Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1607

[KéPZ] Rail Simulator

Hír | 2007.01.25 16:31

A Kuju gőzerővel dolgozik a már régebben bejelentett Rail Simulator programon, ami lényegében egy vonat szimulátor lesz.

[KéPZ] Field Ops

Hír | 2007.01.23 18:10

A Digital Reality gőzerővel dolgozik legújabb játékán, amit az RTS és FPS rajongók egyaránt élvezni fognak.

World of Warcraft: The Burning Crusade bemutató

Teszt | 2007.01.18 12:54

A Dark Portal, amely korábban vérszomjas orkhordák képében mérhetetlen halált és pusztulást hozott Azeroth földjére, újból nyitva áll.

Lesz GTA Wii-re is?

Hír | 2006.12.19 09:42

A Nintendo gőzerővel szorítja a Rockstar Games nyakát, mert nagyon szeretnék, ha az egykori Playstation exkluzív sikersorozat új epizódja Wii-re is elkészülne!

[MOZi] Shrek the Third Teaser!

Hír | 2006.12.14 11:53

Nem nevezhető hivatalos előzetesnek, de igencsak sokat mutat az a videó, amely az egyik amerikai tévécsatornában ment le nem olyan rég. A Shrek harmadik részéről van szó.

[GSTV] Nálunk az első Wii!

Hír | 2006.12.07 22:08

ZeroCool ma este vette meg valószínűleg az ország első Nintendo Wii konzolját. Az eseményt természetesen meg is örökítettük.

Készül a Skype 3.0

Hír | 2006.12.04 15:02

Gőzerővel készül a világ legnépszerűbb internetes csevegőprogramjának legújabb, 3.0-as változata.

Gőzerővel támad Garry modja

Hír | 2006.11.28 10:58

Az Independent Software fejlesztője, Garry Newman meglépte azt, ami már régóta várható volt.

'Reggelt!

Hír | 2006.11.25 08:30

Kellemetes szombatot mindenkinek! Ez az idő kitűnő arra, hogy bebújjunk a gép elé és játsszunk valami jó kis stuffal. Ejj, ha már lenne Wii... biztosan nem sikerülne leadni időben a DVD-t :) Ám addig is gőzerővel készül az extra hosszú GSTV, meg a többi nyalánkság. Közben pedig ZeroCool kitol egy-két apróságot.

1 millió Gears of War nem tévedhet

Hír | 2006.11.22 21:58

Miközben elhűlve olvasom ZeroCool hírét, hogy esetleg nem lesz Gears of War (azért csak most olvasom, mert nem fogjátok elhinni, mivel játszottam délután Xbox 360-on... ;) ) a következő hír, amit megtalálok, hogy éppen most vitte haza az egymilliomodik boldog user a Gears of War dobozát.

[GSTV] Wiigyázz!! Nézz!

Hír | 2006.11.21 18:21

Ahogy azt már említettük, ma rendezték meg a Nintendo Wii magyarországi sajtótájékoztatóját, amely alig negyed órája ért véget. A helyszínre kilátogatott a GameStar is, s mindenre kiterjedő beszámolónkat ZeroCool tollából olvashatjátok. Természetesen a képek mellett videót is készítettünk, mely épp most kerül majd kezeim közé, úgyhogy amint lehet, azt is megtekinthetitek. Előljáróban annyit, hogy Wiii a legjobb konzol :) Wááá! :D

'Reggelt!

Hír | 2006.11.18 08:33

Jó reggelt, szombat! Tegnap szép kis mennyiségű cikket termeltünk. Ott volt ugye Bad Sector PS3 összefoglalója, illetve én is írtam a FEAR Extraction Point kapcsán a hazai fejlesztőkről néhány sort. Tegnap debütált Duncan is az online-on az első cikkével. Őt már jól ismerhetitek a novemberi GSTV-ből és az újságból is. Egyébként, aki valamiért lemaradt volna az infóról, ma délután találkozhat Gyuval, ZeroCoollal és velem a budapesti Árkádban rendezett Carbon versenyen.

[MOVIE] Medal of Honor: Airborne

Hír | 2006.10.30 19:48

Nagyjából az idei E3 óta nem hallottunk semmit a Medal of Honor háborús akciójáték-sorozat legújabb részéről, melyet Airborne alcímmel emlegetnek. Hát most itt egy új videó.

OpenGL telefonra?

Hír | 2006.10.26 09:05

Miközben mi a Crysis technikai újításaiban gyönyörködünk a legújabb képeken és mozikon keresztül, a mobiltelefonos technológia is gőzerővel halad tovább. A legújabb dili az OpenGL-es játékok bevezetése, amelynek köszönhetően telefonjainkon eddig sohasem látott grafikai minőségben lehet részünk.

'Napot!

Hír | 2006.10.25 11:17

Kellemes szerdát! Jó hír, hogy gőzerővel készül a novemberi GameStar magazin, és már a teljes játék is megérkezett a DVD mellékletünkre. Annyi tesztverzió potyog a szerkesztőségbe, hogy lassan már tényleg kifutunk a helyről... No, de most lássuk inkább a friss híreket.

Egy férfi bemegy a bárba, rendel egy sört. Már emelné a szájához, mikor előugrik egy majom és belemártogatja a hátsó felét a sörébe. A férfi undordva mondja a pultosnak: - Én ezt nem iszom meg, adjon másikat. A pultos ad egy másik korsót, de a majom megint elintézi. A férfi felháborodva kérdi a pultostól: - Nem tudnák ezt a majmot máshol tartani? Már a második korsót nem tudom meginni miatta. - A majom a zongoristáé, vonja őt felelőségre. A férfi odamegy a zongoristához és megkérdi: - Uram, azt tudja, hogy a majma a sörömbe mártogatta a fenekét? - Hát, így nem, de ha dúdol belőle egy kicsit, megpróbálhatom.

NFS Carbon Exkluzív Előzetes

Hír | 2006.10.20 21:08

Ahogy azt már reggel ígértük, megérkezett ZeroCool tollából a Need for Speed: Carbon előzetese a GameStar Online-ra. Mivel a srác csak pár órája jutott hozzá a játékhoz, így csak az azonnal szembeötlő újdonságokra volt idő, de azokból is akad bőven. Olvassátok csak! Ja, és nézhetitek is, merthogy vannak videók is :)

'Napot!

Hír | 2006.10.20 10:14

Kellemes pénteket! Végre itt a hétvége, legalábbis hamarosan, ráadásul most három napos lesz. A suliba járók egy részének pedig most kezdődik az őszi szünet... vagy a jövő héten? :) Egyébként ma érkezik meg szerkesztőségünkbe a Need for Speed: Carbon teljes verziója! A demóról sajnos továbbra sincs semmi infónk, de amennyiben a kiadó engedélyt ad rá, még a mai nap folyamán írunk egy rövid exkluzív előzetest az autóversenyzős játék új részéről. Ugyanez várható a Splinter Cell: Double Agent-tel kapcsolatban.

Parád régebben egy kis falu volt, de mostanra akkora üdülőparadicsommá nőtte ki magát, hogy megvásárolta Budapestet. Azóta mindenhol Hirdetik, hogy Budapest Parádé.

[MOVIE] Splinter Cell: Dupla Adag

Hír | 2006.10.19 08:18

Egyszerre két videó érkezett a Splinter Cell lopakodós akciójáték-sorozat negyedik részéről, amely elvileg már november elején a boltokba is kerül.

Angol nem a Bullyra

Hír | 2006.10.18 23:47

A Rockstar games új, erős érzelmeket kiváltó játékáról, a Bullyról már megjelenése előtt többet beszélnek, mint a játékok java részéről megjelenése után. Angliában mindenesetre előre nem szeretik...

Settlers VI - Meglepődünk?

Hír | 2006.10.10 08:26

A Ubisoft talán némi meglepetést okozott azzal, hogy bejelentette, BlueByte fejlesztő csapatuk gőzerővel dolgozik a Settlers sorozat legújabb részén.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)