F1 2010 - Gamescom trailer
A Codemasters Forma 1 szimulátora gyűjti az erőt, hogy előzzön...
A Codemasters Forma 1 szimulátora gyűjti az erőt, hogy előzzön...
Eddig is voltak róla videók - de a 2009-es autókkal...
Folytatódik a Codemasters fejlesztői napló sorozata...
Miután a Sony monopóliuma lejárt a Forma-1-es játékokra, végre más is próbálkozhat.
Némi ingame jelenettel tarkított F1 2010 videó érkezett. Végre!
A Formula 1 2009-es játékváltozata csak PSP-re és Wii-re érkezik, ám a 2010 már PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra is.
Nemrég fejeződött be a Forma-1 esti futama Szingapúrban.
Az autós játékok szerelmeseinek ímhol egy pompás kis Race On trailer.
Ebben a hónapban kisorsolunk egy ASUS Rampage Formula alaplapot és egy ASUS ENGTX260 MATRIX/HTDI/896MD3 videokártyát!
Három kicsi, de annál mutatósabb kép került közkézre a Codemasters F1 2010 játékából!
Az 1960-as évek gyönyörű Forma 1-es autóival róhatjuk a köröket a Vae Victis csak online játszható versenyjátékában.
Gavin Raeburn megfogalmazása szerint a Codemasters fejlesztőstúdiójában készülő F1 2010 minden idők legjobb Forma 1-es játéka lesz.
A bejelentést követően a Codemasters most egy hangulatos teaser tralert is dobott nekünk a Formula 1 2010-ből.
A Forma 1-es videójátékok jogainak kálváriája véget érni látszik. A Codemasters jövőre PC-n, Xbox 360-on és PS3-on is elrajtoltatja a komplett mezőnyt.
A Codemasters és a Formula One Administration megállapodásának értelmében mutliplatform F1 játékok érkeznek jövőre.
Az újragondolt formula révén a korábbi epizódok népszerűségét is felülmúló Vegas egy ígéretes folytatással tér vissza.
A svéd SimBin fejlesztőcsapat megállapodott a Eurosport tévécsatornával egy új versenyjáték kifejlesztéséről, amely a RACE címre hallgat. Az alkotás a WTCC-re épül, amely egyike a FIA három világbajnokságának a Formula 1 és a WRC mellett. A 2006-os szezont játszhatjuk majd végig a hivatalos pályákon, hivatalos verdákkal és valódi, licenszelt vezetőkkel. A versenyek kétszer 20 percesek, a kocsik teljesen széttörhetők, s állítólag a fizikára sem lesz panasz. Online módban akár 26-an is nyomulhatunk. Emellett az időjárás is dinamikusan változik a versenyek közben. Az idei Games Convention kiállításon, Lipcsében már működés közben megtekinthető lesz a játék. A pontos megjelenés viszont egyelőre nem ismert. További információkért látogassatok el a www.race-game.org oldalra.
RaceSim Challenge néven indul Magyarország új szimulátor bajnoksága. A név az eddigiektől eltérően kétféle erőpróbát is takar. Az első a korábban már egy szezont megélt Hungarian Grand Prix 4 Masters nevű offline bajnokság következő évada, amelyre minden olyan játékos jelentkezését szeretettel várjuk, akiknek nincs lehetőségük kötött időben rendszeresen a gép előtt ülni és úgy összemérni a tudásukat. A bajnokság a beküldött eredmények alapján rangsorolja a résztvevőket. A világ bármely tájáról és bármilyen sávszélességű internet kapcsolattal részt lehet venni. A második a RaceSim Challenge rFactor bajnoksága, amelyben a GSMF Team féle Porsche Carrera Cup 05 modot használjuk. A versengéshez nagy sávszélességű internet kapcsolat szükséges, illetve a játék eredeti verziója. A bajnokságot a Hungarian GTR Masters szerverén rendezzük meg és minden hét csütörtöki napján indulnak a versenyek. További részletekért érdemes ellátogatni a Formula.hu portál által szervezett RaceSim Challenge bajnokságok központi oldalára, amely a rsc.formula.hu oldalon található meg. Innen a logó bal oldalára kattintva a GP4 bajnokságba, a jobb oldalára kattintva pedig az rFactor bajnokságba juthatunk tovább. A felmerült kérdéseket pedig a marco@formula.hu címre lehet postázni, illetve a honlap fórumán is várják őket.
Igen...egy újabb szomorú hír. A Grand Prix-k új része - szám szerint az ötödik - PC-re 2007 előtt nem jöhet ki, ugyanis a Sony kötött egy olyan szerződést a Formula 1-gyel, melynek értelmében 2007-ig kizárólag PlayStation 2-re jelennek meg az e licensszel rendelkező játékok. Ez van, ismét kezdődik a Sony "barátságtalan politikája". Thanks cnensuska.
Egy olyan hír következik most, melyet a vállalkozó szellemű, és a kíváncsi gamerek fognak igazán értékelni. Nevezetesen és bétatesztre szeretném felhívni az olvasók figyelmét, melyet a Paradox Interactive hirdetett meg, a készülőfélben lévő Diplomacy című játékához. Gyakorlatilag semmi más dolgotok nincs, mint ellátogatni ide és kitölteni a formulát, hiszen a legjobb az egészben, hogy akárki résztvehet benne. Szóval csak bátran!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)