Jó Éjt szeptember tizenharmadikán, vasárnap.
Már csak másfél óra és a New York Giants és a Washington Redskins emberei egymásnak feszülnek - jön az év legkafább része - amiben fut az NFL... Februáig tartó gyönyörűség...
Már csak másfél óra és a New York Giants és a Washington Redskins emberei egymásnak feszülnek - jön az év legkafább része - amiben fut az NFL... Februáig tartó gyönyörűség...
Prioritást élveznek az id Software műhelyében készülő Rage és Doom 4 játékok, a grafikus motor licensz ügyletei csak másodlagosak.
Végre megérkezett a Legenda második része, ami majdnem akkorát szólt, mint annak idején az első. Sajnos csak majdnem
A Relic Entertainment szerint a játékfejlesztők csak magukat okolhatják a PC-s piac gyenge eredményei miatt.
A Jules Verne alkotásai által inspirált Damnation a jelek szerint nem csak magányos harcosoknak tartogat izgalmakat.
Cliffy B. nyilatkozata alapján az Epic a jövőben elsősorban a konzolpiacra fókuszál és kevesebbet foglalkozik a PC-vel.
Ugyan a Microsoft hivatalosan csak márciusra ígérte a Vista SP1 javítócsomagot, torrentről már tölthető a kiszivárgott béta.
Enyhe késést szenved a Stardock körökre osztott űrstratégiájának második kiegészítője. Az ok azonban merőben szokatlan.
A viszonylagos pangás után csak magukra találtak a marketingesek, s tegnap megtudtuk, hogy a Far Cry alaposan átdolgozott folytatására februárban számíthatunk valóságos UbiSoft dömping keretében.
Exkluzív (Na jó, csak majdnem, tekintve, hogy órák óta kering a világhálón.) videó következik a szingli játékmódból.
Azt már tudtuk, hogy a Cartoon Network neve is fel fog tűnni az MMO játékok palettáján, ám azt csak ma tudtuk meg, hogy milyen formában.
Kellemes vasárnap délelőttöt! Holnap már nem örülhetünk annyira a napfelkeltének, így ma használja ki mindenki az időt arra, hogy kikapcsolódjon egy kicsit. Ha minden jól megy a jövő héten megkapjuk az Overlord demóját, ráadásul az elkövetkező hetekben több nagy játék is megjelenik majd, köztük a Colin McRae Dirt és a Lost Planet. A sulinak is napokon belül vége, így bőven lesz időnk játszani majd velük, de természetesen a mi munkánknak akkor sem lesz vége, így akárcsak ma, a nyári hónapokban is szervírozzuk majd nektek a játékvilág legfrissebb híreit.
Alig telt el néhány óra az előző Transformers hír óta, máris itt van egy újabb trailer, ami a legmerészebb elképzeléseinket is a földbe döngöli. Kár tovább szaporítani a szót, aki megnézi ezt a bemutatót, rögtön belátja, hogy Michael Bay most nem kispályán játszot. Bárcsak már július lenne
Öröm volt ma felébredni, ugyanis kiderült, hogy még csak május 6.-a van és nem május 7.-e, ahogy eredetileg hittem, szóval egy nappal fiatalabb vagyunk mind és ez nagyszerű. Emellett szintén nagyszerű, hogy az összes eladási listák első helyén a The Lord of the Rings Online áll, amely egyébként egy nagyszerű MMO is egyben (Angliában az össz-formátum listát is vezeti, nemcsak a PC-set). Hogy a WoW-nak versenytársa lesz-e, azt nem tudni, hiszen a WoW már 2 éve a piacon van, de a LotRO nem lebecsülendő. Majd 1-2 év múlva ráérünk ezen a kérdésen filozofálni, most nézzük, mi minden érdekesség történt a világban május 6.-án.
A színészóriás, Anthony Hopkins következő filmje, a Fracture április 20-án kerül a mozikba az Egyesült Államokban. A forgatások lezárultak, a kópiákat nemsokára kiszállítják a filmszínházakba, így nem marad más hátra, minthogy hátradőlve pihenjen a stáb a hosszú munka után. Azaz csak maradna, ha nem kéne folyton sajtótájékoztatókat és interjúkat adniuk. Egy ilyen interjú jutott el ma hozzánk, amit a Comingsoon.net munkatársai készítettek Gregory Hoblit rendezővel és a mozi főszereplőivel Ryan Goslingal Rosamund Pikeal és magával Antony Hopkinsal.
A Playstation 3 bemutatkozása már megtörtént Amerikában és Japánban is, ám Európába csak márciusban ér el a konzol.
Guten morgen! A szokásos hideg novemberi reggelre ébredtünk, reméljük napközben kicsit felmelegszik az idő... Miközben a reggeli kávét iszogatom, kirakok néhány vadiúj hírt nektek, köztük egy demót, aminek még tegnap kellett volna érkeznie, de az amerikai időeltolódás miatt csak ma jött ki.... Hogy miről beszélek, azt mindjárt meglátjátok! Addig is a reggeli fárasztó vicc...
Elméletileg a Mozilla még csak ma délután adja ki hivatalosan a Firefox 2.0 webes böngészőt, ám a szervezet FTP szerveréről már tegnaptól kezdve elérhető a program.
A Nintendo hivatalosan valószínűleg csak ma éjjel fogja bejelenteni, a New York Times állítólag már most megtudta, hogy a korábban Revolution, most pedig Wii néven futó új csodakonzol mikor és mennyiért kerül a boltokba.
Üdv, szerdai emberek! Szörnyű rohamra számítunk ma és a hét további néhány napján, hiszen még csak ma kezdődik az igazi Games Convention. Igyekszünk annyi infót szállítani, amennyit csak tudunk, meg amennyit elbírnak a szervereink :) Megelőzve a tegnapi fennakadásokat, ismét megkérnék mindenkit, hogy aki letölt tőlünk egy fájlt, az legyen szíves egy szálon tegye azt! Köszi!
| Két barát beszélget: - Nekem minden nőnek sikerül elcsavarnom a fejét!- mondja az egyik. - Hogyan? - Nem tudom, de amikor rájuk nézek, mind elfordítják a fejüket. A gazdag fiú egy elvált, kétgyerekes asszonyt akar feleségül venni. Az apja így szól hozzá: - Dehát fiam! Annyi szűzlányt kapsz, amennyit csak akarsz. - De édesapám, én nem tágítok |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)