Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1070

LotR: The Battle for Middle-Earth

Hír | 2003.09.22 14:12

A GameSpy leközölt egy négyoldalas exkluzív cikket az EA Games új gyermekéről, mely a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (A Gyűrűk Ura: A Csata Középföldéért) címet viseli, mellesleg stratégia. Mivel rendelkeznek a Peter Jackson féle LotR filmtrilógia licenszével, csodálatos látványban és játékmenetben lehet részünk, ha 2004 negyedik negyedévében kézbe vehetjük ezt a gyöngyszemet! Hatalmas egységek százait irányíthatjuk egyszerre, megküzdhetünk Tolkien óriási világának minden színterén, megmenthetjük, vagy elpuszíthatjuk egész Középföldét. A játékot a C&C Generals-t készítő csapat heggeszti egészen március óta. Nem is lehet mást mondani, ez a játék nagyon ütni fog, mert ehhez minden megvan. Jó fejlesztőgárda és remek alapanyag. Angolul tudóknak érdemes elolvasni a teljes cikket, de az idegen nyelvekkel hadilábon állóknak is, mert találhatnak jónéhány képet az oldalakon!

[MOVIE] Bulletproof Monk

Hír | 2003.09.19 06:31

Az Empire Interactive kiadott egy kicsinyke, mindösszesen 7 megás trailert közelgő "csalapálós" játékukból, melyben az a cél, hogy lekaszaboljuk a másikat. :) 2003 negyedik negyedévében érkezik majd meg, addig is azonban érdemes megszemlélni ezt a kis videót.

PoP: Sands of Time oldal

Hír | 2003.09.16 06:30

Végre beindult a Prince of Persia: The Sands of Time oldala is. Az Ubi Soft úgy döntött érdemes ezt meglépni és hát nem csalódunk bennük, mert jó kis oldalt dobtak össze. Képek, mozil, szövegek, van itt minden, még egy visszaszámláló is. A sorozat negyedik része egyébként novemberben jön a boltokba. Klikk!

CMR Rally sorozat, mi lesz?

Hír | 2003.09.13 12:55

Mint arról bizonyára azok is tudnak, akik csak szeretik magát a sorozatot, mint játékot, de a rally vb eseményeit nem követik nyomon, azok is hallották, hogy Colin McRae tavaly átigazolt a Citroen csapathoz Sebastion Loeb és Carlos Sainz társaságában tevékenykedni. Akkor is felvetődött, mi lesz a játék sorozattal, merthát a Ford is besegített... a harmadik rész kijött, több-kevesebb sikerrel, azonban most mégnagyobb kérdés merül fel. Lesz-e folytatás? A negyedik részt konzolokra már lassan-lassan kiadják, azonban, hogy PC-re jön-e negyedik rész, vagy egyáltalán folytatás, az ebben az évben valószínűleg eldől. Az FIA szabálymódosításainak köszönhetően, valakinek a Citroentől távoznia kellett, Carlos Sainz pedig olcsóbb volt, mint Colin McRae, így mellette döntöttek. Nos itt jön a képbe a játék sorozat... mi lesz? Egyelőre ez teljes homály mindenki számára. Amennyiben marad Colin a rally világában, valószínűleg lesz folytatás... azonban felvetődött az is, hogy nascar-ban lesz jövője a rally vb legfiatalabb világbajnokának, de az a kijelentése is napvilágot látott, hogy abbahagyja. További információért ide fáradjatok.

SH3 októberben!

Hír | 2003.08.29 08:26

Igazából nem is olyan régen jelentették be, hogy PC-re is készül a Silent Hill sorozat harmadik tagjának PC-s átirata. Ma a GameSpy már arról számolt be, hogy ez év októberében már meg is jelenik! Vagyis elég keményen belehúztak a srácok :) A progit egyébként ugyanaz a csapat fejlesztette, aki a PS2-es változatért is felelős volt. Az egyébként már biztos, hogy készül a negyedik epizód konzol változata, sajna egyelőre a PC-sről nincs információ...

Ezer dolláros Counter-Strike

Hír | 2003.08.23 20:38

Na nem ám, hogy ennyibe kerülne, nem, az kicsit túlzás volna... Arról van kérem nagyban szó, hogy nemrég beszámoltunk egy hírről, mely szerint pénzt kereshet az az ember a címben látható game játszása közben, aki az Ultimate Arena-n teszi azt. Most egy olyan hír látott napvilágot, melynek tudatában buzdítok minden magyarországi profi Counter-Strike-ost, hogy menjen az Ultimate Arena oldalára és iratkozzon fel... Szeptember 6-án ugyanis egy olyan bajnokság indul, melynek össznyereménye 1000 dollár! A részletekér ide fáradjatok! 5 féle díjazás van egyébként, melyekben 30 játékosnak üti markát pénz, ezeket most felsorolom:

  • Első helyezett - 500 dollár
  • Második helyezett - 150 dollár
  • Harmadik helyezett - 75 dollár
  • Negyedik helyezett - 25 dollár
  • Ötödiktől harmincadik helyezettekig - 10 dollár

  • QUAKE 4 INFÓK

    Hír | 2003.08.15 22:44

    A drágalátos GameSpy jóvoltából alig néhány perce kiszivárogtak az első infók, a fejlesztés alatt álló, eleddig teljes titokban tartott Quake 4-ről. Tim Willits az id Software-től elmondta, hogy a munkálatok különféle járművekkel elég jól haladnak. Sajnálatos infó azonban, hogy csak az egy évvel későbbi QuakeCon-non lesz igazán felhájpolva a negyedik Q. Todd Hollenshead mókásan csak annyit mondott, hogy a Quake 4 úgyis jobban hangzik karöltve a QuakeCon 2004-gyel... hát, szerintem meg nem, szerintem most azonnal mutassák meg :D

    Warhammer 40,000 hamarosan

    Hír | 2003.08.05 21:17

    Egész pontosan szeptember 26-án. Negyvenegyedik évezred... sötét városok... háború... Ha röviden és tömören akartam volna leírni, hogy miről is van szó, akkor ezt megtettem. :) Hogy picit részletezzük, egy FPS-ről van szó, melyben Kais nevet viselünk és fiatal Tau harcosként kell csatába szállnunk. Kiadja a THQ, megjelenik "természetesen" PC-re, további infoért pedig ide fáradjon az, akinek felkeltette érdeklődését.

    [MOVIE] Half-Life 2: Traptown!!!

    Hír | 2003.07.28 11:27

    Igen! Kijött a negyedik ultra felbontású animáció az E3-on vetített HL2 demóból!!! Ebben bizonyosodhatunk meg arról, hogy bizony a Source engine is rendelkezik baró fizikával... Egy ürge például közelről szemügyre vesz egy felé repülő radiátort :) Nem kell ehhez "semmitöbbet" se hozzáfűzni :D

    Képvihar délutánra

    Hír | 2003.07.17 13:59

    A mai napra is sikerült összerámolni egy kis ebéd utáni nyalánkságot. A listán szerepel a Colin McRae Rally negyedik része is, róla ugyan csak Xbox-os és PS2-es képeket találhattok, de úgy gondoltam érdemes megszemlélni ezeket is.

  • Colin McRae Rally 4 (Xbox, PS2)
  • Conan
  • Endless Ages
  • Greyhawk: The Temple of Elemental Evil
  • Worms 3D

  • Sphere honlap, csúszás

    Hír | 2003.07.16 22:20

    Megnyílt a Sphere c. MMORPG honlapja, amit egyébként az orosz 1C Company visel szárnyai alatt. Az egyelőre nagyon szegényes oldalon találhattok majd háttérképeket, videjókat, in-game képeket és sok-sok érdekességet, de sajnos meg kell várnunk, míg ezek felkerülnek. A megjelenést egyébként 2003 negyedik negyedére tolták át, így még várhatunk rá egy csöppet. Ha a hivatalos oldalon nem is, de nálunk már találhattok róla pár képet a mai adag sokfogásos pékömlenyben. :)

    Tycoon vihar

    Hír | 2003.06.12 08:30

    Ezúttal két újabb tycoon játékot is bejelentett a Cat Daddy Games. Az első a Skateboard Tycoon 3, a második pedig a Snowboard Park Tycoon 2. Ahogy a nevük is mutatja gördeszka, és snowboard parkokat menedzselhetünk majd bennük... Az alkotásokat az Activision Value adja majd ki, egyelőre még nem lehet tudni, hogy mikor. A Cat Daddy Games egyébként egy harmadik, illetve negyedik tycoon játékot is fejleszt :) Az egyikról a minap adtam hírt (Cruise Ship Tycoon),a másikról (School Tycoon) már korábban értekeztem.

    Újabb Alien filmek!

    Hír | 2003.06.07 10:13

    A minap újabb pletykálásoknak lehettünk tanúi. A Sci Fi Wire meg nem erősített forrása szerint újabb Alien filmeket vettek tervbe. Egyelőre csak annyit lehet tudni, hogy Sigourney Weaver szívesen elvállalná az ötödik és hatodik részek főszerepét is. Kiváncsi vagyok, hogy a negyedik rész után milen értelmes történetet lehet még összehozni :)

    Ballerium képek

    Hír | 2003.06.04 17:10

    Frissült a Ballerium hivalatos oldala néhány képecskével. Ez egy MMORTS, vagyis kizárólag on-line játszható stratégia a Majorem Ltd. gondozásában, megjelenése a negyedik negyedévre várható.

    Intel jövőkép

    Hír | 2003.06.03 14:24

    A minap nyilvánosságra kerültek az Intel féltve őrzött tervei. Ezek szerint pontosan 3 hét múlva fogják piacradobni a 3,2 GHz-es Pentium 4 processzort. A negyedik negyedévben a 90 nanométeres gyártástechnológiával készülő, Prescott magos 3,2 és 3,4 GHz-es (1MB L2 cache) modellek kerülnek forgalomba. A hírek szerint 2004 első negyedévében számíthatunk csak a 3,6 GHz-es modellekre. Igazi újdonságot a Socket 775-es foglalt jelent majd, ami a 2004 második negyedévében kerül bevezetésre. A „régi” Socket 478-as Prescottok használhatóak lesznek 865PE/G és 875P chipkészletes alaplapokban, az új foglalathoz viszont teljesen új lapkakészlet is érkezik majd.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.05.30 07:21

    Új nap virradt reánk. Erre talán már azok is rájöttek, akik tegnap estétől egy ma hajnalig virradó játékparti után ébredtek :) Mint tudjátok, nemrégiben jelentettem, hogy a Duke Nukem Forever-nek a Take 2 legújabb megjelenési listája szerint újfent nincs kitűzött dátuma. Nos, tegnap óta mindenkit megnyugtattak, hogy nem kell izgulni. A játék már biztosan nem jön ki idén, úgyhogy még bőven van idő a fejlesztésekre :) Na szép. Mostmár aztán tényleg megváltoztathatnák a játék nevét... Duke Nukem For-Never ugyebár...

    Egy férfi lekiabál a negyedik emeletről: - Házmester úr! Házmester úr, jöjjön gyorsan, az anyósom ki akar ugrani az ablakon! - Hát aztán miért kellek én ott? - Jöjjön gyorsan, mert nem nyílik ki az ablak!

    Silent Hill 3+1!!!

    Hír | 2003.05.27 08:55

    Éppen a napokban jelent meg a Silent Hill sorozat immáron harmadik epizódja (PS2-re, a PC-sre még egy csöppet várnunk kell). De nem is ez a lényeg. Sokkal inkább az, hogy a C&VG a világon elsőként számolt be a negyedik epizódról, mely már ezév januárjától készülget. Egyelőre csak annyit tudunk róla, hogy az eddigi enginet egyszerűen eldobták, és egy teljesen újat kreálnak a játékhoz. A PC-s verzióról még egy jó darabig nem fogunk hallani, de akárcsak az eddigi részek, valószínűleg ez sem csupán PS2-re jön ki.

    GTA 4 csak PS2-re...

    Hír | 2003.05.13 21:43

    Sajnálatos tényre derült fény az E3 előestéjén. Úgy tűnik, hogy a Grand Theft Auto sorozat immáron negyedik epizódja csak és kizárólag PS2-re készül majd el... legalábbis a jelenlegi állás szerint. Hogy elkészül e PC-re, még távolról sem biztos, de nagyban elősegítheti a kiadó döntését, ha felvásároljuk mondjuk az összes Vice City-t :D

    Nexagon: Deathmatch képek

    Hír | 2003.05.08 08:04

    A Strategy First az éjjel átküldött három képecskét, hamarosan boltokba kerülő akciójátékáról a Nexagon Deathmatch-ről (korábban Nexagon: The Pit néven ismerhettük). A negyedik évezred küszöbén járunk, ahol egy új szórakozási forma alakult ki. Mi is ennek részei vagyunk, és egyetlen célunk az életbenmaradás...

    Tovább késik Lara Croft

    Hír | 2003.05.02 10:42

    Számomra már kezd teljesen hihetetlenné válni a legújabb Tomb Raider folyamatos tologatása. Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy csak valmikor 2003 negyedik negyedévében jelenik meg, vagyis hozzávetőlegesen egy évvel azután, mint eredtileg tervezték. Az oké, hogy minél jobb játékot akarnak, de szerintem ez már sok... bááár, majd meglátjuk ha megjelenik a végleges változat :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)