Infinity Ward tragédia - Újabb öt ember távozott
Öt újabb Infinity Ward alkalmazott szedte a sátorfáját
Öt újabb Infinity Ward alkalmazott szedte a sátorfáját
A Mafia 2 sem fog szűkölködni a bűnben, árulásokban, és tragédiákban. Erről mesélnek a fejlesztők.
Minket, gamereket sokszor vádolnak azzal, hogy bezárkózunk saját világunkba és a külvilág nem érdekel minket...
Pedro Almodovar filmjei bizonyos szempontból rendkívül repetitívek: mindegyik érző anyákról, könnyűvérű asszonyokról, gyászoló férfiakról és nőkről, kisszerű sorsokról, személyes tragédiákról, identitáskeresésről szól, ahogy a homoszexualitás, a drogok, és az önálló nők problémaköre is rendre előkerül.
Ha valaki évtizedeket tölt el egy zenekarban, nincs az a tragédia, ami egy idő után ne kovácsolná újra eggyé a bandatagokkal
Értesítjük a kedves Titeket, hogy kedden 10.00-14.00 között a GSO technikai kényszerszünetet tart.
Tragédiába torkollott a hazánkban is népszerű online szerepjáték két megszállott játékosának összetűzése.
Uwe Boll legújabb gyöngyszeme, a Postal filmadaptációja sajnos késik. Ugye micsoda tragédia?? Azt hiszem, túl fogjuk élni...
Szörnyű tragédiába torkollott egy német családfő és fia közötti vita, melynek végére egy elsülő sörétes tett pontot.
A Virginia Tech-en pár napja történt szörnyű tragédia óta mindenki másképp gyászol az Egyesült Államokban. Ross Perkins, az egyetem egyik kutatója úgy döntött, hogy emel egy emlékművet az áldozatoknak a Second Life című MMO-ban.
Folynak a nyomozások, hogy fényt derítsenek a hétfői mészárlás okaira. Rengeteg spekuláció bukkant fel azóta a médiában, melyek között több a videojátékokat célozza meg. A témával foglalkozó Washington Post egyik online cikkében párhuzamot vontak a gyilkos Counter Strike-os múltja és a hétfői tragédia között, azonban késöbb eltávolították a cikk erre vonatkozó sorait.
Egyre-másra érkeznek a virginia-i tragédiával kapcsolatos hírek. Ahogy az várható volt, többen is a videojátékokat okolják a szörnyű tragédiáért. Nem ez az első alkalom, hogy kedvenc szórakozásunkat teszik meg bűnbaknak, így számíthattunk arra, mikor szólalnak fel az első játékos-csoportosulások. A pohár ezennel betelt, megtörték a csendet.
Két nap telt el a virginia-i tragédia óta. A sajtóban továbbra is vezető hírként közlik az egyes felszólalók elemzéseit a témával kapcsolatban. Többen is keresik az választ, vajon mi vezetett ehhez a szörnyű mészárláshoz. Sajnos, ahogy azt várhattuk, sokan a videojátékokat okolják, azonban akadnak olyanok, akik szerint tévedés a játékipart célkeresztnek használni.
Feltételezhetően mindenki hallott a Virginia Tech-ben tegnap bekövetkezett tragédiáról. Csak idő kérdése volt, hogy valamelyik önjelölt játékellenes kereszteslovag mikor veti rá magát a témára.
Accordnak köszönhetően egy kicsit enyhíthetjük a Need For Speed: Most Wanted demó utáni várakozás kínzó pillanatait. Sokatokon tapasztalni különféle tüneteket. Talán az alábbi négy videó jó hatással lesz. De ha csak növeli a birtoklási vágyat, az se akkora tragédia... Ezt az is jól bizonyítja egyébként, hogy már azelőtt tizenöten töltötték le az alábbi videókat, hogy azokat kiraktam volna a főoldalra... :) A pillanatot néhány nem túl jó minőségű, de rendhagyó képpel koronáznánk meg. Thanks NFSNetwork.it.
Sajna a dínók nem hogy nem haltak ki, még nem is érnek ide időben - gyakorlatilag erről szól ez a hírezet. Fülünkbe jutott ugyanis, hogy az előzetes tervekhez képest ez a király kis dínós-gyilkolászós RTS késni fog. Eredetileg úgy volt, hogy 2005 negyedik negyedévében kapjuk kézhez, azonban most az a helyzet, hogy 2006 eleje előtt nem is számíthatunk rá. Szörnyű, kész tragédia... megyek is vissza epret enni :( Azért a videót csekkolja, aki még nem tette volna.
Kellemest. Hamarosan itt a nyár, meg sokak szünete is egyben. Ki lehet költözni gépestől a kertbe :) Az E3-nak még mindig vannak utózöngéi, ennek ma is lesz nyoma. Aztán... vicc:
| Két drámaíró beszélget : - Befejeztem a tragédiámat, csak azt nem tudom, hogy az ötödik felvonás végén hogyan pusztítsam el a hőst? - Az igazán egyszerű, kérlek. Olvastasd el vele az első négy felvonást. Két skót járja az erdőt. Az egyikre rájön a szükség, és elvonul egy fa mögé. Pár perc múlva kiszól a barátjának: - Te, van nálad egy kis papír? - Ugyan már - szól vissza a barátja -, ne légy olyan fukar, hagyd ott! |
Eddig úgy volt, hogy a Bet on Soldier a demójával együtt június-július magasságában érkezik. Ez a megállapítás megdőlni látszik, legalábbis ami a teljes változatot illeti. Most erősen úgy néz ki, hogy szeptember előtt nem jelenik meg. Szörnyű tragédia ez mindannyiunk számára, de valahogy majd csak kibírjuk.
Nemrég még úgy volt, hogy a Star Wars: Republic Commando jövő februárban érkezik. Ez a feltevés megdőlni látszik, ugyanis a játék honlapján most már március 1-je látható. Szörnyű nagy tragédia ez kérem szépen... főleg, hogy másodikán meg a születésnapom lesz. Öregszem, a fene enné meg!
Hadd kezdjem azzal, hogy megjelentek a véglegesített Half-Life 2 dobozképek. Állítólag kishazánkban is csak Freeman-es változatban lesz kapható... szerintem nem tragédia :)
Aztán olvassátok, mit írt Chuck Osborn, a PC Gamer szerkesztője a játékról: "A Half-Life 2 vitathatóan a legjobb PC-s játék, amit valaha készítettek. Lenyűgöző játékélményt nyújt. Míg néhány játék csodálatos grafikával, mások pedig profi átvezető animációkkal, esetleg szövevényes és eredeti történettel hódítják meg a játékosokat, addig ezek mind megvannak együtt ebben!" Az első részt több mint 10 millió példányban értékesítették, remélhetjük a legjobbakat. Greg Coomer pedig a következőkről mesélt egy kicsit: A következő lépés a Team Fortress 2 elkészítése lesz (ezek szerint mégse fogja tartalmazni az alapcsomag?). Összehoznak egy MOD expót Seattle-ben, ahol megpróbálnak segíteni a modifikációk készítőinek, új ötleteket megvalósítani, stb. Valóban szívükön viselik a játékosok elvárásait...Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)