Reggeli képvihar!
Ennek már csak a fele tréfa. A vihar elvonult, bár még visszajön. Maga után hagyott egy kisebb adag felsöprésre váró képséget. Íme.
Ennek már csak a fele tréfa. A vihar elvonult, bár még visszajön. Maga után hagyott egy kisebb adag felsöprésre váró képséget. Íme.
Üdvözlet! A tegnapi napon volt miből válogatni, szinte minden stílus kedvelőjének. Engem valamiért leginkább a Dungeon Siege 2 csigázott fel, de azt, hogy ha megjelent; majd az égig csigáz, vagy éppen lecsigáz, azt nem tudom :). Jó hír a sulit elviselőknek, hogy már nem kell sokat kibírniuk. (Csak bírjam ideggel az éreccségit hó'nap... :D - Berk)
| A rendőr leállítja az autóst az autópályán, és megkérdi tőle: - Uram, megkérdezhetem, mióta jön hibás hátsó lámpákkal? A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni. - Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr - Pár kiégett izzó miatt még nem kell elkeseredni. - Nem? És az utánfutóm, meg a motorcsónakom? |
Pár hete már megkaptuk a Ground Control 2: Operation Exodus egyjátékos demóját. Akinek az bejött, az most végképp úszik a boldogság tengerében, hiszen megérkezett a többjátékos változata. Külön érdekesség, hogy Június 12-ére (most vasárnapra) meghirdettek egy multis versenyt, melyről pontos részleteket majd a hivatalos oldalon olvashattok. Addig is kezdjetek neki a gyakorlásnak, persze előtte innen töltsétek le a 213,5 megás stuffot.
Ha kicsit lentébb lapoztok, ott díszeleg egy új videó a Dungeon Siege 2-ről, mely in-game jeleneteket mutat be, kommentárral fűszerezve. Már az nagyon árulkodik arról, hogy itt valami fantasztikussal lesz dolunk. A kedv fokozása érdekében a Gas Powered Games útjára bocsájtott öt darab új képet is:
Hamarosan a boltokba kerül a Tribes sorozat harmadik epizódja, a Vengeance. Még ez előtt, az a drááááága Sierra kiadja az első két epizódnak az ingyenesen letölthető változatát. Most az első rész került teljesen publikus kezekbe, és hamarosan érkezik a dicső folytatás is! A játékról itt olvashatsz, a stuffot pedig innen cibálhatod.
Lassan már egy évtizede dolgoznak a Duke Nukem: Foreverön, és ha így folytatják tovább, akár még a Guiness rekordokba is bekerülhetnek. A legutóbbi megjelenési dátum 2004 vége volt, ám George Broussard minap kijelentette, hogy azért nem mutogatják a játékot, mert még "nem igazán járunk a fejlesztés vége fele", azaz még mindig nem tartanak sehol:) Szerintem pompás dolog lehet ilyet mondani olyan embereknek, akik már alig várják a méltán népszerű folytatást.
A Mirinda (semmi közük az üdítő italokhoz!) kiadta a Spider-Man 2 béta demóját. Akárcsak az előző rész, ez is a filmet veszi alapul, és vele azonos időben fog megjelenni. Szuperhősként mindig akad dolgunk, főleg ha felbukkan egy újabb szuper gonosz. Akinek kedve van egy kis pókmókához (és nem fél a filmmel kapcsolatos spoilerektől), az innen máris leránthatja a 197 megás csomagot.
A reggeli négyesfogatot tovább spirázzuk egy kis Driv3r animációcsomaggal. A kis zip fájl négy újabb jelenetet tartalmaz az akciójátékból. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem már kezd elegem lenni a sok animból... ide mááááár a végeleges játékot!
Milyen jó érzés úgy ébredni, hogy egy rakat új animáció vár :) Az éjszaka hozott, nem kevesebb, mint 4 szeretet csomagot első körben! Természetesen már át is szippantottam mindet szerverkénkre, úgyhogy cibálhatjátok (Thanks Silviu_G). Íme:
Egy csöpp hivatalos előzetes érkezett eleddig csupáncsak a Gearbox (HL: Opposing Force) új háborús játékából, a Brothers in Arms-ból, ami elég ütősre sikeredett. Most megszemlélhettek egy nem hivatalos, nem is kifogástalan minőségű, de legalább elég hosszú videót, ami totálisan a játékmenetet mutatja be. Azt hiszem, a csapat tudja, mit csinál. Én sikert jósolok ennek a játéknak, s nem csak a grafikája miatt! Nézzétek csak meg!!
Botfa Zsolt, a Clevers nevű magyar fejlesztőcsapat (Terminator 3: War of the Machines) PR managere egy álláshirdetést intézett Felétek, olvasók felé. "A Clevers Games Kft. bővíteni kívánja jelenlegi állományát, a jelenlegi projektünkhöz keresünk pár embert... Az alábbi doksik tartalmazzák az aktuális álláshirdetéseinket..."
A Magitech Corporation kezei alatt, már jó ideje készült a Strength and Honor című stratégiai játék. Az alkotás egy 3D-s valós- vagy éppen körökre osztott játék lehet, attól függően, hogy nekünk mi a szimpatikusabb. A mai napon belekóstolhattok a játékba, mégpedig egészen pontosan a "Queen of the Nile" nevezetű kampány segítségével. A 400 megás csöppséget innen cibálhatjátok, bővebb infó pedig itt érhető el.
Végre egy érdemben említhető demó! Ilyen az E3, és a reggeli Chaos League óta nem volt (sőt, az alatt se igazán...). Az okát nem tudni, mindenesetre a Codemasters előrukkolt a Perimeter multiplayer demójával. A gyakorlópályán kívül egy "Fish" névre hallgató MP térkép áll a rendelkezésükre a kíváncsi stratégáknak.
Az EA volt szíves kiadni a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth című, már nagyon sokak által várt Gyűrűk Ura filmek alapján készülő stratégia - mondjuk úgy - videó naplóját. Ebben a fejlesztők elmondják aktuális gondolataikat (természetesen a játékkal kapcsolatban). Jelen esetben főleg a környezet valósághűségét mutogatják és dicsérik az egekbe - nem véletlenül. Nyomassátok!
[MOVIE] PlayboyJah, ez még mindig E3-as utózönge, de a pikánsabb fajtából. A Groove Games és a ARUSH Entertainment közös gyermekeként készülgető Playboy: The Mansion trailere landolt ugyanis. (Thanks: Francesco)
A honlap-létrehozási mánia sem akar szünni. Hivatalos oldala nyílt ugyanis két elég nagy hírnévnek örvendő játéknak.
[MOVIE] Spider-Man 2Egy pici animáció a nagy forgatagban kimaradt - szándékosan. Kétséges ugyanis, hogy a Spider-Man 2 előzetese milyen platformról való. Az való igaz, hogy PC-re is kijön a képregény alapján készülő film alapján készülő játék. Nagyon remélem, hogy nem a PC-sből :) Iam_The_Ghost nyomatékos kérésére azonban úgy döntöttem, mégiscsak letölthetővé teszem.
Pedig már összeállítottam a júniusi mozielőzetes listát, de most megint lehet módosítani :)
Egy kis képzuhatagAz E3 második napján csak úgy záporoznak a jobbnál-jobb képanyagok. Egy kis gyűjtögetés után összejött megint egy tekintélyes adag. Következzen tehát az esti képzuhatag!
Bazinagy lagziAz elmúlt pár napban rengeteg képanyaggal szoltáltunk az E3 alatt napvilágot látott festményekből. Most pedig lehet kezdeni a lagzit, ugyanis az eddigi, megközelítőleg az összes képet egybefonjuk :
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)