallott: - És kik azok? - Hát Csák Berri az egyik, Csák Norrisz a másik. - És ki a törvénytelen? - Nemcsák Károly.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)