Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 110

'Reggelt...

Hír | 2005.03.24 09:03

Szép reggelt mindenkinek! Gondolom most sokan örülnek, hiszen nem kevés helyen pont kezdődött valamiféle tavaszi szünet, vagy mi :) Igaz, csak egy hét, de ez a tiétek. Használjátok ki, töltsetek minél több időt itt a gép, és kedvenc weboldalatok előtt :P Kicsit már szétnéztem, és azt kell mondjam bizony van mit kihírezni. Mindjárt neki is látok. But first...:

Drogos csávó ki akar próbálni egy új anyagot, elmegy a dílerhez, aki ad neki egy tablettát, azt mondja, az a neve, hogy "Sötét-világos" Oké, drogos csávó hazamegy, otthon mondja az apjának: -Apa kimegyek levegőzni -Rendben fiam, mej csak Kimegy a csávó, beveszi a tablettát, egyszercsak sötét lesz, aztán világos, aztán megint sötét aztán világos, és megint sötét aztán megint világos. A csávónak nagyon tetszik a cucc, elmegy, és vesz a dílertől még. Hazamegy megint mondja az apjának: - Apa kimegyek levegőzni - Rendben fiam, de most ne maradj kint három napig...

'Reggelt...

Hír | 2005.02.16 08:39

Szebb napot mindenkinek - legalábbis mindenképpen jobbat, mint amilyen nekem van. De ez egy igen hosszú történet, és nem is igazából a játékvilággal kapcsolatos... Tegnap este kicsit körbenéztem Undead csávókámmal a WoW univerzumban és csódálkozva tapasztaltam, hogy éjjel háromnegyed háromkor már alig vannak játékosok. Ti már ilyen korán alszotok? :) Félelmetes, hogy vagytok képesek alvással pazarolni az időt, tiszta pazarlás nem? Najó, azért remélem egyhamar nem terveznek semmi bővítést a játékba, mert, ha ez így megy tovább elfogy a való élet és mindenki virtualizálódni fog. Kicsit szanaszét nézek, hátha találok valami morzsát reggelire Neked.

Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

'Napot...

Hír | 2005.01.07 10:12

Üdv mindenkinek! Nem tudom pontosan ki próbálta már valaha, de a Half-Life 2 Deathmatch jó! Talán nem véletlen, hogy éjjelenként olyan fél kettő-kettőig nem is nagyon szállok le a szerverekről :P Ha esetleg valaki csatlakozna a csatározáshoz, állok elébe. Az egyes hazai szerverek valamelyikén néha megtalálható vagyok. Gyertek lőni :) Mindezek előtt azonban nézzünk szét a hírek birodalmában...

Vánszorog a sün az erdőben. Egy nagy darab kenyeret húz maga után. Találkozik a medvével: - Hát te süni, hova mész ilyen elkeseredve? - kérdi. - Á, ne is mondd medve. Elegem van az életből! Megyek, felakasztom magam - válaszolja a sün. - Te, és minek neked az a nagy darab kenyér? - kérdi a medve. - A fene tudja meddig leszek felakasztva...

'Reggelt...

Hír | 2004.12.03 09:14

Üdvöz' Szemmel láthatóan többen megtaláltátok a karácsonyi számunk lemezmellékletén fellelhető teljes játékról szóló hírt. Tudjátok, amiben elnézéseteket kérjük a kis kavarodásért. Akkor még egyszer, csak a rend kedvéért. Sajna a decemberi számra nem jött össze a Diablo, helyette a Gothic lesz (természetesen kiegészülve a Robin Hood-dal). Ezt követően hozzuk a Red Faction-t, és mindezt átvészelve jön a Diablo is. Még mindig remélem, hogy nem olyan nagy baj, ha mégis, tényleg sorry.

Agresszív nyuszika bemegye az orvoshoz: - Doktor úr, doktor úr! Megrúgott egy teve! - Hol? - Hol vazze' hát a sivatagba...

[OFFtopic] - R*xy-t vissza!

Hír | 2004.12.01 22:36

Nem szoktam offolni, és ígérem nem is fogok többet, de gondoltam ez hátha érdekli a nagyérdeműt. Szóval nem is a reklám helye, de az van, hogy egy bizonyos rádióadó minősége... hogy is mondjam csak megváltozott... Lesz egy "összejövetel" (:D) december 6-án, amikoris a régi szintért esedezünk. Részletes infó itt, aki akar, jöjjön. Én megyek :)

'Napot...

Hír | 2004.11.19 14:55

Szép napos...hmmm, szóval helló. Bár kedves online munkatársaim többsége HL2 mámorban tölti pillanatait, gondoltam van azért kihírezni való. Tény, hogy még nem néztem körbe, lehet, hogy semmi sincs :) Ebben az esetben pedig bizony én is visszamegyek City 17-be! Lássunk egy középkategóriás poént...

Elmegy egy férfi a paphoz: - Atyám, azt hiszem, a feleségem meg akar mérgezni! - Jól van, fiam, beszélek a fejével! Egy hét múlva ismét találkoznak: - Sikerült a feleségemmel beszélnie? - Igen, felhívtam telefonon, három órát beszéltem vele. - És ön szerint mit csináljak? - Szerintem, fiam, idd meg a mérget!

'Reggelt...

Hír | 2004.11.10 07:46

Napsugaras fagyosat mindenkinek! Nos, a tegnapról elmondhatjuk, hogy egészen eseménydúsan zárult. Mára az igaz, hogy a reggeli sodor visz el mindent, legalábbis ahogy eddig kinéz. Vannak animációink, demók, és minden olyasmi, ami kell a letöltő robotnak, és a mi játékos arcunknak. Máris tálalom az egészet, hogy jó étvággyal fogyaszthassátok elfele!

Sír a Nyuszika az erdö szélén. Arra ballag a medve, megsajnálja: - Miért sírsz ilyen keservesen, Nyuszika? - Mert megeröszakolt a Farkas! - Ejnye, hát ez nem volt szép töle. És mikor történt ? - Tegnapelött, tegnap, és most is éppen oda megyek.

Terrorist Takedown GOLD!

Hír | 2004.10.20 22:03

Hmm, ha megerőltetem magam, bonyolult matematikai számításokkal be tudom bizonyítani: ma még nem volt "GOLD" bejelentés. Sőt, ha tovább megyek, azt is kijelenthetem, hogy ennek vége! A cucc neve Terrorist Takedown, és már itt liheg a nyakamban. Na, akkor elő a zsebszámológép: ha ilyen gyorsan jön ez a gáma, akkor ...őőő... körübelül november elején érkezik. Következő feladat: lássuk a novemberi táblázatot. Aztaaa, teli lesz jó cuccokkal! Ezek közé sorolnám a címszereplő játékot is. 16 missön, hummerek, rakéták, miegymás. Nyami! (Thanks Worthplaying)

[MOZi] Doom III

Hír | 2004.09.15 20:22

Talán ismeritek néhányan a Doom III-mat. Talán azt is tudjátok, hogy készül a filmváltozata. Sőt, továbbmegyek. Bizonyára azt is hallottátok, hogy The Rock (Skorpiókirály, etc.) játsza majd a főszerepet. Nos, ez a legutóbbi állítás megdőlni látszik. Már amennyiben hihetünk a Hollywood Reporter-nek. Szerintük ugyanis a főszerepet nem az előbb említett úriember, hanem Karl Urban kapta. Őt pedig valószínűleg még többen ismeritek, mint The Rockot, ugyanis ő játszotta Eomert a Gyűrűk Ura trilógiában, valamint a Chronicles of Riddick-ben is kapott egy szerepet. Örvendjünk hát :) (Thanks Blue's)

[MOVIE] Knight Rider 2

Hír | 2004.08.28 23:22

Gondolom ismeritek a Knight Rider filmsorozatot... tudjátok, az a fekete autó, ami beszélt :) Na jó, tovább megyek: esetleg játszottatok a sorozatból készült játék első részével. Ha igen, biztos tudjátok miről van szó. Történt ugyanis, hogy a Games Convention alkalmából a készítők bátorkodtak kiadni egy trélert, amit minden kedves érdeklődő megtalálhat pár sorral ez alatt.

'Reggelt!

Hír | 2004.07.03 08:59

Ma Kornél és Soma napja van. Állítólag már sokkal jobb időnk lesz mint tegnap volt. Ma rajtol a francia kerékpáros körverseny, a Tour de France mezőnye és ma ünnepli születésnapját Tom Cruise is. Játékhírek terén nincs sok újdonság, de azért találtam ezt-azt. Előbb azonban bekapnék egy pirítóst, rögtön jövök! :)

Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is, érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az Ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istálóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

Két Oxygen FPS PC-re

Hír | 2004.06.04 17:19

Az Oxygen Interactive két eleddig titkolt FPS-ről számolt be a mai napon. Az Atomic Planet Entertainment fejlesztései még ebben az évben debütál mindkét alkotása. A Vietnam: The Tet Offensive egy történelmileg hiteles megyek-oszt gyilok stuff lesz. Hasonló képességekkel rendelkezik az egy hónappal később, vagyis októberben érkező SAS: Againts All Odds, melyben terrorista elhárítót alakíthatunk.

'Reggelt...

Hír | 2004.05.08 08:12

Békés reggelit kívánok mindenkinek. Nos, bizonyára tudjátok, hogy már csak alig néhány nap választ el minket az E3-tól. Jövő héten szerdán, megkezdődik a három napos őrület, melyet természetesen mi is nyomon követünk majd. Berkenye, G-San, Mady és Mantis mesterek igyekezne majd mindenről hírt adni, szóval nem maradhattok infó nélkül :) Jó szokásunkhoz híven idén is elkészítettük a shown bemutatásra kerülő játékok listáját, melyet folyamatosan frissíteni fogunk a show alatt és utána is. Ezt még a hétvégén beélesítjük, és megleshetitek az igencsak ígéretes felhozatalt! De ne ugorjunk ennyire előre, éljünk a mának :)

- Anyu, lemegyek a parkba hallgatni a fülemülét. Olyan szép... - Jó kicsim, de a táskát, amit az ajtó elé készítettél, hagyd itthon! A fülemülék se nem isznak, se nem dohányoznak.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.09 06:40

Annak ellenére, hogy csak azt hallottam nyugatabbra mennyire esik a hó, itt meg meleg volt -igaz jó hideg szél fújt-, hihetetlen kiábrándító március 9-én egy akkora havazás, ami fejsérüléseket okozhat első ránézésre... Azt hiszem beszerzek egy lángszórót.

Haldoklik az öreg skót. Körülötte ott ül a családja. - Szörnyű - mondja az egyik -, egy vagyont fog elvinni a temetés. - Szerintem - feleli a leendő özvegy - elég lesz másodosztályú temetést kérni. - Megfelel egy harmadosztályú is! Az öreg skót egy kicsit felül az ágyában, és azt pihegi: - Lovaskocsit ne rendeljetek! Majd kimegyek gyalog.

Ha már homár...

Hír | 2004.02.07 11:14

Szóval az előbbi hírben olvashattatok a Digital Spray Studios, You are Empty című művéről. Nem kellett sokat kutatni, és még egy project előkerült a weblapukon. A The Triangle egy másik FPS, melyről egyelőre semmiféle háttérinformáció nem létezik (vagy azt már tényleg nem találtam meg :D). Ez már nem tűnik annyira reménytelinek, mint az előbbi projekt, de azért jobb, ha tudtok róla. Íme a képek.

Update: Johnnak hála megtudtuk, hogy a 'The Triangle' egy Bermuda Háromszögben, azon belül is egy titokzatos, ocsmányságok lakta szigeten játszódó 'Megyek Oszt Hent-Elek' típusú játék lesz.

'Napot...

Hír | 2003.12.31 10:26

Üdv mindenkinek az év legutolsó délelőttjén. Gondolom legtöbben még alszotok, ezzel is energiát gyűjtve ma estére. Azok számára, akik fent vannak viszont úgy érzem igen erős hír éhinsége van :) Vagy talán tévedek? Hát mi másért lennétek itt, ha nem ezért? Bár így az utolsó napon nem túl sokféle finomság akadt horogra, azért vannak infók. A vicc feldolgozása után cseverésszetek kicsit, majd rögvest szállítom a szemelvényeket!

- Hová tántorogsz, komám...? - Megyek haza... hukk... a szilveszteri mulatságból. - Most? De most március nyolcadika van! - Tudom. Azért sietek, mert már biztosan aggódik az asszony.

'Napot...

Hír | 2003.11.26 13:56

Üdvözlet! Szerda van, mint tudjátok... Ez egy olyan nap, amikor nem a hétvége után vágyódunk, mert elmúlt, vagy mindjárt ittvan, hanem a mai napon lehet dolgozni. :) Ellentétben ezzel én akkor is fáradtnak érzem magam. Akit már a lélegeztetőgépre kapcsoltak hírhiány miatt, az dobja el az orrdugót, mert mindjárt jönnek az újdonságok. :D

Két rendőr biciklizik. Megállnak. Az egyik előveszi a bicskáját és belevágja a hátsó gumiba. -Ezt miért tetted? Kérdezi a másik. -Túl magasan volt a nyereg és lejjebb vettem. A másik fogja és elővesz egy villás kulcsot: Leveszi a nyerget meg a kormányt.A nyerget a kormány helyére, a kormányt a nyereg helyére teszi. -Hát ezt te most miért csináltad? -Hát én ilyen hülyékkel nem foglalkozok! Megfordulok és megyek haza!

'Reggelt...

Hír | 2003.09.29 06:07

Üdvözlet mindenkinek! Aki megnézte a magyarországi TV adón a Forma 1-es futamot, majd felkelt reggel 5-kor... az úgy járt, mint én. :D Kávét vödörszámra reggeli mellé, majd 1500 méter mellúszás 18 fokos vízben, s nem fog bealudni senki... :) Ez a reggel picit szegényes lesz, de várjuk ki a végét...

Egy tetőtől talpig bekötözött ember fekszik a kórházban. Kérdezi az ágyszomszédja: -Magával mi történt? -Vadászni voltam. Elérek egy barlanghoz. Bekiáltom: -Van itt valaki?- Erre kijön egy medve. Becélzom. PUFF!!! Meghal. Megyek tovább, találok egy nagyobb barlangot. Ugyanez történik. Késöbb egy hatalmas barlanghoz érek. Bekiáltok, erre kijön a bécsi gyors.

'Napot...

Hír | 2003.09.07 13:24

Kellemes vasárnap délelőttöt kívánok néktek! Mit is mondhatnék... Megintcsak beszámolunk egy csúszásról, lesz itt patch, meg ami belefér, az élelemről azonban nektek kell gondoskodnotok. :) De előbb még a hosszúra nyúlt vicc:

A székelyember kettesben él a fiával. Az összes vagyonuk két malac. Egyik nap elhatározza, hogy bemegy a városba, megpróbálja eladni az egyik malacukat. Így szól a fiához: - Fiam, én most elmegyek a városba, eladom az egyik malacot, a másikról neked köll gondoskodni. Adok 300 ezer lejt, egy százasból etesd a malacot, a másikból egyél Te, a harmadikból meg elmehetsz szórakozni. A székelygyerek már elitta az összes pénzt. Már csak kis idő van addig, míg hazaér az apja, szegény malac meg csont és bőr. Megijed nagyon a gyerek, átmegy a szomszédba a barátjához, elmeséli mi történt. -Tudod mit csináljunk? - mondja a barátja. - Spárgával kössük össze a s*ggén a bőrt, aztán megint szép feszes lesz, apád észre se veszi! Így is tesznek. Hazaér az apja, de a malac megdöglik. Tanakodnak mitől dögölhetett meg a malac. Kihívják az állatorvost. Az orvos vizsgálja órákig, egyszer csak felkiált: -Tudom már mitől döglött meg a malac! Krónikus álmatlanság végzett vele! Valaki összekötötte a s*ggén a bőrt, de olyan feszesen, hogy nem bírta lecsukni a szemét!

S.T.A.L.K.E.R. @ GC

Hír | 2003.08.21 18:35

Volt szerencsém találkozni Oleg barátommal a GSC Game World-től, aki nem általlott mutogatni kedvenc játékomat, a S.T.A.L.K.E.R.-t. A legújabb build grafikai motorja - ha mondhatok ilyet - ezerszer jobb, mint amit eddig mozgás közben láthattunk. Sajna az új tech demó nem publikus, de amint az lesz, Ti lesztek az elsők, akik megtudják. A fizikai motor egyre eszementebb - minden mindenre hatással van, akár a felvehető tárgyakat is arrébb tologathatjuk és még sorolhatnám. Végre kezdenek kialakulni a játék RPG elemei is, mely sokkal komplexebb játékélményt ígér. Mi tetszett a legjobban? Nos, a sérülési rendszer nagyon profi. Nem úgy működik, hogy egy szimpla erőt veszítünk, több részre van bontva. Elvérezhetünk, sérülésünk nagyságától függ 'élettartamunk', a rádióaktivitásba is belehalhatunk és még sorolhatnám. Újabb lények kerültek az új verzióba, és Oleg elmondása szerint még mindig nem láttunk semmit :) Még megyek holnap is tolni kicsit, ha sikerül újabb adag infót szerezni, azonnal jelentem :)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)