[MOVIE] NFS Carbon - A lány beszél!
A legutóbbi Need for Speed: Carbon videóban is a játék új női főszereplője, Emmanuelle Vaugier látható, amint elmond egy mondatot, de most folyékonyan mesél a munkálatok során szerzett élményeiről.
A legutóbbi Need for Speed: Carbon videóban is a játék új női főszereplője, Emmanuelle Vaugier látható, amint elmond egy mondatot, de most folyékonyan mesél a munkálatok során szerzett élményeiről.
Új videót adott ki az Electronic Arts a Need for Speed sorozat idei részéről, a Carbonról. Ezúttal az új cicababát csodálhatjuk meg.
Érkezett néhány új kép a Parabellum című Unreal Engine 3 motor által hajtott MMOFPS-ből, amit egy videóval fejeltek meg a fejlesztők.
BABES #2 - ÚJ HELYSZÍNI FOTÓKZeroCool, te mááákos! Bár azt tudni kell, hogy Gyu és ZeroCool is elvitte magával a barátnőjét, a kiállításon szabadon fotózgathattak más hölgyeményeket is :)
[KéPZ] BABES - CENZÚRA NÉLKÜL!Ohohóóóó de jó, hogy a Games Convention kiállításon még nem korlátozták be a hostess kislányok öltözködési stílusát, ahogy tették azt az E3 szervezői...
A TimeShift című időmanipulálós FPS már egy ideje meg kellett volna jelenjen, ennek ellenére a kiadója inkább úgy gondolta, csiszolják még egy kicsit a fejlesztők az alkotást, van benne bőven kihasználható lehetőség. Nos, grafikai szempontból valóban nem pihentek a srácok. A Saber Interactive remek munkát végzett, s ha minden jól megy, szeptember elején végre tényleg boltokba kerülhet a játék.
Jó lesz ez a Parabellum! Egyelőre annyit tudni róla, hogy egy Unreal Engne 3-at használó MMOFPS-ről, vagyis online játszható első személyű akciójátékról van szó. A történet a közeljövőben játszódik, egészen pontosan New Yorban, ahol is terrortámadásnak van kitéve a város. Most öt új képet csodálhattok meg az alkotásról.
Megérkeztek az első képek a Parabellum címmel nem túl rég bejelentett Unreal Engine 3-as MMOFPS-ről. A német illetőségű Acony fejlesztőstúdió most először dolgozik ilyen nagyszerű grafikus motorral - ami azért meg is látszik. Az engine ennél jóval többre képes, de bízzunk benne, hogy javítanak még rajta. A megjelenésről annyit tudni, hogy 2007-ben várható.
Az IGN lecsapott a Valve által nemrég bejelentett Portal fejlesztőire - mert egy külső céggel csináltatják a játékot, és jól kifaggatták az egyik munkatársat. Az eredmény összefoglalóját alant olvashatjátok. A Portalt készítő csapat egy része korábban a DigiPen Technológiai Intézet hallgatói voltak, akik egy pályázatra készítettek Narbacular Drop névre hallgató játékot, amely megszólalásig hasonlított a Portal játékmenetére. A pályaművel díjat nyertek, fel is figyeltek rájuk a Valve oda látogató alkalmazottai, s megkérték a kis csapatot, hogy az alkotásukat mutassák meg Gabe Newellnek, a Valve vezetőjének. Gabe azonnal fel is vette a fiatalokat, s gyakorlatilag ekkor kezdődött a Portal fejlesztése. Minderről Kim Swift, a Portal csapat egyik tagja nyilatkozott, aki ekkor került a Valve alkalmazásába. Ő árulta el a következő részleteket is:
A Karib-tenger kalózai 2 - Holtak kincse című Walt Disney-film Amerikában rekordokat döntöget, s várhatóan itthon is nagy sikere lesz. Mától játsszák ugyanis a magyar mozikban, s ennek tiszteletére össze is dobtam egy kis élménybeszámolót a premier előtti vetítésen látottak alapján. Legyen elég annyi, hogy méltó folytatása ez az első résznek, de valahogy túl kurtára sikeredett a befejezése. Még több humor, még több akció, némileg sötétebb hangulat. Érdemes megnézni!
| A forgatókönyv zseniális, a történet viszonylag szépen ívelve tárul elénk. Az esküvő előtt álló Will Turner (Orlando Bloom) és Elizabeth Swann (Keira Knightley) ellen elfogató parancsot adnak ki, amiért segítettek megszöktetni Jack Sparrow kapitányt (Johnny Depp). Erre tessék » |
Legismertebb internetes csevegőprogramunk egyeduralmának végét jelentheti, hogy a kínaiak sikerrel törnek a cég babérjaira. Egy egyelőre nevét fel nem fedő cég alkalmazottai sikerrel lemásolták és megalkották saját kliensüket a Skype VoIP alapján (Voice over Internet Protocol). Bár a Spyke népszerűségén mindez nem valószínű, hogy rontana - ma is több mint 100.000.000 ember használja a Földön -, könnyen elképzelhető, hogy megszűnik a szoftver elsőbbége. Kínai mérnököknek hála ugyanis a protokoll teljes egészében klónozható, átalakítható és felhasználható. Az elmondások szerint 8 hónapba telt megalkotni a klónt, amely a remények szerint 100%-ban kompatibilis lesz a Skype-pal. Tervezik továbbá, hogy harmadik fél számára is elérhetővé teszik a protokollt, így bármely fejlesztő dolgozhatna a klienssel. Más kérdés azonban, hogy a Skype készítői ezt nem engedték meg, ellentétben a Google Talk esetében, ahol a protokoll publikus. Az első klónok már augusztusban elérhetőek lesznek, és felmérések szerint akár komoly fenyegetést is jelenthetnek a ma legnépszerűbb VoIP-rendszer, a Skype számára.
Az Electronic Arts által tartott nyári sajtótájékoztatóján Gabe Newell is képviseltette magát a Valve színeiben. A legendás úriember ismét sokkoló bejelentést tett: a Half-Life 2: Episode Two multiplayer módjaként megjelenik a Team Fortress 2, valamitn egy egészen új szingli játék is részét képezi majd a csomagnak, amely egyelőre Portals munkacímen létezik. S ez még nem minden! Elárulta továbbá, hogy az Episode Two egy időben jelenik meg PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra is. A konzolos változatoknak persze nem lenne sok értelmük, ha a történet közepén kapcsolódhatnak csak be, így a vásárlók megkapják a Half-Life 2-t és az Episode One-t is egy csomagban. Így már némileg érthető, miért kell annyit várni a második epizód megjelenésére... A GameSpot részletesen beszámolt a bemutatón látottakról. A Portalst a Prey-hez hasonlítják, hiszen a címéből adódóan a legnagyobb hangsúly a különböző portálokon lesz, amilet egy különleges fegyver segítségével tudunk majd "megidézni". Levetítettek egy videobemutatót is, amely elképesztő variációkat mutatott ennek használatára. Az egészet úgy állították be, mintha egy új dolgozónak mutatnák, aki most került ehhez a bizonyos titokzatos vállalathoz, megismertetve vele az egyik új találmány működési elvét. Érdekes módon a cég valahogy nagyon passzolt a Half-Life 2 univerzumába. A portal gun névre keresztelt fegyverrel két portálkaput kell létrehoznunk, amelyek segítségével át tudunk suhanni egyik helyről a másikra. Legegyszerűbb példával élve egy utunkba került akadályt tudunk így kikerülni, de ha például egy nagyobb ellenség vesz tűz alá, akkor a fegyvert arra is használhatod, hogy nyiss egy kaput a lába alatt, majd egy másikat egy szakadék fölött: az ellenfél szépen átzuhan és megsemmisül. A lényeg tehát az ilyen és ehhez hasonló fejtörők szinte végtelen számú megoldási lehetőségeinek használata. S most jöjjön a személyes kedvenc! A Team Fortress Classic a Half-Life első részével közel egy időben jelent meg és óriási népszerűséget vívott ki magának. Már akkortájt bejelentették, hogy készül a kasztokra osztott multiplayer FPS folytatása, ami azóta se történt meg. Már teljesen el is felejtettük, de a jelek szerint a Valve azóta is sokat dolgozott rajta. A lényeg megmaradt, továbbra is kasztok (orvos, tűzszerész, nehéztüzér, kém, felderítő, műszerész, mesterlövész és egyszerű katona) közül választva harcolhatunk egyik vagy másik oldalon. A grafika viszont teljesen átalakult, a hatvanas-hetvenes évek kémfilmjeire hajazó megjelenést kapott, rajzfilmszerű kialakítással (pl. No One Lives Forever). Gabe szerint a cél a legszebb megjelenítés mellett a legjobb kaszt alapú multiplayer FPS megalktoása volt. Sajnos az Episode Two (és a fent leírt összes extra) megjelenésére vonatkozólag nem kaptunk pontos információt, de véleményem szerint ennyi újdonság mellett igazán elnézőek lehetünk egy esetleges késés bejelentése után is. A Valve nagyon élvezi ezt az epizodikus üzleti modellt, most már jól látszik, hogy minden epizódra tudnak valami újat hozni, ami talán a játékos társadalom számára is megelégedéssel szolgál.
A Tiger Woods féle golfszimulátorok babérjaira törő World Tour Golf fejlesztői úgy döntöttek, hogy projektjük nevével is méltó ellenfélként kell ringbe szállniuk. A World Tour Golf pedig nem bizonyult kellően jó címnek. Ezentúl a játékot ProStroke Golf: World Tour 2007 néven kell keresnünk, amely egyébiránt augusztus 8-án már meg is jelenik. További infó itt.
Az Acony névre keresztelt vállalat anno szerződést kötött, melynek értelmében későbbi projektjeihez felhasználhatja az Unreal Engine 3-mat. Nos, az első ilyen motorral szerelt játéka a cégnek a Parabellum lesz. Az MMOFPS PC-re és Xbox-ra érkezik meg. Az akció a közeljövőben játszódik, egészen pontosan New Yorban, ahol is terrortámadásnak van kitéve a város. A Massive Networknek hála a játékban menet közben is találkozhatunk majd hirdetésekkel. További infók itt olvashatóak.
Íme a Half-Life 2: Episode One is aranylemezes lett, mely a Half-Life 2 három részes folytatásának első darabja lészen, melyben teljesen más távlatokból szemlélhetjük City 17-t. Külön érdekesség, hogy az első epizódban helyt kap egy a második epizódot ismertető videó is. Mint ahogy azt már megszokhattuk a Valvetól, a játék ismét elérhető lesz a Steamen keresztül, valamint emellett bolti dobozos változatban is elérhető lesz. Gabe Newell a Valve atyja elmondta, hogy azért tarották szükségesnek az epizódokra való felosztást, mert a PC-s játékok és maga a rendszerek fejlődése egyszerűen nyomonkövethetetlen, mire elkészülnek, addigra már megint ugrott egy nagyot a technika. Épp ezért az újabb epizódokba már újabb elemek kerülhetnek be, fejlettebbek lehetnek, valamint a játékosoknak sem kell hat évet várniuk egy teljesen új rész megalkotásához, hisz így másfél év után kézhez kaphatják az első epizódot, mely magában is hat óra játékidőt biztosít. A történetet nézve ismét Dr. Gordon Freeman védőruháját ölthetjük magunkra, miközben végig szembesülünk az általunk elkövetett tettek következményeivel az egész városban. Kalandjaink során velünk lesz a bűbájos Alyx Vance, valamint a robotja, Dog is. Eme folytatáshoz egyébként az alapjátékra nem lesz szükség, így hát mindenki kipróbálhatja, és ne feledjétek, hogy mindehhez már csak pár nap van hátra. Június elsején folytatódik a harc. Addig is töltsétek le a legújabb trailert alant lokálból.
[MOVIE] E3 Babes 2006 #2Új videó tűnt föl a neten, méghozzá a 2006-os E3 hölgyeményeiről. Az anim jó 25 megabájtot nyom, és bár túlságosan lenge öltözékkel nem találkoznak majd a kíváncsi szempárok, érdemes belekukkantani a videóba, amelyen a los angelesi show szépségei vannak. A videó megtekintéséhez erre tessék...
PC-n futott a Gran Turismo HD????Az imént tettem ki egy hírt, melyben azt állította az IGN, hogy a Ubi Soft egy Xbox 360-on futatta a PS3-as játékát. Most, az eléggé pletykalapnak tartott The Inquier állítja, hogy a Sony féle Gran Turismo HD nem PS3-on, hanem PC-n futott!!! Ez azért lenne jó - már, habeigazolódna - mert akkor tudnánk, hogy a PC-ni s lehet PS3 szintű grafikát csinálni :) Amint kiderül, hogy igaz e, elmondom!!
[KéPZ] E3 2006 Booth Babes #4Fáradságos munkával összekaparásztam a fellelhető összes többi idei Booth Babes gyűjteményt. Nem volt könnyű, de még remélhetőleg nincs vége az áradatnak. Bemutatnám személyes kedvenceimet... De érdemes mind a 96 új hölgyeményt megtekinteni.
Lázadnak az E3-as csajok?Bizony-bizony az E3-on is egyre erősebb szabályok uralkodnak. Még a rendezvény előtt az ESA bejelentette, hogy a rendezvényen felvonuló gyönyörű hoszteszek nem lehetnek lenge öltözékben, tehát kitiltották a bikinit. A szabálysértőket pedig súlyos 3000$-os büntetéssel fenyegették. Ám megtörtént a baj, ugyanis két leányzó nem hagyta annyiban a dolgot és egy kis tiltakozást szerveztek a rendezvény helyszíne előtt. Az egyikőjüknél lévőn táblán fel is tüntették nemtetszőségük tárgyát, "E" kategóriába sorolva mindenkiért. A lányok egyébként az intellivisiongear.com által lettek felkérve arra, hogy az E3 utáni partijukat népszerűsítsék, híreszteljék az E3-on összegyűltek számára. Egyikőjük, Niki Nicholson elmondta, hogy csak egy kis mulatságot akarnak. Örömmel hallják, ha valaki szembe fordul az új szabállyal, hiszen az csak a felnőttekre érvényes szabály. Azonban a helyi biztonságiak nem hagyták annyiban a dolgot és a helyszínről való távozásra szólították fel őket. Mikor az indokot kérdezték, egyszerűen annyit felelt az őr, hogy el kell menniük. Az pedig köztudott, hogy Amerikában szabadon lehet tiltakozásokat szervezni, amennyiben az nem okoz zűrzavart. Később már a biztonsági őr szívesen elmondta, hogy mi volt az indok: "A biztonsági kamerán láttuk őket, nekem pedig azt mondták, hogy el kellett tüntetnem őket."
[MOVIE] HD BABES - keblek a porondon!Ohhhhhh, ez az IGN mennyire jó fej :) Csináltak egy rövid, de igen jó minőségű videót az idei E3-as babákról. Sajnálatos módon nem túl hosszú az összeállítás, de legalább láthatunk néhány igencsak szemrevaló hölgyeményt. Nem is szaporítanám a szót, íme néhány kép, és alant a videó!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)