Második kiegészítőjéhez érkezett a „Céhek háborúja” akció-MMORPG, amely a gyönyörű grafikájáról, profi PVP részéről és „pénztárca-barát” hozzáállásáról (ugyanis nincs havidíj) híres. A Nightfallt egy megjelenés előtti béta preview-ban próbálhattuk ki, amely egészen ma este nyolcig még mindenki rendelkezésére áll.
Új videót adott ki az Electronic Arts a Need for Speed sorozat idei részéről, a Carbonról. Ezúttal az új cicababát csodálhatjuk meg.
Közel egytucat új kép érkezett a Need for Speed sorozat legújabb részéről, a novemberben megjelenő Carbonról.
Huh... reggelt! Meg hétfőt! Nagggyon durva ez a mostani lapleadás :) Nagyon rég, vagy talán soha nem jött össze ennyi esemény. Zeroék vasárnap délelőtt három órányi nyers videoanyagot pottyantottak az ölembe a Games Conventionről, amit mára teljesen össze is kell vágnom. Alványhiány póver megvan, de sikerül tartani a határidőt, úgyhogy a szeptemberi DVD-n minden eddiginél hosszabb GSTV-re számíthattok. Majd azt is meglátjátok, miért. Szerencsére a GC lecsengett, ráadásul hétfő is van, így most annyira nincsenek hírek. Ennek alapesetben nem örülnék, de tényleg csak így tudom időben befejezni a videókat :)
| - Mi az, hosszú, sárga, meleg, és nem mozog? - Combino-villamos |
Bár a lipcsei Games Convention még egészen vasárnapig tart, kitelepült újságíróink már befejezték a tudósítást. Egész egyszerűen azért, mert az összes létező és arra érdemes kiállítót felkeresték, meginterjúvolták és még videót is rögzítettek. Szívből remélem, hogy lesz elég időm normálisan megvágni az anyagot, hogy felkerülhessen a szeptemberi lemezmellékletre. Durva lesz, az biztos. A következőkban átadnám a szót Gyunak és ZeroCoolnak, akik szeretnének tőletek elköszönni, illetve megköszönni azt, hogy velünk voltatok a tudósítások ideje alatt.
| Egy férfi és egy nő állnak egymás mellett egy cocktail party-n. A nő ránéz a férfira, és megjegyzi: - Tudja, ön nagyon hasonlít a harmadik férjemre. - Tényleg? Hányszor volt már férjnél? - Kétszer |
[PODCAST] S.T.A.L.K.E.R. Játékélmények!Szintén zárt ajtók mögött, de ki lehetett próbálni a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl DirectX 9-es verzióját, ami ZeroCool szerint sokkal jobban néz ki, mint ahogy az a publikus videókban látszik.
[PODCAST] Splinter Cell: Double Agent - Kooperatív mókaÚj információk birtokába jutott ZeroCool a Splinter Cell: Double Agent prezentáció során.
[PODCAST] Világsztárok játszanak élőben @ GCMegérkezett a mai első podcastunk. Gyu és ZeroCool lassan búcsúzik a helyszíntől, úgyhogy a maiak az utolsó anyagok Lipcséből.
[MOVIE] Crysis a térben is hódít!Nos bizonyára mindenki emlékszik rá, persze azok közül akik letöltötték Zero eddigi videóit, hogy az EA standjánál egy különleges 360 fokos teljes teret betöltő kivetítője volt.
[MOVIE] SPORE KARAKTERGENERÁLÁS @ GCZeroCool mai utolsó adása a Spore című új Will Wright-játék karaktergenerálási folyamatát mutatja be.
BABES #2 - ÚJ HELYSZÍNI FOTÓKZeroCool, te mááákos! Bár azt tudni kell, hogy Gyu és ZeroCool is elvitte magával a barátnőjét, a kiállításon szabadon fotózgathattak más hölgyeményeket is :)
[PODCAST] Guild Wars tapasztalatokZeroCool az előbb telefonált rám Lipcséből, hogy újabb anyagokat töltött fel nekünk.
[MOVIE] BIONICLE HEROES @ GCKövetkezzen egy kis stílusváltás. Zeroék felvették ugyanis a Bionicle Heroes bemutatóját.
[PODCAST] UT 2007: a kígyózó sorok átkaSzegény Zero barátunk ismét jó nagyot akart fogni és fogta magát, aztán beállt az Unreal Tournament 2007-hez vezető sorba.
[PODCAST] The Witcher prezentációMegérkezett a mai első podcastunk. ZeroCool részt vett a The Witcher című szerepjáték prezentációján.
[KéPZ] ELSŐ NAP, MÁSODIK ADAG @ GCEjj emberek a nagy kavarodásban majdnem sikerült elfelejteni kitenni a nap második csomag képét, melyet Zero küldött, na de csak kikerül.
[KéPZ] World of Warcraft: The Burning CrusadeÍÍÍÍ!!! VÁÁÁÁ!!! Na most már azt hiszem érthető, hogy ZeroCool komának miért is jött be annyira a World of Warcraft kiegészítőjének legújabb prezentációja.
Csapatunk videóinak összefoglalója @ GCNa befejeződött a GC első napja a videók by Gyu and ZeroCool szempontjából is, így most eljött az ideje, hogy ezeket is összecsomagoljuk egy hírbe.
[MOVIE] F.E.A.R. ECTRACTION POINT INGAME @ GCA végére maradt a hab a tortán, vagy inkább a hab tetején a cseresznye :) A F.E.A.R. kiegészítő lemeze, az Extraction Point ősszel jelenik meg, ahogy ezt már ZeroCool is elmondt az egyik podcastban.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)